Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

 

COMPANION OF GYPSY
 
 

 

 

Nie to zebym byl uprzedzony ale jakos nie chcialbym nalezec do gangu cyganow ......

 

O polnocy bede zerkal czy on-line ruszy , aczkolwiek jestem pelen niepokoju co do mozliwosci rozegrania sesji dzisiejszej nocy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to kto sie zalozy ze w pierwszym dniu online padnie na ryj i nie wstanie przez tydzien :) ?

 

Wstepnie proponuje aby czlonkowie CREW szykowali sie jutro na 18 na granie, pod warunkiem ze nie siadzie z przeciazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie siądzie ale .... próbować zawsze można:)

Przygotujcie zapas rajstop damskich na wypadek skoku na ... na coś, na co będzie można skoczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co bedziemy bic cyganow?

Oby multi zaskoczylo po 00, bo chce skopac komus tylek. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam! Ogarnięty team, wyrażający chęć do brania udziału we wszystkich eventach! HS mile widziany, ułatwi to znacząco komunikację :) Ostanie kilka dni otwartej rekrutacji  ;)

http://socialclub.rockstargames.com/emblems/edit/vUmlRHeA

post-30261-0-29988700-1380562522_thumb.p

Edytowane przez radzia11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają się pojawiać nowe opcje w CREW :P

Nazwy rang powymyślam jakieś na szybko, ale "akcja" CREW już jest wybrana i nie zostanie zmieniona XD

h0LmQrQ.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie organizacyjne. Wiadomo, jest ograniczona ilość ludzi i tyle wejdzie na grę ile pozwolą. Pytanie natomiast dotyczy tego czy w Crew zostały wydzielone osoby do zakładania oddzielnych gier ? Rozumiem że część mniej czy bardziej się zna, i żeby nie skończyło się na tym że ze 170 osób będzie się organizowało 20, a reszta na łapu capu będzie się zapraszała żeby pogiercować. Ogólnie czy są osoby które będą planowały zakładać gry, żeby móc je wcześniej zaprosić w psn, co by potem właśnie takiego polowania na szybko nie było ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

online dopiero o 6:00 polskiego czasu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norman dont worry, wszystko się ładnie zorganizuje jak już przyjdzie co do czego :P 

 

Ja się boje, że pierwsze kilka dni od startu online ciężko będzie w ogóle pograć, szczególnie biorąc pod uwagę problemy z social clubem tuż po premierze.

Kwestia tylko chęci i na bank się zorganizujemy odpowiednio. Warto dlatego śledzić ten temat i tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rangą za 100 level pochlebiasz mi Patricko, dzieki :) !

 

xDDDDD

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Source? Bo ani na blogu R* ani na Twitterze nie widzę, żadnego info.

Miałoby sens. "Północ" w naszej strefie czasowej nie jest północą w innej strefie. Z wielu krajów na wschodzie płyną płacze, że już 1/10, a GTAO dalej nie ma. Wcale się nie zdziwię, jakby R* równał cały świat do jakiegoś wschodniego amerykańskiego czasu. Z drugiej strony, czytałem na forum GTA, że to nie zależy od R*, tylko Sony - łatka włączająca GTAO jest już gotowa do puszczenia, ale o której godzinie to się stanie, tylko Sony wie. Z trzeciej strony, łatka może być puszczana powoli po różnych regionach, żeby odciążyć serwery, na które w przeciwnym wypadku wszyscy rzuciliby się naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli znając życie ruszymy koło 16:00, albo i jeszcze później :whistling:

Bo Sony tak lubi wrzucać szybko aktualizacje :)

EDIT:

Nie baw się rangami, bo zaraz będziesz zwykłym mięśniem :P

Oj tak :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z chęcią do kogoś dołączę dzisiaj do gry online tak od 18:30. Zapraszać: WojNadPL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną wszystko leży. Zrobiłem postać, ale wystarczyło że włączyłem ponownie gre i postaci już nie ma. Samouczka nie da się skończyć, przed wyścigiem wywala błędy nawet w trybie samotnika. Ciekawe czy dzisiaj coś ruszy. Oby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem postać, ale wystarczyło że włączyłem ponownie gre i postaci już nie ma.

Nie zapisuje postaci, postępów online bo cloud server leży. Na stream'ie z xbox'a widziałem jak kolesiowi co chwilę pojawiały się informacje, że nie udało się zapisać postępu online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną wszystko leży. Zrobiłem postać, ale wystarczyło że włączyłem ponownie gre i postaci już nie ma. Samouczka nie da się skończyć, przed wyścigiem wywala błędy nawet w trybie samotnika. Ciekawe czy dzisiaj coś ruszy. Oby.

Postac jest tylko, ze ich chmura padla, wiec nie masz dostepu do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie se siana i poczekajcie dzień dwa. Dzisiaj i raczej jutro nic z tego nie będzie.

Przynajmniej singla można w spokoju dokończyć.

BTW.

Jest opcja, że gra się tylko z własnym Crew, wiec problem robienia grup rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA Offline.

 

 

 

PS. Edytor postaci jest chyba najbardziej zyebany ze wszystkich gier jakie istnieja.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie bym dokończył singla, ale jak trzymam strzałkę w dół to nie pojawia się kółko wyboru postaci, a misje się nie wczytują.

 

EDIT:

Uszkodziły mi się dwa save'y. Na szczęście trzeci działa. :sweat:

Ciekawe czy przez patcha, przez to że zrobiłem postać online czy dużo później przez zwieche konsoli w edytorze.

 

@Marru

Wczytywałem na fabularnym, ale jeden z saveów działa, więc nie kombinuje. Od teraz zapisuje na nowych slotach bo przy 90% postępów nie chce wszystkiego przechodzić od nowa.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To włącz grę od nowa i sprawdź co wczytuje, jak będzie gta online to wciskając raz "x" przełączysz na tryb fabularny.

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×