Skocz do zawartości
Patricko

World Rally Championship 4

Rekomendowane odpowiedzi

nie mow mi ze na padzie jezdzisz na manualu ? coz demo to nie jest finalna wersja gry wiec podejrzewam ze moze to zniknac w finalnej , a jak nie to pewnie szybko wypuszcza patcha znajac milestone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no gram na padzie... nie mam jak zmontować kiery przy tv... kierownica jest przy biurku i obsługuje RBR :D

sprawdzaliście czy z tymi ustawieniami macie tak samo ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na wspólny zakup to pisac na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wytrzymałem i zamówiłem w Komputroniku za 139 zł, więc może uda się odebrać w sobotę, a co do testów, to można by zrobić przymiarkę, np w następny weekend :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak koledzy rajdowcy już grający w pełną wersję daje radę?

Ja bym kupił ale... mam inne wydatki :-P

Przypominam jest Rajd Hiszpani - Rajdowe Mistrzostwa Świata :-)

Robert po 3 oesach pierwszy w swojej klasie :-)

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla porównania grałem wcześniej tylko w jedynkę, także nie wiem jak wygląda różnica między 3, a 4. Jest dobrze, na razie nie trafiłem na jakieś głupio ustawione przeszkody. Grafika poprawna. No i jest nawet trophie z Kubicą ! :biggrin:

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem mówić, odpalam gierke, quick race WRC 2 i kogo widze? pan KUBICA i pan Baran! :D ... . Fakt, grafiką nie powala, ale system jazdy dosyć dobry, uszkodzenia auta tak samo - jest realistycznie, ... no i aktualne trasy + składy. eeehh, czasy Colina 2.0 się przypomniały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia, bardzo pozytywne, przede wszystkim czuć auto i nawierzchnie. Co prawda trasy zakręcone jak ruski słoik, ale mi to odpowiada, fun z jazdy jest i o to chodzi :) Dodam tylko, że jest to moja pierwsza gra wrc na plejaka i jak na razie - warto było czekać. Dirt3 nie liczę, bo gra mi kompletnie nie podeszła.

Jedyna uciążliwa rzecz, to przy długie loadingi

Ps. A Kubica nadal napiera, już 1m31s przed Evansem :)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert pewnie zmierza po Mistrzostwo Świata i to mnie cholerka strasznie nakręciło zwłaszcza że od RBR-a na PS2 nie było nic ciekawego w temacie ;)

Jest ktoś chętny na zakup z PSS? (jak by co to pisać na priv  ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, właśnie ukończyłem rajd Argentyny, masakra, jazda na czuja, skoki ala Małysz na porządku dziennym, gorzej z telemarkiem ;) na dodatek ostatni os ponad 6km :F przez co końcówka, to modlitwa o dojechanie w jednym kawałku, super :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po śledzeniu od czwartku poczynań Roberta Kubicy w WRC2 i reszty chłopaków w WRC tak się napaliłem też grałem tylko w demo ale zawsze coś :)

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie gra warta swoich pieniędzy, kosztuje sporo poniżej 200zł, mogę ja śmiało porównać do króla Colina drugiego :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie ma co się zastanawiać, za 139 zł (klik, klik) dostajemy najlepsze Rajdy na obecną generację. Od razu informuję - na padzie gra się rewelacyjnie, na kierownicy jeszcze nie miałem czasu sprawdzić (znaczy się rozłożyć kierownicy :P), ale pewnie nie gorzej :)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie na bylem , szkoda ze nie mozna dac swojej fotki jako kierowcy :) bylaby fajna zajawka :) pozatym gra swietna i mam zamiar pomykac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli po świętach, można by zrobić jakąś ustawkę, np w Niedzielę (dałem nowy temat na główną, ale jeszcze nie przeszedł przez moda :P), a co do ceny, to można jeszcze taniej ;] allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna taniej , ale jak komus sie niechce czekac az dotrze przesylka to lepiej isc do sklepu wyjdzie w sumie na to samo bo jak kupujesz z allegro to musisz koszta wysylki doliczyc  :)


fizyka w tej grze pod wzgledem wrc 3 to kolosalna roznica ... :)


jakby ktos chcial pojezdzic wspolnie to zapraszam moj nick michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się czy brać WRC 4 czy Dirta3....

Jak z czasem ogrywania pojedynczego rajdu? Demko całkiem wporządku się sprawowało w porównaniu do WRC3....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz WRC4, Dirt3 to ostra kupa w porównaniu do najnowszych rajdów. Jeśli do wyboru masz ostatnio twory CM vs jakaś inna gra z gatunku racerów bierz to drugie bez zastanowienia. CM robi ostatnio gry na ocenę tak mniej wiecej 5-6/10 nie więcej. WRC 3 już zjadało dirty i F1 na śniadanie, WRC 4 prezentuje się jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz wrc 4 bez zadnech chrzakniecia , gra jest swietna pod kazdym wzgledem .. w koncu po wylaczeniu konsoli chce sie jak najszybciej znow w nia zagrac , fajny tryb kariery jest polecam ... 1000 razy lepsze niz te road to glory w poprzedniej czesci ,konkretna rasowa gra o rajdach samochodowych :) dirt przy tym wrc 4 to jest jak Poldek Racer :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie obie gry mam na liście gier do ogrania ;]

Martwi mnie tylko 16 samochodów w WRC4.....

Dirt3 ma tego znacznie więcej jak i za około 60zł oferuje wszystkie dodatki wraz z grą

 

 

A jak z długością rajdów? Ile tak czasowo zajmuje sprawny przejechany rajd ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm no wiesz wrc ma licencjonowane wozy takie jakie sa w rzeczywistosci :) przejechanie rajdu to tak srednio okolo 20 minut zabawy , a jak sobie jeszcze dobierzesz odpowiedni poziom AI to zaabawa jest przednia ja np ostatni rajd wygralem z przewaga 0.96 :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wspiera kierownice? ;D bo DFGT leży i się kurzy bo gt5 znudziło, podobnie TDU2....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×