Skocz do zawartości
Patricko

World Rally Championship 4

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem w tym tygodniu co dzień i niema  problemu z dołączeniem -jak waczacie onnline to wybierzcie ta opcje na sammym dole bodajze 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam osób / osoby do trofeów online jak coś to HS mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

może troszkę nie w temacie ale mam pytanie: czy którakolwiek gra z serii WRC na PS2 będzie działała na PS3 ?

wróciłbym na stare OS :) a PS2 ze wszystkimi grami juz dawno się pozbyłem

Dzieki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

może troszkę nie w temacie ale mam pytanie: czy którakolwiek gra z serii WRC na PS2 będzie działała na PS3 ?

wróciłbym na stare OS :) a PS2 ze wszystkimi grami juz dawno się pozbyłem

Dzieki za info

Jeśli jest jakaś na PS Store to tak. Inaczej nie da rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś wie czy pojawią się w tym roku jakieś gry rajdowe ?? tak sucho to już lata nie było (fakt że same rajdy mają już kilka lat spadek popularności i to się chyba odbija na rynku gier).

Teraz niestety królują bezmózgie ścigały... naciskasz gaz ... rozpierducha na około i tyle. Grafika i efekty pogodowe z Drive Club np w takim WRC 4 (PS2) albo WRC Evolved eeeh ...

Edytowane przez Marcin22b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w tej sprawie do szanownych redaktorów naszej stronki...może oni mają jakieś przecieki bo puki co Millestone milczy (czy aby czasem Codemasters nie odkupili praw do tego tytułu?). Z mojego punktu widzenia jeśli by mieli wydać WRC 5 to chciałbym żeby była wersja na PS3 i PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto co znalazłem na forum Codemasters:

Black Bean and Milestone had brought to the front of the stage WRC license. After 4 opus developed by the Italian studio is a shift that will be made in the franchise, now owned by BigBen Interactive. Thus, the Parisian studio Kylotonn Games which is in charge of WRC 5. These are several job vacancies posted by the studio which confirms the information. Social networks can be read here and there that Milestone is no longer in charge of development.

Wynika z tego że Milestone nie robi 5 części... może być tak że w tym roku w ogóle nie uświadczymy gry rajdowej .... Nadeszły czasy że gry wyścigowe to pasztety typu NFS, the Crew i inne horizony .... gdzie dla mnie gameplayem się nie różnią, wciskasz gaz do oporu i jedziesz (hamulec używany tylko do driftu)  ... kupa efekciarstwa, model jazdy z dupy ... teraz to pod nazwą Open World można nawet na drogę nie patrzeć poprostu jechać do przodu a tam będzie meta ... yhhh)

 

PS.

Na widoku jest project CARS - ale to czyste wyścigi..

GT5,6 i FORZA - są fajnie zbalansowane jeśli chodzi o model jazdy .. ale reprezentują gatunek który dla mnie też nie daje frajdy ... multum wyscigów bez rywalizacji ... jak za ciężko to tunnig i wyścig za wyscigiem jedziesz sam.

Edytowane przez Marcin22b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupic ta gierke ? Lubie samochodowki. Mam Dirta, ale fajnie byloby sobie posmigac w gierce na licencji. A moze lepiej WRC3 ? Najwazniejszy oczywiscie jest model jazdy. Jesli jest do bani, to nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×