Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, ile jest misji w grze? niektórzy mówią że 69, gdzieś widziałem ze 273... to jak to jest? :)

Wg statystyk w singlu jest 69 misji głównego wątku fabularnego.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kiedy ostatnio masowałeś cioci stopy? Przecież one nie gryzą "  :whistling:

Znalazłem błąd ortograficzny w tłumaczeniu, zamiast wziąć mamy "wziąść"...

 

"Wziąść towar"? Chyba jestem w tym samym miejscu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W misji, kiedy...

...musimy ukraść jeden z furgonów (jedna z opcji przed napadem na jubilera)...

...spędziłem jakieś 20 minut na samym tylko oglądaniu panoramy miasta od strony portów. Los Santos wygląda niesamowicie o każdej porze doby, nie mogę chyba zdecydować o jakiej najbardziej, a przecież już w RDR R* stworzyli niesamowite widoki.

 

Swoją drogą, to chyba pierwsze gra, gdzie można trzaskać samojebki i daje to taką frajdę :biggrin: Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości, to dostęp do swoich zdjęć mamy z poziomu strony www Social Clubu, pod zakładką SNAPMATIC musimy wybrać z listy "Nasze zdjęcia".

5xo4et.jpg

nie widze tej zakladki ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jedynie pierwszą misję, ogólnie całość na +, jednak na razie odstawię tytuł na półkę i potulnie poczekam na jakąkolwiek aktualizację. Wracam z bananem na mordzie, egzemplarzem w ręku, odpalam czarnulkę i zonk - brak dźwięku. Nie mam zamiaru męczyć się bez dialogów, więc odpuszczę sobie grę na jakiś czas, bo wolę się nie irytować.

Edytowane przez Matieee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam! Pisałem z pamięci, bo Club działa jak chce :p. Chodzi o zakładkę "My photos", docelowo wybrana jest "Most recent".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki taki mały offtop, ale mnie zrównałz ziemią - na temat kupujacych wracających z udanego polowania:

99204b25056ddd59328ef9ebe7401ca7_origina

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale jak się robi zdjęcia? :D Z poziomu telefonu ten "Snapmatic"? Bo włączam to pojawia się czarny ekran i że nie można się połączyć z Rockstar coś tam.. :(

 

Co do gry to klimacik jest świetny. Krajobrazy niesamowite. Zachodzące słońce na bagnach to "mózg rozjebany". To samo jak słońce wschodzi. Gwiazdy w nocy. Widok oświetlonego Los Santos z góry. Mniam. 

 

Hasła są świetnie przetłumaczone. Może trochę zbyt wulgarnie, ale dają radę. Banan na twarzy cały czas. Nie mam żadnych zamuleń i braku dźwięku. Może to u was coś nie tak jest... 

 

Misja z Chopem (pierwsza) kapitalna ;) w ogóle świetny zwierzak. Mi się na razie tylko nie podoba strzelanie w czasie jazdy, ale może coś źle robię ;)

 

Aaa. i ostatnie: Jak chcecie na sekundkę włączyć grę to nie radzę. Siadłem na pół godziny żeby zobaczyć a skończyłem po 6 :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale jak się robi zdjęcia? :biggrin: Z poziomu telefonu ten "Snapmatic"? Bo włączam to pojawia się czarny ekran i że nie można się połączyć z Rockstar coś tam.. :sad:

 

No właśnie tym się robi zdjęcia, ale dziadostwo łączy się z serwerami Rockstar, a obecnie są duże problemy z działaniem Social Clubu - próbuj, powinno się udać w końcu. Nie wiem zresztą, czy nie da się pstrykać fotek będąc offline.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no ta gra jest po prostu genialna, pogralem zaledwie 4h i juz mi sie bardzo podoba. Misje sa swietne (zaspojleruje pare ktore mi sie podobaly dotychczas)

 

Misja z psem, gdy sie przelaczylo sterowanie na zwierzaka totalny mindfuck, zwlaszcza gdy pobiegl ruchac suczke : D

Misja z kochankiem tenisita, beka od samego poczatku gdy wylecial przez okno az do momentu rozwalenia "nie jego" domu :>

 

Jest czym sie zachwycac. Pelno smaczkow i hybrydy aut tez sa bardzo fajne. Np. mi sie podoba hybryda mustanga z nowym camaro i cos podobnego do mistubishi eclipse I. Swietna gierka po prostu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że jesteś prezesem R* lub kimś z nim zaprzyjaźnionym skoro karmiasz nas tymi rewelacjami niemal jak faktami z PWN'u? Jeśli nie to sugeruję odstawić leki, nie działają :sad:

 

Złośliwy komentarza ? w ramach obrony ulubionej gry ? Jad i złośliwość to raczej cecha kobieca :)

 

Forum jest po to aby dyskutować, moja opinia po podaniu sensownych argumentów jak najbardziej może ulec zmianie. Wtedy przyznam się do błędu w myśleniu. Akurat o programowaniu trochę wiem, stąd pewne wnioski. 

