Skocz do zawartości
Patricko

World Rally Championship 4

Rekomendowane odpowiedzi

przyczepność będzie pewnie taka jak w 3 - mówili coś o zwiększeniu realizmu ale to chyba tylko odnosiło się do tego, że praca amortyzatorów ma być bardziej realna ... sama przyczepność już chyba nie ... auto zachowuje sie baaardzo podobnie do tego co można zobaczyć w WRC 3... kurde szkoda że nie pochylili się bardziej nad prawdopodobnie ostatnią częścią serii WRC na tą generacje konsol... i wygląda na to

że ta generacja nie miała porządnej gry rajdowej.... PS2 miała stare Coliny i serie WRC z prawdziwego zdarzenia (szczególnie 4 i evolved).

Edytowane przez Marcin22b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

szkoda że trasy to odświeżone wersje z poprzednich wersji, chociaż z drugiej strony w rajdowcy mistrzostwach świata też praktycznie co roku są te same odcinki/ewentualnie trochę zmienione...

nie wiem czy to dobrze czy źle że w grze to samo od trzech lat...

 

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to sa licencjonowane trasy ... wiec dlaczego maja wymyslac inne trasy skoro takie sa w rzeczywistosci hmm

trzeba napisac do FIA ze chcemy inne trasy w wrc to wtedy w grze tez je zmienia :P

mi sie marzy w koncu zeby byl jakis odcinek specjalny w nocy lub o zmierzchu ...wtedy dopiero jest adrenalinka :)

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ruszyła stronka i spójrzcie kogo mamy na pierwszym planie:) http://www.wrcthegame.com/

 

PS. Dobra infoemacja dla kolegi Marcin22b...jest Pug 207 S2000 :thumbsup:

Edytowane przez majk83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strona ma jakiś błąd i nie działają ikonki na niej i odnośniki.... pewnie naprawią to jutro :)

pzdr.

 

Z ciekawości wszedełm na WRC.com i wszedłem przez nich na udsotępnioną stronkę o WRC4 i.... będzie demo na PS3 16 października !!!!!

 

http://www.wrcthegame.com/playable-demo-incoming/

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie na stronce jest lista samochodów ?? widze tylko ze jest 15 modeli... w sumie nie za wiele... ale lepiej mniej niż dużo a bez przypisanych sobie dzwięków i fizyki. Jest i zapowiedź dema 16 X.

Bedzie można coś wiecej powiedzieć ... chociaż cudów sie nie spodziewam ,,, mówili że nowe odcinki, które się nie powtarzają a nie do końca jest to prawda... mówili że nowa realistyczna fizyka... to się sprawdzi 16 października :).

A już znalazłem... w sumie klasa WRC pełna i nie ma się co czepiać. WRC2 .. nikt nie zabardzo jeździł fiestą RRC tylko R5 (pewnie nie robili nowego modelu fiesty bo jest w nowej budzie .. a tylko dodali zamiast spoilera lotkę do fiesty WRC). nie ma fiesty S2000 ... oprócz fabi i puga 207 to jeszcze fiesta się liczy się w tej klasie...

szkoda że nie ma wiecej w klasie R3: civica, clio...

co do R2 ... wolne to jest :P (a ma ze 180 KM :) )

 

Pzdr

Edytowane przez Marcin22b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no beda nowe odcinki chociazby tutaj na jednym z gameplay widac nowe odcinki w rajdzie niemiec

mam nadzieje ze bedzie Kubica :)

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie screeny wyglądają całkiem nieźle. Patrząc na kolejne części WRC widać że Milestone robi duże postępy.

Ja się cieszę że chociaż mamy co sezon nową grę na licencji WRC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zapowiada się fajnie... tylko czemu zajęło im to 4 części ... chociaż WRC2010 miał najlepszy modej jazdy.. mieli tylko popracować nad dźwiękiem i odcinkami (tam to była jazda po autostradach a nie OS :) )

W każdym razie przed nami WRC4... zapowiada się obiecująco ... demo za kilka dni to zobaczymy najważniejszą rzecz w praniu czyli model jazdy... nie oczekuje RBR ale mam cichą nadzieje że będzie to naprawdę krok w stronę symulacji. Co do odcinków specjalnych to nowe są tylko w bodajże 5 państwach reszta jest z 3 (z tym że część przemodelowana ... inne tekstury, drzewka i inne duperele :) ). Z odcinkami specjalnymi to milenstone ciągle idzie na łatwizne ... modelują jeden krajobraz z kilkoma powiązanymi drogami i na nich prowadzą OS .. Większość trasy przejeżdzamy po powtarzających drogach. no i też same odcinki są zabardzo pokręcone... nienaturalnie za dużo zakrętów.. to przegieli po wrc 2010 kiedy fani skrytykowali że OS są za proste i za szerokie bez nawrotów ... to teraz przegięli w drugą strone ...średnia prędkość na OS to 50 km/h yyh. najważniejsze że będzie demo i można samemu sprawdzić czy kupic czy też nie... albo poczekać na spadek ceny za jakiś czas...

 

PS. menu bardzo fajnie zrobione z ujęciami wurców :)

 

Pzdr.

