Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przed 18 też nie mogłem się połączyć ale o 24 śmigało aż miło. Bezproblemowo się znajdywało sesje i ludzi z ekipy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od samego początku online działał. Wbiłem 13 lvl a wczoraj postać zniknęła. Tak więc spokojnie, levelujcie, aż R* wykasuje wam postać to wtedy pogadamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy 1 raz zalogowałem się do gry i stworzyłem postać, miałem sytuacje gdzie nie mogłem znaleźć żadnej sesji do gry i postać się nie zapisała a wczoraj była ponownie... Ale jeżeli mi ją R* skasuje to zadowolony też nie będę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany jak z kimś gadać przez hs'a w trybie free roam ? mam znajomego, który nie jest w moim "crew" i jedyną opcją ,żeby pogadać jest dzwonienie do siebie za 10$ ...

Po drugie jak się podzielić łupem ? Pod selectem tej opcji nie ma... znajomy musi być w moim crew ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że mi zniknęła pierwsza zrobiona postać, która nie zrobiła tutoriala. Później wróciła ale też nie mogła przejść tego pierwszego wyścigu, to sam usunąłem ją i zrobiłem tą, która jest do dzisiaj.

 

@haobao_PL

trzymasz select > ekwipunek > forsa i dalej sobie poradzisz.

Edytowane przez Marru
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! a sprawa z hs'em ? mogę z kimś gadać w trybie free roam bez użycia telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest z Tobą na tym samym serwerze to tak. Jak chcesz słyszeć tylko tą osobę, a nie sapanie, wycie i ludzi przed mutacją głosu to:

select > pod opcją dostępu do samochodu masz to kogo słyszysz. Najlepiej dać na Znajomi i załoga czy jakoś tak.

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak to ustawić ? jesteśmy na tym samym serwerze, hs'y włączone i się nie słyszymy... :/ jedyną opcją jest dzwonienie do siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy taki problem z Dejwidem, zrobiliśmy restarty konsol i później już było wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troche i 15 mln kopii GTA znajdzie sie na Ebay ^^

NAPRAWDĘ ktoś kupował GTAV przede wszystkim z myślą o multi? Błagam, po mnie to spływa jak po kaczce - nie działa teraz, zacznie później, poczekam. Po 90h w singlu nadal nie mam wszystkiego zrobionego. Musiałbym na mózg upaść, by jechać po R* i straszyć sprzedażą tylko dlatego, że multi szwankuje.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam taki problem że multi od 2 dnia zaczęło mi chodzić wczoraj pograłem z 2 godziny wbiłem 14 range na koncie 40k hajsu i co? Wchodzę następnego dnia a tam 8 Lv i 8k na koncie :/ jak tu grać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIEMANO!!! Zapraszam wszystkich wariatów do znajomych... Pisze się na wszystkie akcje i skoki w GTA 5 totalnie na luzaka!! gram codziennie po 21 w weekendy troche wiecej!! mam HS mozna nawinoc bajerke  ;) zbieram ekipe!! chętnie tez dołączę do jakichś swirósów  :P zapraszam wszystkich , ELO!! mój nick w PS , TenTypNo1 w GTA Online , Mateo187 POZDRAWIAM Mateo  :thumbsup:  :yes:  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w online jest to, że czuje sie jak w singlu. Nie ma z kim pograć... Ciągle sam przechodzę misje.

Poza tym nie wiem czy jest tak tylko u mnie, ale ciągle kończę sam w sesji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie czasami tak, że jak wyskoczy wam przekroczono czas znajdywania sesji czy jakoś tak i macie kliknąć X , a by kontynuować i jak klikacie to nic się nie dzieje? U mnie tak jest ... Klikam non stop i nic tylko jest dzwiek klikniecia  w grze. I dopiero po ok. 3 min. jak klikne to wtedy dziala. Mial ktos tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie czasami tak, że jak wyskoczy wam przekroczono czas znajdywania sesji czy jakoś tak i macie kliknąć X , a by kontynuować i jak klikacie to nic się nie dzieje? U mnie tak jest ... Klikam non stop i nic tylko jest dzwiek klikniecia  w grze. I dopiero po ok. 3 min. jak klikne to wtedy dziala. Mial ktos tak?

 

Tak. Mam to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w online jest to, że czuje sie jak w singlu. Nie ma z kim pograć... Ciągle sam przechodzę misje.

Poza tym nie wiem czy jest tak tylko u mnie, ale ciągle kończę sam w sesji...

 

Jednym słowem nikt nie chce z Tobą grać :P cóż, życie bez znajomych jest ciężkie ;)

 

Ja tam nigdy nie miałem problemu z brakiem ludzi do sesji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie najlepsza metoda by zdobyc kase w online to chyba wyscigi, wiekszosc ludzi z ktorymi gralem to kiepscy kierowcy i caly czas koncze pierwszy, chyba tylko raz bylem drugi a jestem naprawde kiepskim kierowca w tej grze. Gdyby jeszcze tylko naprawili to ze moja postac caly czas wraca do 6 lvlu to by bylo super, no i jescze te napady mogli by dodac.

 

Ten tryb gdzie jest biznesmen w limuynie i trzeba go bronic, to juz latwiej tego dla atakujacych zrobic nie mogli. Jechalem w strone limuzyny gdy sie mijalismy oddalem kilka strzalow w bok i biznezmen juz nie zyl.

Edytowane przez jawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj też się pograć normalnie nie da co prawda serwery przynajmniej działają ale cofa cały czas poziom i zarobioną kasę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj też się pograć normalnie nie da co prawda serwery przynajmniej działają ale cofa cały czas poziom i zarobioną kasę... 

 

Ta mam to samo :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie ;)  Da się utworzyć ze znajomym coś w stylu drużyny ( party )? Bo jak wchodze z kumplem np. na wyscig i chcemy wrocic do normalnej gry to przenosi kazdego na inny serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zniknął postać. Dzisiaj zmienił postać, nie mam gotówki $  :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście postów temu pochwaliłem dzien przed zachodem słońca, że niby wszystko cacy online chodzi.

Dupa Jasiu.

Moją drugą postacią doszedłem do 9 levelu, garaż miałem, 2 samochody skustomizowane, postać odstrzeleona, wydziarana. Z 4-5 sesyjek mi zajęło jej zrobienie.

Wbijam wczoraj online, ale widzę że coś  nie teges bo 5 minut się odpala i wysypuje. Jak już ruszyło to po postaci ni słychu, ni widu.

Na Social Clubie tylko mi samojebka z niej została.

 

Daje sobię spokój z tą grą. Nie jestem beta testerem i poczekam aż skończony produkt mi dostarczą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w trybie Online są pociągi?Da się do nich wsiadać?

 

Są pociągi ale tak jak w singlu nie da się ich prowadzić.

Edytowane przez calendd
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×