Skocz do zawartości
Patricko

Gdzie kupić i za ile

Rekomendowane odpowiedzi

To są konta na 1 miesiąc, wystarczy spojrzeć w komentarze sprzedających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś taniej opcji PS4 1216B i Bloodborne, konsola nowa, gra może być używana, zestaw albo osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę kupić obecnie rocznego plusa za <180 zł? Jeśli tak, to gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hłe Hłe , według story media Markt until dawn z 129zl na.. 259 zł LOL

To samo z tearaway unfolded z 79 na 179..

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkiej promocji na roczną subskrypcję PS+ nie było (kolejna plota) więc kupiłem właśnie z fabryki. Odnośnie tego mam pytanie - podczas kupna miałem do wyboru region podatkowy, domyślnie "Po za EU 0%", natomiast jest możliwość wybrania np. Polski 23%; to znaczy, że kupując za 177.90 nie płacimy podatku? Z kolei podczas realizowania kodu podało mi wartość 166zł o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkiej promocji na roczną subskrypcję PS+ nie było (kolejna plota) więc kupiłem właśnie z fabryki. Odnośnie tego mam pytanie - podczas kupna miałem do wyboru region podatkowy, domyślnie "Po za EU 0%", natomiast jest możliwość wybrania np. Polski 23%; to znaczy, że kupując za 177.90 nie płacimy podatku? Z kolei podczas realizowania kodu podało mi wartość 166zł o_O

Też tam miałem jak kupiłem ps+ z fabryki kluczy podało wartość 166 zł ktoś musi zarobić prawda ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie te rozrzuty w cenach.

@haobao_PL Zapłaciłem 177.90PLN tyle ile mają na stronie. I działa na polskim koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się może czy gdzieś można wyrwać tanio Assassin Creed Unity PL?

Edytowane przez makosg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ile w końcu zapłaciliście ?

177,90 zł 

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkiej promocji na roczną subskrypcję PS+ nie było (kolejna plota) więc kupiłem właśnie z fabryki. Odnośnie tego mam pytanie - podczas kupna miałem do wyboru region podatkowy, domyślnie "Po za EU 0%", natomiast jest możliwość wybrania np. Polski 23%; to znaczy, że kupując za 177.90 nie płacimy podatku? Z kolei podczas realizowania kodu podało mi wartość 166zł o_O

 

Wiecie dokładnie o co kaman z tym podatkiem ? Warto ryzykować ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos widzial gdzies ps4 500 gb w stacjonarnym sklepie za 1299 ? Jestem juz gotowy kupic, ale znowu ceny podskoczyly. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie dokładnie o co kaman z tym podatkiem ? Warto ryzykować ?

fabryka kluczy jak większość tego typu portali jest zarejestrowana na wyspach marshala, tam jest 0% podatek (firmę można zarejestrować za 3-5 tys $) i mogą handlowac do woli na allegro nie przejmując sie skarbówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gta 5 na ps4 i widzę że ceny masakrycznie trzymają. Używek na Alle bardzo mało, nówki po dwie paki :-D, trzeba było brać jak było promocja w Media Markt za 179.. Teraz mają za ponad 250 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś podawał, ale Dying Light w empiku online za 93,99, myślę, że to dobra cena bo na allegro ludzie licytują powyżej 80 z dostawą :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos widzial gdzies ps4 500 gb w stacjonarnym sklepie za 1299 ? Jestem juz gotowy kupic, ale znowu ceny podskoczyly. 

 

Rozejrzyj się po Auchanie. Tam mają nową wersje za 1299zł. Czasami u nich ta cena skacze do 1499. Wszystko zależy od managera. Ale na Twoim miejscu pojechałbym do Auchana i zobaczył jaka cena tam wygląda. Jeśli będzie większa powiedz pracownikowi,żę u konkurencji jest ta sama wersja za 1299zł ale wolałbyś od nich kupić i czy mógły z managerem porozmawiać aby cene obniżyli. Jeśli managera nie ma w pracy to wykonują telefon i zazwyczaj kończy się z rabatem na 1299zł.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się po Auchanie. Tam mają nową wersje za 1299zł. Czasami u nich ta cena skacze do 1499. Wszystko zależy od managera. Ale na Twoim miejscu pojechałbym do Auchana i zobaczył jaka cena tam wygląda. Jeśli będzie większa powiedz pracownikowi,żę u konkurencji jest ta sama wersja za 1299zł ale wolałbyś od nich kupić i czy mógły z managerem porozmawiać aby cene obniżyli. Jeśli managera nie ma w pracy to wykonują telefon i zazwyczaj kończy się z rabatem na 1299zł.

 

Pozdrawiam.

Mam nawet niedalek, chętnie sprawdzę. Jest w ogole jakas roznica w kupowaniu on - line i stacjonarnie ? Wiadomo, ze chodzi mi o ewentualny zwrot. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×