Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystko dobrze dzisiaj działa, jedynie skasowało mi z garażu sultana po tuningu (stracone prawie 50k) ;/ Już drugi pojazd mi zniknął z garażu, co dziwne oba przerobione. Reszta ukradziona z ulicy jest cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli kupie sobie np. Rapid GT i go troche dopicuje to w wyscigach bede uzywal swoj wlasny GT czy taki jaki mi dadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od klasy samochodów w wyścigu, jeśli będzie ta sama to możesz używać swojego samochodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ze są Misje - czyli wyścigi takie obowiązkowe 

oraz takie w którym możesz wyzwać gracza na wyścig swobodnie wtedy używasz swojej fury 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziala wam juz online?

działa

Powtarzam swoje pytanie bo nikt nie odpowiedział. Da się utworzyć ze znajomym coś w stylu drużyny ( party )? Bo jak wchodze z kumplem np. na wyscig i chcemy wrocic do normalnej gry to przenosi kazdego na inny serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi skasowalo postac, jak tak dalej pojdzie to chyba oddam gre komus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi skasowalo postac, jak tak dalej pojdzie to chyba oddam gre komus...

 

Jak chcesz oddać grę to ja jestem chętny zawsze 2 egzemplarz się przyda... No chyba, że chcesz sprzedać grę to dziękuję...

 

Jedno słowo a jak wiele zmienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co wstrzymuje sie od dalszej gry w tego bubla, a jak juz to na wymiane...

W socialu pokazuje mi ile mam kasy w banku...

Edytowane przez wili23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co wstrzymuje sie od dalszej gry w tego bubla, a jak juz to na wymiane...

 

A jak R* naprawią już te najgorsze błędy to wszyscy zapomną o kiepskim starcie i będą piać jak to gra jest... ah i oh. Nie darmo cierpliwość jest cnotą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak R* naprawią już te najgorsze błędy to wszyscy zapomną o kiepskim starcie i będą piać jak to gra jest... ah i oh. Nie darmo cierpliwość jest cnotą.

Predzej mi reka uschnie niz cos takiego napisze. Zadania sa prawie takie same, zabierz koke, ukradnij jakis samochod itd, itp... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wili23 no nie przesadzaj a czego oczekiwałeś?? Cudu nad wisłą, najwidoczniej padłeś ofiarą własnego "hajpu"...

 

I co z tego, że takie same, masz ekipę ludzi, jest śmiesznie jest zabawa = tak ma byc...

 

A co do problemów z multi cóż choroba wieku dziecięcego i tyle... Poczekamy połatają będzie git...

 

BF3 dostał kilka GB patchy i co? Dopiero teraz da się jakoś grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak R* naprawią już te najgorsze błędy to wszyscy zapomną o kiepskim starcie i będą piać jak to gra jest... ah i oh. Nie darmo cierpliwość jest cnotą.

 

Ja od nich nie wymagam wiele. Niech gra chodzi dupnie, tnie się, nie łączy, rozłącza. Ale czy naprawdę kur*a nie mogą naprawić znikania postaci? Tylko o to mi chodzi.

 

BF3 dostał kilka GB patchy i co? Dopiero teraz da się jakoś grac...

 

BF3 to była masakra, BF4 beta to teraz jeszcze większe szambo, ale obie gry są grywalne w takim stopniu, że nie boisz się o utratę całego postępu gry bo jakieś barany wymyśliły, że będzie się on zapisywał w jakiejś mitycznej przestrzeni.

Edytowane przez HuNtEr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzisiaj wystarczy bo się chyba znowu rozwaliło... ^^

 

Na razie to jest jakiś dramat. Miasto wymarłe, loadingi przed wyścigami czy deathmatchami dłuższe niż sama rozgrywka. Do tego mapy na 16 osób na za każdym razem jest w okolicach 5... Raz mi się trafiło 12 osób w TD, myślałem, że sobie pogram a tu co? 8 na 4 :| Po co czas na wybór samochodu/lajkowanie itd. jest tak duży!? Trafi się jeden palant i wszyscy czekają :| Raz też była zabawna sytuacja. Czas przy tym lajkowaniu schodzi do zera (bo 1 na 8 nie kliknął :/) i zamiast przejść dalej zaczął liczyć na minusie :DDDDDDDD

 

 

Na chwilę obecną jedno z najgorszych online w jakie grałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wytrwałem z nową postacią, do pierwszej misji 'Last team standing' . Wyszło na to, że po załadowaniu mapy, wszystkich wywaliło i wygrałem. Prawdę mówiąc nie na to liczyłem.

Co ciekawe pierwotna postać zniknęła, jednak kasa w banku została.

Edytowane przez Aazrl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś teraz? Bo połączyć się nie mogę.. Jest sens się męczyć czy nie? Myślałem, że choć chwilkę zobaczę jak to działa, no ale niestety nie dane mi będzie chyba.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co c'mon wczoraj nie grałem dziś wchodzę a tu kieruje mnie do kreatora postaci to już 3 raz R* dzięki, ale drogę z lotniska już znam b.dobrze.

Chyba trzeba będzie narazie odpuścić sobie granie Online, takie pytanko jak myślicie jest jakaś szansa na odzyskanie postaci czy już przepadło na Amen ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektorym wraca, ja wczoraj bezpowrotnie stracilem postac na 27 lvlu. Smiesznie to wyglada, po 2 stratach postaci Crew rank mam 40, a moja 3cia postac ma dopiero 16 chyba.

 

Co dziwniejsze cala kasa jaka zdobylem jest zapisana na social clubie, jednak w banku jej nie ma, tak samo jak apartamentu za 400 tysiecy :). Podobnie z rankingiem CREW, dalej jestem na pierwszym miejscu, jednak nic mam niezaliczone obecna postacia.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bansai - no ty to jesteś :P Wczoraj chciałem się do Ciebie wbić do sesji po 24 ale za ch... nie mogłem, miałeś pełną sesję i dupa ;)

 

Ale było masę innych chętnych ;) Dziś tyż będę  w nocy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×