Skocz do zawartości
Patricko

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

@Dilerus, gratuluję podejścia. Inni chyba jednak go nie dzielą. :D Nie widziałem po prostu newsa, że 1 października rusza Beta GTA Online. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ten 100 poziom trzeba zrobić na jednym posiedzeniu...no no no, ja sądziłem że tu trofki są łatwiejsze niż w IV, ale wygląda na to że bardzo się pomyliłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ten 100 poziom trzeba zrobić na jednym posiedzeniu...no no no, ja sądziłem że tu trofki są łatwiejsze niż w IV, ale wygląda na to że bardzo się pomyliłem ;)

Hah, ciekawe co teraz napiszą Ci co mówili, że jest zbyt arcade'owo, łatwo itd. 

 

Chcieliście to macie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko Bansai od nas bedzie mial platyne hehehe ciekawe kiedy kolejny patch, bo ten niestety pomogl ale niewiele

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez weekend online leżało. Mi raz tylko udało się spotkać na zamkniętej sesni z Brzozą i Bansai....który zaprosił nas do swojego apartamentu, bo pewnie liczył na "trójkącik". Misji żadnej nawet nie wykonaliśmy... :P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mowi to Palpatine ktoremu prawie majtki w mini bylo widac heheh specjalnie zes sie tak ubral bo liczyles ze wyrwiesz Bansaia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by komuś postać powróciła to piszcie to może i mi wróci :P bo nie chce mi się sprawdzać co chwile, a 3 postaci narazie zakładać nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz już żaden obrońca R* nie odważy się napisać w tym temacie bo by został zagryziony przez wściekłą falę niezadowolonych graczy. :) Tydzień temu Siriondel stawał w obronie Rockstara, ciekawe jakie zdanie ma dzisiaj ;)

 

Znowu będzie pieprzył o tym jak to inne gry też miały problemy. Przeżyłem kilka dodatkow do WoW'a w dniu premiery i prócz kolejek lub lagów nie miałem większych problemów. Następnego dnia odpalałeś i wszystko działało jak należy. Z DIII na pc było to samo, były problemy z dostaniem się na serwer ale jak już się dostałeś to mogłeś grać spokojnie. 

 

GTA:O jest ciekawe, w grupie rewelacyjne ale na dzień dzisiejszy jest to bubel z podstawowymi błędami. Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że humorystycznie R* w radiowych reklamach mieszało z błotem serwery w chmurach, teraz to z czego się naśmiewali jest rzeczywistością. Jak będziecie jeździć czy to w GTA:O czy w singlu wsłuchajcie się w reklamy. Ja często słucham Radio Mirror Park ale myślę, że w każdej jest reklama o serwerach w chmurach. W treści mniej więcej możemy usłyszeć o tym, że jeżeli Twoje dane znikną z serwera to winny jest tylko i wyłącznie Twój internet.

 

@xenomorph

Ja z Dejwidem jechałem. Jak dobrze pamiętam to w ustawieniach wyścigu wybierasz czy to ma być rajd. Później wszyscy zaznaczają preferowanego partnera i jaką role chce się pełnić. Nawet jak nie masz hsa to możesz to ukończyć, będzie trudniej ale da radę bo pilot może wysyłać strzałki(prawo, lewo), które pojawią się kierowcy.

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już może ktokolwiek jakiś rajd, z pilotem oczywiście posiadając HS?

Bo nie mogę nigdzie rajdów trafić.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mowi to Palpatine ktoremu prawie majtki w mini bylo widac heheh specjalnie zes sie tak ubral bo liczyles ze wyrwiesz Bansaia

Gdybym wiedział, że ma tyle $ i 26lv przyszedłbym bez spódniczki :P

Edytowane przez Palpatine_79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał już może ktokolwiek jakiś rajd, z pilotem oczywiście posiadając HS?

Bo nie mogę nigdzie rajdów trafić.

 

Pozdrawiam :cool:

To chyba w opcjach wyścigu się ustawia. Grałem kilka razy w to ze znajomymi, można się nieźle pośmiać :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak się odpala te rakiety w GTA Race? 

 

Co do rajdów to można by się jakoś ustawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakiej misji mowa :D ? 540 leveli w 20h zawsze spoko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo może być ciekawe powtarzanie jednej misji?

5ajo6G5.jpg

jakim cudem on ma 543 lvl? O.o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi "Picked Up" bo to co się podnosi z ziemi to raczej jakieś grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi "Picked Up" bo to co się podnosi z ziemi to raczej jakieś grosze.

Zrzuty z samolotów to dość dobra kasa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są na youtube filmiki o tym jak oszukują wysyłane pakiety informacji do R*. Mniej więcej polega to na tym, że okradasz sklep, wchodzisz w ps store i wracasz. Gra nie wysyła informacji o tym, że okradłeś więc jak wrócisz możesz okraść ten sklep jeszcze raz. Idiotyzm, tak jak powtarzanie misji z 15 poziomu.

Edytowane przez Marru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten wyscig co trzeba pokazywac gdzie sie jedzcie to bez hsa nie mam pojecia jak to robic, pokazywalem gosciowi strzalki gdzie jechac i moze 5-6  checkpointow przejechalismy, i ktos moze mnie zaprosic do tego crew, na stronie wszedlem to jest napisane ze reuqest pending

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Odezwij się do mnie dzisiaj to możemy to razem zrobić, też próbowałem nawet przez HS kolesiowi mówić ale chyba angielskiego nie ogarniał :P

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No masz konto UK? Było napisać wiadomość, że jesteś chętny. Ja każdego kto ma zablokowany profil, albo zagraniczną flagę, to usuwam.

Wyślij raz jeszcze to Cię dodam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×