Edytowane przez Marcin22b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,no menu o niebo lepsze niz te badziewne komiksowe z 3 :) w koncu jakies rasowe :)

kurna nie mogl zjechac dwie pozycje w dol w wrc2  i bylby Kubica  :P

fajnie to wyglada , zwlaszcza jazda po zmierzchu no i fajny byl ten odcinek w Australi :)

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze brak dema na PS Store :-( pewnie po południu dadzą a ja w pracy do 22 :-( napiszcie jak pogracie jakie Wasze spostrzeżenia to w pracy poczytam :-)

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz sciagnalem . w koncu menu wyglada jak rasowa gra wrc a nie jakies komiksy ... sa dwa odcinki w sardyni nawet fajne ... chociaz troche za bardzo krete moim zdaniem :) trasa sie prezentuje calkiem ladnie samochod rowniez ... troche dziwna jest fizyka jak dla mnie .... wogole na padzie nie czuje ze jade samochodem wrc  ... ale to moze tylko moje jest takie odczucie :) fajnie jest zrobiony serwis park :) mimo wszystko gra jest troche wymagajaca, napewno fizyka jazdy jest inna niz w poprzedniej odslonie , ale z tymi nawrotami to troche przegieli :)

Edytowane przez michaliskox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez zassałem demko...menu bajka, filmiki jak w pamiętnym wrc 4 na ps2. Dźwięk zdecydowanie lepszy niż u poprzedniczki zwłaszcza na starcie odcinka. Oesy niby podobne a jednak inne, mam wrażenie, że dokładniejsze i bogatsze w drobiazgi (np. flaga z napisem Robert). Fizyka zdecydowanie zmieniona, ciężej się dohamować do nawrotu i 3/4 roboty trzeba robić gazem, trochę nie czuć prędkości tak jak wspominał kolega powyżej ale trza by to obczaić na szybszych odcinkach...Sardynia zdecydowanie ciasna, wąska, trudna ale jest fan bo tak miała wyglądać :) . Na razie widzę tylko 1 duży minus: to tylko demo :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzp mi sie podoba ta druga kamera z kokpitu :) trzeba bardzo delikatnie operowac recznym i  gazem  :) fajne to demo podoba mi sie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No podpisuje się pod Waszymi odczuciami ...

Fizyka inna niż w 3 .. to na pewno ... i moim zdaniem na pewno na plus. jeszcze trochę za dużo przyczepności ...jazda po szutrze a nie za bardzo się kontruje.

Model jazdy w stronę symulacji ale jeszcze to nie jest to moim zdaniem, (oczywiście ja tu nie chce z WRC 4 zrobić RBR bo nie o to w tej gdzie chodzi :) ).

poprawiono dźwięki (przynajmniej POLO WRC) ale ... te strzelanie (backfire) jeszcze mają z części 2 ... strzela jak N grupa a nie WRC... i tak jakoś psuje wrażenie.. zresztą jest mało gier gdzie "strzelanie z rury" jest zrobione ok... a to jak sie ogląda na żywo jak rajdówka strzela z rury to zawsze cieszy :D. co do reszty dźwięków samochodów to trzeba poczekać na pełną wersję.

Trasy poprawione na pewno graficznie... ale to fakt i już wspominałem wcześniej... za dużo nawrotów... za bardzo pokręcone te drogi.. nawet jak się ustawi skrzynie na krótką to nie ma gdzie tam "6" zapiąć... tutaj przegieli.... nie ma szybkich zakrętów piątkowych i szóstkowych.. czwórkowych jak na lekarstwo.. parę trójek a reszta to nawroty... eeeh trzeba poczekać na finalną wersję ale z filmików co można zobaczyć na youtubie to wszystkie trasy są robione na zasadzie "1000 nawrotów to bedzie fajna i trudna trasa" ... a gdzie te grzanie w środku lasu 160 na szutrowej drodze....zobaczymy.

Filmiki pod menusami zajebi... :) tak to ma wyglądać ... muza w menu też znacznie lepiej mi się podoba niż dubstep z 3 częsci ... nawet w podobnym stylu jest na replayach ... i w sumie dobrze, mi się podoba :)

PS. fajnie zrobiona praca zawieszenia... teraz widać jak pracuje na nierównościach ... jak koła się odrywają i zmieniają kąt .. fajnie fajnie..

Można powiedzieć że generalnie szykuje się najlepsza gra rajdowa na tą generacje :)

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tymi nawrotami to faktycznie dali ciala przynajmniej w sardyni , mniej wiecej to wyglada tak prawy nawrot lewy nawrot prawy 3 prawy nawrot lewy nawrot prawy nawrot lewy 4 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok jezeli chodzi o fizyke. Natomiast odcinki zdecydowanie do poprawki. Fajnie byloby gdyby odwzorowali prawdziwe oesy. Sama trasa by wystarczyla, a otoczenie jakie im by pasowalo i byloby zajebiscie bo jednak jazda przez 80% odcinka na 3 biegach jest nie za specjalna :) Jednak poszedlbym troche bardziej w strone rbr z fizyka w ogolnym rozrachunku.

Teraz czekac do 25 zeby kupic :)

Moze jak sie ekipa zbierze to jakies sciganie online zrobimy? :P

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo zrobic jakas lige wrc .. normalnie z mistrzostwami swiata . podzielic na klasy tak jak w grze i przykladowo jezdzic jeden rajd jeden weekend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie fizyka lepsza na luźnej nawierzchni, ciekawe jak na asfalcie i śniegu to będzie wyglądać...

Graficznie troszkę lepiej, dźwiękowo dobrze/poprawa.

Menusy superowe.

Układ trasy, gęsto, kręto, podoba się.

Klasyczny widok/jazda z kokpitu daje dużo większą frajde w porównaniu do poprzedniej edycji :-)

Granie jest wyraźnie trudniejsze.

Na kierownicy w "3" źle mi się grało, wolałem na padzie.

W "4" na kierze jeszcze nie próbowałem.

Teraz mam dylemat bo... miałem sprzedać PS3 a tu takie dobre WRC4 wyjdzie i GT6 :-(

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co sprzedawac ps3 skoro na nie wychodza jeszcze calkiem niezle tytuly ? ja bede trzymal ps3 poki gry beda wychodzic i dopoki ps4 troche nie stanieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×