Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy było ale znalazłem przypadkowo taki bug. Wybrałem się na spacer z Chopem, i w pewnym momencie zapominając o nim wszedłem drabiną na dach budynku. Jakież było moje zdziwienie gdy po chwili zobaczyłem pieska obok mnie na tym dachu, na który jedyną drogą wejścia była owa drabina . Ale zejść to już nie potrafił skubaniec :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jak wlozysz w tuning kilka/kilkadziesiąt tys $ to jednak będzie szkoda. :P mi także znikają, nawet z garażu kryjowki.

Mi też znikają z garażu kryjówki. W takim bądź razie korzystani z garażu jest na razie bez sensu, może będzie jakiś patch co poprawi ten irytujący bug. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1379536644_by_JoNiec.jpg?1379536644

1379533709_by_lolrus.jpg?1379533709

 

żródło: Mistrzowie.org

 

 

Wie ktoś gdzie można znaleźć helikopter? Nie udało mi się znaleźć pomimo już paru instrukcji znalezionych. (np przy przystani dla jachtów/łodzi)

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Kali ukraść konia to dobrze, jak Kaliemu ukraść konia to już gorzej ;)

Może Wam ktoś zajumał te fury, zamiast kilkudziesięciu tysięcy na tuning było zainwestować pare zielonych w alarm lub blokadę na kierownice.

Nie Tomo. To jest bug. Gra mi podaje, że nie mam miejsca w garażu i nie moge kupić kolejnej fury a garaże puste :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję ze doczekamy sie fajnych DLC, tak jak to było w przypadku RDR. Tej gry chce sie wiecej i więcej, jeszcze jej nie ukończyłem, ale już myślę w przód - jaki smutny będę jak to sie skończy...

 

Jedyne co ratuje to nadchodząca beta BF4 na pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Kali ukraść konia to dobrze, jak Kaliemu ukraść konia to już gorzej ;)

Może Wam ktoś zajumał te fury, zamiast kilkudziesięciu tysięcy na tuning było zainwestować pare zielonych w alarm lub blokadę na kierownice.

 

Sam spotkałem się z sytuacją gdy wysiadłem z auta, a potem poszedłem na róg budynku. Gdy wracałem po chwili, w oddali widziałem jak gościu wchodzi do mojej fury i próbuje odjechać. ;) Udało się go złapać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupować samochody? :) mam 20% gry:d

W internecie (przeglądarka dostępna z poziomu telefonu).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie kierue samolotem ? Bo gdy wbilem na lotnisko mialem 4 gwiazdki od razu wiec chcialem szybko se odleciec samolotem ,a tu sie okazalo ze moge tylko w przod i w tyl jechac ... Gdy probowalem galkami to tylko kamera sie obracala i koniec na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jak to jest z fpsami ? Gra jest lepiej zoptymalizowana niż GTA IV? Przyznam, że sprzedałem GTA IV przez właśnie słabą optymalizacje gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie kierue samolotem ? Bo gdy wbilem na lotnisko mialem 4 gwiazdki od razu wiec chcialem szybko se odleciec samolotem ,a tu sie okazalo ze moge tylko w przod i w tyl jechac ... Gdy probowalem galkami to tylko kamera sie obracala i koniec na tym.

Skręca się R1 i L1, tak na ziemi jak i w powietrzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jak to jest z fpsami ? Gra jest lepiej zoptymalizowana niż GTA IV? Przyznam, że sprzedałem GTA IV przez właśnie słabą optymalizacje gry.

gra chodzi w 25fps czasami może wyżej, na bank nie ma stałego 30. Pomimo tego, gra się przyjemnie, nie zdażyło mi się aby coś sie doczytywało. Naprawde warta polecenia, świetna fabuła, i epickie, filmowe akcje.

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo Giera jest mega właśnie zrobiłem 50% gry,  i robię wszystko co się da , zostałem zabrany.. :biggrin: spotkałem trochę postaci z poprzednich części GTA np Packiego :biggrin: 

Jak ktoś mi wytłumaczy jak się wstawia spoiler to powiem wam jak znaleźć wrak ufo :D 
 

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ spoiler ]   teks  [ / spoiler ]   oczywiście bez spacji w nawiasach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrak UFO. W  sumie to nawet nie muszę pisać co i jak bo  znalazłem filmik na YT

 http://www.youtube.com/watch?v=_VvzHW2GuSo , płyniecie tam gdzie w filmiku typek wskazał miejsce i nurkujecie aż nie zobaczycie UFO :) , tylko wcześniej kupcie sobie Doki Sonar Collections w Paleto Cove za 25k$



Teraz tylko musze rozkminić co z tym mogę zrobić :D chyba że to tak ozdobnie :< 

@INKOGNITO 
Dzięki Bardzo ! :)

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciotka cwiczy przy jakiejs czarnej muzie, ja siadam na kanape - odpalam dzoja, "wcale nie jestem zjarany" rozkmina na temat operacji mozgow, neurochirurgi, epicka sprawa :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest mega! :D We wtorek kupiłem swoją kopię, od tej pory gram 3-4h dziennie i nie mogę się nadziwić ile smaczków pozostaje nadal do odkrycia :P Tym którzy się nadal zastanawiają, polecam wybrać się do najbliższego sklepu z grami, nie ma lepszego sposobu na wydanie tych ~200 zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieją jakieś różnice pomiędzy wersją na płycie, a tą z PSN? Chodzi mi oczywiście o płynność i pop-up :) Zdecydowanie wolę wersje płytowe, ale z racji tego, że planuję spędzić trochę czasu z tym tytułem wolę wybrać to co lepiej działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdzie znalezc najlepsze ciuchy do Franklina tzn wiecie jakies takie luzne w stylu raperow? I jeszcze widzialem gdzies na gameplayu zr gosciu mial odwrocona czapke daszkiem w tyl , jak takie cos zrobic?;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Franklin ma taką czapkę w garderobie od samego początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś podać wskazówki dotyczące lokalizacji 500,000$? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś podać wskazówki dotyczące lokalizacji 500,000$? :biggrin:

+1 ?

I jeszcze mam pytanie czy wyprowadzanie Chop'a coś daje czy tylko fun?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieją jakieś różnice pomiędzy wersją na płycie, a tą z PSN? Chodzi mi oczywiście o płynność i pop-up :) Zdecydowanie wolę wersje płytowe, ale z racji tego, że planuję spędzić trochę czasu z tym tytułem wolę wybrać to co lepiej działa :)

 

 dużym plusem jest to, że napęd nie chodzi bo w wersji płytowej jest stałe doczytywanie ;) 

 

 

 

Panowie gdzie znalezc najlepsze ciuchy do Franklina tzn wiecie jakies takie luzne w stylu raperow? I jeszcze widzialem gdzies na gameplayu zr gosciu mial odwrocona czapke daszkiem w tyl , jak takie cos zrobic?;D

 

  Zdaje się, że chodzi ci o sklep z ciuchami znajdujący się nie daleko plaży po lewej stronie w dolnej części mapy. Sklepik jest przy "promenadzie" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki ktoś podawał parę postów wcześniej - wystarczy zerknąć na mapę z pudełka z grą i wio :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×