Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to pewnie że konsole będą dostępne w dniu premiery ? (media markt, saturn itp ?) Nie śledziłęm tematu, stąd to pytanie. Jestem starym konsolowcem który rok temu przesiadł się na PC, ale nie odpuszczę sobie PS4 i chętnie kliknę na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje dostać ps4 z USA to ze nie mam gwarancji już wiem co jeszcze powinienem wiedzieć ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazje dostać ps4 z USA to ze nie mam gwarancji już wiem co jeszcze powinienem wiedzieć ??

 

musisz kupić adapter na europejskie gniazdko bodajże i tyle. 

 

 

 

Czy to pewnie że konsole będą dostępne w dniu premiery ? (media markt, saturn itp ?) Nie śledziłęm tematu, stąd to pytanie. Jestem starym konsolowcem który rok temu przesiadł się na PC, ale nie odpuszczę sobie PS4 i chętnie kliknę na premierę.

 

w mediamarkt mają być z tego co się dowiedziałem (market Częstochowa), oczywiście mowa o dniu premiery bo potem może być może nie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na moje zapytanie do RTVEuroAGD odnośnie odbioru zamówienia (konsola+Killzone) 29.11

"Odbiór konsoli powinien być już możliwy w dniu premiery. Potwierdzimy to jeszcze w kolejnej informacji mailowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na moje zapytanie do RTVEuroAGD odnośnie odbioru zamówienia (konsola+Killzone) 29.11

"Odbiór konsoli powinien być już możliwy w dniu premiery. Potwierdzimy to jeszcze w kolejnej informacji mailowej.

 

A tak wygląda odpowiedź na identyczne pytanie zadane z mojej strony. Dodam, że złożyłem zamówienie 6 listopada.

"Zgodnie z informacjami otrzymanymi od producenta, zamówiony sprzęt powinien być gotowy do odbioru w wybranym sklepie w dniu premiery. O terminie odbioru zamówienia zostanie Pan poinformowany osobnym mailem."

Edytowane przez boryso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co piszecie o sklepach stacjonarnych Euro zdecydowałem się anulować rezerwację w sklepie, kompletna bzdura z tym nie przyjmowaniem zwrotów. Trafię na jakiegoś cebulaka i mi zepsuje święto startu nowej generacji. Mam zapewnioną dostawę w electro.pl i w media expert, a na bundla z kilzonem najwyżej poczekam do poniedziałku, oba zakupy na allegro z prawem zwrotu, a po tym co można wyczytać o incydentalnych awariach w stanach lepiej się zabezpieczyć. Dobrze że tu wlazłem będę wiedział na przyszłość.

 

PS. Play-asia już rozsyła gry na ps4, BF4 i AC-Black flag już do mnie śmiga

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w Euro podpisujesz osobny papier że sprzęt odebrałeś sprawdzony i sprawny więc nie ma zwrotów a gwarancja to już z producentem. Miejcie to na uwadze odbierając PS4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Po tym co piszecie o sklepach stacjonarnych Euro zdecydowałem się anulować rezerwację w sklepie, kompletna bzdura z tym nie przyjmowaniem zwrotów. Trafię na jakiegoś cebulaka i mi zepsuje święto startu nowej generacji. Mam zapewnioną dostawę w electro.pl i w media expert, a na bundla z kilzonem najwyżej poczekam do poniedziałku, oba zakupy na allegro z prawem zwrotu, a po tym co można wyczytać o incydentalnych awariach w stanach lepiej się zabezpieczyć. Dobrze że tu wlazłem będę wiedział na przyszłość.

 

PS. Play-asia już rozsyła gry na ps4, BF4 i AC-Black flag już do mnie śmiga

 

 

 

Nigdy własnie z Play Asia nie zamawiałem lepsze ceny maja niz amazon z tego co widzę tylko zobaczę ile wysyłka kosztuje i moze sie skusze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, w Euro podpisujesz osobny papier że sprzęt odebrałeś sprawdzony i sprawny więc nie ma zwrotów a gwarancja to już z producentem. Miejcie to na uwadze odbierając PS4.

