Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Gra nie jeździ a jak jeździ to festiwal bugów i lagów (spawnuje mnie w aucie,na tym aucie spawnuje drugie, próbuje dodać gazu to oba w tańczą a następnie znikają a mnie zostawiają na asfalcie i nie mogę się ruszyć)

Druga sytuajca to taka gdzie wyzerowała mi się ilość gotowki i nie moglem kupić ubrań - po restarcie pokazało się że save uszkodzony.

Na niedziela wieczór stan gry to niegrywalny bo nie można nawet przejść tutka... idę na singla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do uja pana!!! 17 lvl dom i kasa a tu kij!!! Nima postaci aaaa!!!!

24 level, dom z garażem, 2 auta i miałem się zacząć bawić snajperką. :<

 

Kto przebije?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie przebije bo straciłem postacie poniżej 20 lvl z kasą ok 200tys.

Chyba tylko Bansai Cię przebija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 lvl, chata za 400 tysiecy, 10 aut :). Wczesniej 16 lvl i 300 tysiecy.

 

Wygralem ?

 

 

Edit: Jak ktos ma mnie we friends, niech sprobuje dac Start - Friends - Bansai - Join Game

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 lvl, chata za 400 tysiecy, 10 aut :). Wczesniej 16 lvl i 300 tysiecy.

 

Wygralem ?

 

 

Edit: Jak ktos ma mnie we friends, niech sprobuje dac Start - Friends - Bansai - Join Game

Nie wygrałeś bo masz postać i możesz grac... (to jest konkurencja kto więcej 'stracił') :pardon:

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, musialem zrobic nowa i trzeci raz zaczynam od ZERA.

 

Z 900.000$ dolarow jakie uzbieralem od premiery GTA:O, mam obecnie tylko 220k ktore zarobilem dzisiaj. Cala reszta poszla do piachu przez "chmure" (dzieki bogu ze always online poszlo sie je&ac przy next-genach).

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, musialem zrobic nowa i trzeci raz zaczynam od ZERA.

 

Z 900.000$ dolarow jakie uzbieralem od premiery GTA:O, mam obecnie tylko 220k ktore zarobilem dzisiaj. Cala reszta poszla do piachu przez "chmure" (dzieki bogu ze always online poszlo sie je&ac przy next-genach).

a gdzie najlepiej zarabiać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, musialem zrobic nowa i trzeci raz zaczynam od ZERA.

 

Z 900.000$ dolarow jakie uzbieralem od premiery GTA:O, mam obecnie tylko 220k ktore zarobilem dzisiaj. Cala reszta poszla do piachu przez "chmure" (dzieki bogu ze always online poszlo sie je&ac przy next-genach).

 

"- This is madness!

 - No! This is GTA Online."

 

To ja się jeszcze wstrzymam mimo całej niecierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam, musialem zrobic nowa i trzeci raz zaczynam od ZERA.

 

Z 900.000$ dolarow jakie uzbieralem od premiery GTA:O, mam obecnie tylko 220k ktore zarobilem dzisiaj. Cala reszta poszla do piachu przez "chmure" (dzieki bogu ze always online poszlo sie je&ac przy next-genach).

Ok. Wygrałeś.

No cóż przynajmniej masz troche gotówki, mi pokazuje zero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja postać wytrwała od daty premiery do dzisiaj. To chyba i tak dość długo, mając w pamięci prolog z Lamarem i inne przygody.  :biggrin:  Oczywiście wszystko włączane i wyłączane zgodnie z zaleceniami R*. No jest trochę szkoda, ale może jeszcze wróci z tej próżni moja postać, tak samo jak twoja Duszol. Pozostaje poczekać kilka dni i jest szansa, że się coś wyklaruje.  ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pisze, że chmura padła i tyle. Postaci nie ma, kasy w banku nie ma.

 

Ja też. Lepiej poczekamy, może nowy patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za gre panowie, strzelanie trojaktem podczas wyscigu i bieganie za bialymi kropkami na mapie w 5 osob dalo sporo frajdy :).

