Skocz do zawartości
Continuum

PlayStation Plus

Rekomendowane odpowiedzi

No to jest argument za, ale dla dziecka. Co dorosłe chłopy w tym widzą nadal nie wiem, ale szanuję, że ktoś może w to grać. Po to tyle gier, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

A ja będę bronił LEGO. Grałem w Piratów z Karaibów i największym plusem tej gry był co-op. Dodatkowo bardzo fajny humor, który do mnie przemawia. Inna sprawa, że na tamtą chwilę Piraci byli najbardziej "dorosłą" z odsłon klockowych gier. Sam nie grałem, ale do co-opa pozycja idealna, dajcie jej szansę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy nie moga zrozumiec jak mozna czerpac frajde z lego, ja nie wiem jak mozna sie jarac fps-em albo tym bardziej bijatykami. Jedno jest pewne: cos te klockowe gry w sobie maja skoro ciagle jest na nie duzy popyt.

Sorry za OT :)

Edytowane przez kevcio23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekałem na kod na Plusa 3 miechy + 1 gratis i się doczekałem

z tym że zamiast kodu pisze None Available

hmm... też tak ktoś ma

nie wiem oni ponawiają te kody co jakiś czas czy gdzieś zadzwonić trzeba ?

Edytowane przez Artuus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jeszcze problemy z wbiciem kodu jak ktoś chce przedłużyć usługę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma i ją nigdy nie miałem problemów z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś pomóc? Nie wiem czemu, ale non-stop mi się pobiera demo Stider'a a nie pełna wersja gry. To jest irytujące  Oczywiście posiadam subskrypcje PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a nie pobiera ci się przypadkiem Demo i drugi mały pliczek odblokowujący grę?

Sprawdzałeś, czy tak piszesz bez sprawdzenia nawet? 

Często gry z PSN są wersjami demo (pełna gra z ograniczeniami) i dopiero dodatkowy plik z licencją odblokowuje pełną grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a nie pobiera ci się przypadkiem Demo i drugi mały pliczek odblokowujący grę?

Sprawdzałeś, czy tak piszesz bez sprawdzenia nawet? 

Często gry z PSN są wersjami demo (pełna gra z ograniczeniami) i dopiero dodatkowy plik z licencją odblokowuje pełną grę. 

 

Niestety nie. U mnie pobiera się demko i plik aktualizacji. Po uruchomieniu pliku aktualizacji, wlącza mi się demko gry. jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto na którym pobierasz grę ma aktywnego plusa?

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak. Mam subskrypcje ps+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń grę całkiem, przeloguj się i pobierz ponownie.

Jak nie pomoże, to:

usuń grę

zaloguj się na PS Store z poziomu PC

Upewnij się że masz dokładnie tą pozycję kupioną:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/pl-pl/gry/strider/cid=EP0102-CUSA00087_00-STREUHG4TRIAL001

Jeżeli nie to kup za - złotych, jeżeli tak to odczekaj aż pod ceną "bezpłatnie" pojawi się okienko "pobierz na PS4" i w trybie czuwania konsola powinna ci sama zacząć pobierać grę.

Jak to przeinstaluj oprogramowanie na konsoli (stracisz wszystkie dane) a jak nie pomoże to dzwoń na wsparcie techniczne.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie co do twojego tematu wymaga ode mnie za gre 63zł.. ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie co do twojego tematu wymaga ode mnie za gre 63zł.. ;/ 

Nawet na PC?

Jeżeli na PC to dzwoń na infolinię niech wyjaśniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie dosc nietypowe pytanie, gry w PS+ zawsze byly dostepne dluzej niz miesiac, a teraz jestem lekko zaszokowany... bylem na dluzszym urlopie, wlasnie wrocilem, chcialem sobie sciagnac Pixela (czerwiec 2014) i co? cena 49 zl.. jest juz wycofany? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ich nie kupiłeś za zero w PSN store to niestety teraz już nie dostaniesz tych gier za darmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie dosc nietypowe pytanie, gry w PS+ zawsze byly dostepne dluzej niz miesiac, a teraz jestem lekko zaszokowany... bylem na dluzszym urlopie, wlasnie wrocilem, chcialem sobie sciagnac Pixela (czerwiec 2014) i co? cena 49 zl.. jest juz wycofany? :sad:

 

Niestety, przykro mi nie sciagniesz.

Warto byc na biezaco ze zmianami.

Dawniej IGC (kolecja gier od zaraz) zawierala wiecej tytulow - tytuly miesiaca dostepne byly przez miesiac a inne 2 albo 3 miesiace (zazwyczaj).

Sony zmienilo polityke w czerwcu wycofywalo ostanie gry ktore byly na zapas. Od lipca dostajemy 2 gry na PS3, 2 na PS4 oraz 2 na PS Vita (czasami moga to byc gry typu cross buy) i to wszystko. Wszystkie 6 gier wymienianych jest co miesiac. Gry mozna rezerwowac (dodac do listy zakupionych) tylko w danym miesiacu az do zmiany oferty ktora nastepuje w pierwsza srode kolejnego miesiaca.

 

Mam nadzieje ze ten post pomoze na pszyszlosc nie tylko Tobie ale i nowym mniej doswiadczonym uzytkownikom PS+

 

pozdrawiam

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag, nie do końca.

Sony obiecało że gry będą dostępne dłużej niż miesiąc chyba o tydzień, żeby się zazębiały dla spóźnialskich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie słyszałem o zazębianiu. 

Jedynie przy starcie reformy dali kilka dni zapasu o czym informowali podając daty wycofania

 

Teraz system jest bardzo prosty 2 + 2 + 2 pierwsza środa miesiąca wszystko wchodzi i wychodzi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same here, chyba że coś się zmieniło.

3x2 dla platform + gry dostępne równo miesiąc. Zero roczniaków albo tych dostępnych dłużej.

 

Sony właśnie rezygnuje z dłuższej dostępności. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie sorki za wprowadzanie w błąd. Zwykłe nieporozumienie bo napisali że gry będą (od pierwszego wtorku) do pierwszego wtorku miesiąca (US) a że nowe jeszcze wtedy wskakiwały w ostatni wtorek miesiąca więc ja głupi sobie dopowiedziałem że gry będą dostępne tydzień dłużej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Po jakim czasie od wygaśnięcia subskrypcji znikają nam zaklepane gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaklepane gry nie znikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×