dlatego przed odbiorem niech każdy dokładnie sprawdzi sprzęt, podłaczy pod telewizor itd :) Niech patrzą krzywo ale jako konsumenci mamy do tego prawo. Takie prawo daje nam ustawa. No i po pierwsze nie ma co ukrywać, dużo zależy od pracownika i kierownika sklepu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem gry z Play-Asia nie są z rynku amerykańskiego, a co za tym idzie dodatki również z takowego muszą być?
Pytam bo wiem, że tam głównie US wersje chodzą na PA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko, tak są to wersje US, dlatego już wysyłają, odnośnie tego jak to się ma do dodatków to nie mam pojęcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki mają działać w każdym regionie normalnie. Na gafie w temacie o PS4 była o tym mowa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim :), mam pytanie w sprawie zakupów w Play-Asia, ile kosztuje wysyłka do Polski, oraz w jakim okresie czasu dostarczana jest gra ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie jeszcze uszkodzonych ewentualnie konsol, jeśli ktoś ma możliwość może bezpośrednio startować do punktów serwisowych lub punktów konsultacyjno-serwisowych( są to również punkty serwisowe) Wykaz tutaj: http://www.sony.pl/res/attachment/file/62/1115201437162.pdf nie do końca aktualny bo punkt o numerze 21 został przeniesiony. Ale mimo wszystko warto wiedzieć, że mamy taka możliwość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Black Flag i Bf 4 zapłaciłem ok 215 zł od sztuki razem z wysyłką standardową rejestrowaną i do tego jako 'gift" co ponoć zapobiega nałożeniu cła z tym że prosiłem o wysyłkę każdej sztuki oddzielnie co zmniejsza wartość paczki i tym samym zmniejsza jeszcze bardziej prawdopodobieńctwo nałożenia cła, Ktoś na forum pisał że do PL idzie ok. 10 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam że przy takim zakupie jak PS4 cło+vat was raczej nie ominie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o gwarancje to gdzie lepiej kupić konsole w MM czy EURO RTV AGD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o gwarancje to gdzie lepiej kupić konsole w MM czy EURO RTV AGD ?

Jeszcze niedawno w MM było tak: kupujesz towar, płacisz, absolutnie nie podbijać gwarancji od razu, jeśli będzie ok to zrobisz to po sprawdzeniu sprzętu w domu, przy okazji następnych zakupów. Jeśli jednak coś będzie nie tak, zanosisz sprzęt do marketu do punktu obsługi i żądasz wymiany na nowy lub zwrotu kasy. Gdybyś miał podbitą gwarancję to kwalifikowałby się raczej do naprawy, chyba że to usterka z powodu której sam producent, czyli Sony kwalifikuje sprzęt do wymiany. Ja preferuję MM, albo nawet markety jak Selgros, Makro, czy nawet Auchan. W nich nigdy nie miałem problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@starvin, zdecydowanie mediamarkt- zwykle nie robią problemów i naprawiają/wymieniają sprzęt... euro.... to najgorszy sklep pod tym względem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem w RTV EURO AGD trochę żałuję ale trudno, rada dla wszystkich którzy będą tam odbierać konsole Po pierwsze sprawdźcie ją w sklepie podłączcie itd macie do tego pełne prawo i po drugie najważniejsze żadąjcie aby NIE PODBIJALI GWARANCJI. Dzięki temu jeśli towar jest feralny zostanie wymieniony na nowy( przynajmniej teoretycznie w praktyce róznie to może być). Czyli srpawdzic w sklepie konsole, powiedzieć ze NIE CHCESZ PODBITEJ GWARANCJI. I wtedy można być w miare spokojnym :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem w RTV EURO AGD trochę żałuję ale trudno, rada dla wszystkich którzy będą tam odbierać konsole Po pierwsze sprawdźcie ją w sklepie podłączcie itd macie do tego pełne prawo i po drugie najważniejsze żadąjcie aby NIE PODBIJALI GWARANCJI. Dzięki temu jeśli towar jest feralny zostanie wymieniony na nowy( przynajmniej teoretycznie w praktyce róznie to może być). Czyli srpawdzic w sklepie konsole, powiedzieć ze NIE CHCESZ PODBITEJ GWARANCJI. I wtedy można być w miare spokojnym :)

 

Już widzę miny sprzedawców i złość, że jakiś pojedynczy klient potrafi myśleć i walczyć o swoje :D

Jeszcze będą wkręcać, że nie mamy żadnych praw :P

U mnie w mieście Media Expert jest w tym mistrzem (Konsolę brałem w EURO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos z was orientuje sie moze jak wyglada sytuacja w amerykamskich sklepach jesli chodzi o dostepnosc PS4 ? 

Edytowane przez EnCarsYa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, orientuję się ktoś z was czy jest sens zamawiać konsolę "PS4 + Killzone: S.F. + 2 Controller + Kamera" z amazona.de ? Chodzi mi dokładnie o czas dostarczenia, czytałem, że konsole zamówione teraz mogą dojść na początku stycznia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×