Skocz do zawartości
Patricko

World Rally Championship 4

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wam też się resetują ustawienia po wyłączeniu gry?

 

Dla tych co jeszcze nie widzieli:

 

SS1:

 

SS2:

Edytowane przez majk83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka taka: preordery wrc 4 są na alledrogo już za 139 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram na padzie jest fajnie , ale na kierownicy napewno jest lepiej , jest lepsze wyczucie i jazda jest plynniejsza :) wiec kwestia kto co woli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i wrażenia pozytywne. Przypomina się stary dobry Colin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka taka: preordery wrc 4 są na alledrogo już za 139 zł

Ta pewnie 3 slota sprzedaje za polowe ceny gry :P

Dzisiaj wstepnie opisze jakby mialo wygladac scigansko online i sprawdzimy ile bedzie chetnych osob :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia - miodzio - pewnie dlatego, że już za 3 podejściem zostawiłem Loeba o ładne parę sek (poziom 5) :P Jak na razie pad + widok z machy sprawdza się wyśmienicie, hanbrejki wchodzą jak malina :) W weekend obadam kiere, ale coś czuję, że chyba zostanę przy padzie. Na muve cena 149, więc 139 to żaden przekręt.

Ps. Na online jestem chętny, choć nie od razu, zakupie pewnie z lekkim poślizgiem ;)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jedna z najlepszych rajdówek jakie grałem i muszę przyznać, że Milestone robi z roku na rok coraz większy postęp od 2010. Pamiętam jak ich pierwsza odsłona to taka bidulka i wielu skazało ich na porażkę, jednakże nie stracili pary i motywacji, zaspokajając wymagania graczy. Myślę że Codemasters powinno z nich brać przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, kilka przejazdów, całkiem okay. Dobrze się zapowiada, ale przeszłość nauczyła, że poczekam na finalny produkt z hurra optymizmem.

Swoją drogą odpaliłem sobie WRC4 i WRC Evolved na swojej "slim dwójeczce" i fun był przeogromny. Szybko sobie przypomniałem dlaczego tak bardzo konsolowi gracze są wyposzczeni w temacie WRC:)

Miejmy nadzieję, że to się zmieni.

Edytowane przez KSSG_Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkurzylem swoj Logitech DFGT i zrobilem dwa przejazdy - niestety to nie gra na kierownice wedlug mnie.Szkoda ze w demie taka slaba trasa jest,i duzo nawrotow jest. Wszystko fajnie,przez grafike,po dzwiek itd ale na kierownicy sobie raczej nie pogram :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Jak sie ograniczy kat obrotu kiery w ustawieniach to lepiej sie jezdzi. Domyslnie jest ustawione 900 stopni co jest idiotyzmem. Sprobuj ustawieniami kiery sie pobawic i zobaczysz ze bedzie git :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No WRC evolved to naprawdę super pozycja w temacie WRC... dla mnie o wiele lepsza niż Coliny razem wzięte ( no może Colin 2.0 mu dorównuje).

Evolved miało wszystko... super grafe (dalej może się podobać), dźwięki (tak samo dalej na topie), samochody, trasy - które odzwierciedlały realne, biorące udział w cykly WRC ... no może przy trasach to minus taki że są tylko 3 na rajd... ale tak zróżnicowane że dają duża frajde (Milestone pewnie z tych 3 tras zrobił by 20, pod różnymi nazwami :) ). No ale przede wszystkim model jazdy był super (ciągle to nie był RBR ale ta gra to inna liga i inny temat).

Wracając do WRC 4 - to największy dla mnie chyba mankament to trasy ... ich budowa... powtarzające się sekcje i zbyt wolne (milion nawrotów, jazda na 1 i 2 biegu - to KJS a nie rajd).

Wyglądają może i ładnie ale nie naturalnie trochę... nie wiem czego im brak... za mało roślinności może ... drzewa zbyt rzadko ...hmmm wszystkie budowane są w ten sam sposób...

No ale i tak uważam że to będzie najlepszy tytuł rajdowy na tą generacje - co tylko pokazuje że nie tylko w realnym świecie rajdy przez ostatnie lata podupadły ale i także w świecie rozrywki.. chociaż jest swiatełko - przyszły sezon to: citroen, VW, ford, Hyundai (szkoda że mini zrezygnowało .. jeszcze zanim tak naprawdę zaczęło ;/)/

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech G27 działa :)

 

Cieżko na 900 stopni ale i tak dużo lepsza frajda aniżeli w WRC3, ale także mam w planach sprawdzić mniejszy kąt skręcania zapewne łatwiej będzie :)

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z kierą od thrustmastera trzeba poczekać do finalnej wersji. Co ciekawe nawet shifter th8rs będzie miał wsparcie (bodajże 3 gra po GT5 i Grid 2).

No i tak jak koledzy radzą ustawcie mniejszy kąt i na pewno będzie okay, w rzeczywistości rajdowe furmanki mają coś około 540.

Edytowane przez KSSG_Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy rajdowcy, orientujecie się czy grę WRC4 będzie także można kupić na PS3 w dziale "gry" w Tesco, bo mam bony które mógłbym właśnie spożytkować na tą grę :)

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli beda mieli na stanie to mysle ze tak .. :) ale pytanie czy beda mieli  :) bardziej bym proponowal stanac przy kasach i wymieniac bony na gotowke niby nie mozna ... ale znajdzie sie sposob ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wątpię że ludzie zechcą się wymienić raz że będą podejrzliwi że moze jakis wałek a dwa jak mi powie 80 złoty za bon 100 złotowy to pierdziele taki interes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja tak robilem jak pracowalem w tesco , dostawalem bony i po pracy stalem przy kolejce patrzylem ile kto ma zakupow i wymienialem .. dawali mi gotowke a sami placili bonami i doplacali karta albo gotowka  :) proste jak barszccz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście że coś jest nie tak z ustawieniami w zakładce gdzie ustawia się długość skrzyni biegów ?? wszystkie parametry (długość skrzyni, rozkład napędu itp) ustawia się na odwrót do opisu tam zamieszczonego... chcecie miec krótkie przełożenia to trzeba dać skrzynie na "long" ... wtf ? poza tym kolizje... uderzam z max prędkości centralnie przodem auta w przeszkodę ... nic się nie dzieje... ale jak tyłem to od razu uszkodzenia wychwytuje... tak jak by nie było detekcji uszkodzeń na przód ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zmieniles damage na heavy ?

tak tak ... zmienione ... zresztą wszystko mam poustawiane na maxa.. zero wspomagania... ABS, skrzynia manual, damage na heavy ... i też z ustawieniami w tej jednej zakładce jest cos nie teges...

mam nadzieje ze poprawią to w jakims patchu... bo w finalnej wersji wątpie zeby coś juz zmienili zbyt mały odstęp czasu od dema do wydania w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×