Chmura padla wiec koncze, nie ryzykuje kolejnej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bansai, wywaliło mnie z serwerów, a potem już mi się nie chciało męczyć z multi i zbierałem znajdźki :P Nadrobimy kiedy indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś powróciła kiedyś stracona postać? Albo czy jest jakaś metoda walki z tym, np. kiedy wychodzić z serva czy coś, bo jest to irytujące robić 3 postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bansai kłamczuszku :biggrin: Wyłączył serw powiedział, że zaraz pozaprasza wszystkich a zmył się z konsoli xD

Triangle shooting is a lie

Edytowane przez tenisista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja postać wytrwała od daty premiery do dzisiaj. To chyba i tak dość długo, mając w pamięci prolog z Lamarem i inne przygody. :biggrin: Oczywiście wszystko włączane i wyłączane zgodnie z zaleceniami R*. No jest trochę szkoda, ale może jeszcze wróci z tej próżni moja postać, tak samo jak twoja Duszol. Pozostaje poczekać kilka dni i jest szansa, że się coś wyklaruje. ;)

Mozesz dokladnie okreslic albo podac link jak wylaczyc tryb online, by nie stracic postaci? Bede wdzieczny za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos tam plakal obrazony na mnie ze go zabilem, ale to wina bansaia :D wszedzie strzelaja strzelilem w jego strony i krzyk nie strzelac, po czym mnie minal i dostalem w plecy hehee to myslalem ze przerwa i sie strzelamy.. ale niech bedzie, sorry :]

 

kurde taka miodna gra by moglaby byc a te bledy rozlaczanie mnie zniecheca:/ 

 

czy ktos mial taka akcje ze mu znikala kasa? niby wplacalem do bankomatu, zagralem misje i guzik, nie ma jej i mam 10-15k mniej :/ nie wiem czy to moje zwidy juz czy faktycznie jest jakis blad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz dokladnie okreslic albo podac link jak wylaczyc tryb online, by nie stracic postaci? Bede wdzieczny za to.

http://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200435267-Loss-of-characters-rank-items-apartments-and-or-in-game-money-in-GTA-Online

 

O ile dobrze kojarzę to generalnie zalecali nie korzystać z koła wyboru postaci, a wybierać opcje z menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200435267-Loss-of-characters-rank-items-apartments-and-or-in-game-money-in-GTA-Online

O ile dobrze kojarzę to generalnie zalecali nie korzystać z koła wyboru postaci, a wybierać opcje z menu.

Ok dzieki, poczytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi powróciła, ale już 3 raz straciłem i czekam.

Dalej nie mam, a to już 12 godzin minęło ... R* do **** pana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja postać wytrwała od daty premiery do dzisiaj. 

 

Moja tak samo, ciekawe czy dzisiaj wróci. Rockstar Come On!  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już żaden obrońca R* nie odważy się napisać w tym temacie bo by został zagryziony przez wściekłą falę niezadowolonych graczy. :) Tydzień temu Siriondel stawał w obronie Rockstara, ciekawe jakie zdanie ma dzisiaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wy źle to interpretujecie po prostu...zobaczcie ile czasu będzie wymagać wbicie 100 rangi, a co za tym idzie GTA:O może się pochwalić na samym starcie miażdżącą wręcz żywotnością trybu multiplayer. Wniosek: to multi jest tak skonstruowane :)

 

A tak na serio, wczoraj pograłem...i mam niedosyt z tego multi, czegoś mu brak (po za poprawnym działaniem ofc), albo po prostu miałem zbyt wysokie oczekiwania względem tego trybu. Wszystkie tryby rozgrywki już widziałem (dm, lts, wyścigi. misje), nie ma nic nowego - ogólnie wieje nudą. Ze spokojem mogę polecić cierpliwość, aż serwery zaczną działać jak należy - naprawdę nie ma na co się napinać.

 

PS. Jak w wyścigu GTA odpala się rakiety? :P

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up, nom, mi też się podoba to demko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×