 

Poruszyłem temat o którym nikt nie pisze, o wadach. (akurat w 4 byłem pasjonatem akrobacji, więc dlatego kwestia o zmianie fizyki na arcade, mocno mnie boli, tutaj filmik mojego autorstwa: http://www.youtube.com/watch?v=xr198G0O7bc ciekawiej od 2:00)

 

 

To może podam parę rzeczy dla odmiany które mi się bardzo spodobały.

Gra jest rewelacyjna pod względem wielkości mapy, urozmaicenia otoczenia, grafiki, fabuła wciąga bardzo, nie jest monotonna, extra dialogi (przekleństwa muszą być, dobrze że są), w końcu nie trzeba misji od samego początku rozpoczynać. Z początku na pojawienie się psa w grze patrzyłem dziwnie, ale z czasem bardzo spodobało mi się wprowadzenie czworonożnego pupila. W końcu pojawiły się samoloty, zaczepienie skrzydłem o coś - rewelacja :) Woda oraz wszelkie akweny wodne, coś pięknego. 

Stary silnik + cała ta otoczka = gra idealna, bym pewnie nawet tu nie zajrzał bo bym cały czas był przed TV :)

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Forum jest po to aby dyskutować (...) stąd pewne wnioski ...

 

Słowo klucz, wnioski! Brawo! Twoje zdanie, Twoje wnioski, Twoje opinie, podajesz je jednak na tacy niczym fakty cytowane ze strony R* Skąd u licha niby sądzisz że wiesz czym kierowali się programiści tworzący GTA? Siedzisz w ich skórze, nie sądzę. Stąd mój komentarz. Nie bronie ulubionej gry, nawet nie przepadam za GTA zbyt szczególnie, po prostu lubię sandbox'y, sygnatura o niczym nie świadczy, zawsze w moim profilu dostosowana jest do sytuacji lub wydarzenia które zajmuje mój wolny czas. Nie dyskutujmy dalej bo pewnie i tak nie skończymy wymiany poglądów, na 99% oberwiesz banem od Cwira za niedostosowanie się do wytycznych z pierwszego postu. Podałeś stronę wcześniej spoilery bez ukrycia ich odpowiednim tagiem :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś ubezpieczyć samochód, żeby go nie tracić? Właśnie straciłem tuningowanego Skyline'a i nie mam go w żadnym z garaży.

 

Być może jest na parkingu policyjnym.

 

Gdzie jest opcja logowania się do social clubu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz, wnioski! Brawo! Twoje zdanie, Twoje wnioski, Twoje opinie, podajesz je jednak na tacy niczym fakty cytowane ze strony R* Skąd u licha niby sądzisz że wiesz czym kierowali się programiści tworzący GTA? Siedzisz w ich skórze, nie sądzę. Stąd mój komentarz. Nie bronie ulubionej gry, nawet nie przepadam za GTA zbyt szczególnie, po prostu lubię sandbox'y, sygnatura o niczym nie świadczy, zawsze w moim profilu dostosowana jest do sytuacji lub wydarzenia które zajmuje mój wolny czas. Nie dyskutujmy dalej bo pewnie i tak nie skończymy wymiany poglądów, na 99% oberwiesz banem od Cwira za niedostosowanie się do wytycznych z pierwszego postu. Podałeś stronę wcześniej spoilery bez ukrycia ich odpowiednim tagiem :yes:

Bez komentarza...

 

Wracając do pochwał. Obawialiśmy się, że czasy zmiany postaci będą długie. Są takie jakie powinny być-krókie, przynajmniej na mojej konsoli :) (wiem, że niektórym przycina). Zabawne jest jak postacie przy szybkiej zmianie pozostają w tym samym miejscu lecz ubiór się zmienia :)

 

Pierwszy glitch:

http://www.youtube.com/watch?v=9K6Hy2qmlVs

 

Czyżby niektórzy szukali huśtawki z 4 :P ?

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tym się robi zdjęcia, ale dziadostwo łączy się z serwerami Rockstar, a obecnie są duże problemy z działaniem Social Clubu - próbuj, powinno się udać w końcu. Nie wiem zresztą, czy nie da się pstrykać fotek będąc offline.

 

Właśnie, ja również dostałem błąd o problemach z serwerami, próbowałem dotychczas tylko raz. 

Nie da się robić fotek offline w ogóle? Bardzo nie lubię jak w grach single player jest coś uzależnione od połączenia internetowego ;). I czy te fotki można robić również normalnie (czyt. nie 'samojebki'?) :D

 

Idę odpalać pleja, najwyższy czas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I czy te fotki można robić również normalnie (czyt. nie 'samojebki'?) :biggrin:

Można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy filmik znalazłem i jednej osoby ,którą subskrybuje ;)

 

Bardzo ciekawe są tam filmiki na jego koncie ;p

 

 

 

EDIT":

 

Zobaczcie sobie sytuacje od 1:05 około jak to auto "samo się obraca" ,jest tego plus i minus jednak

Edytowane przez Daniol_02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale jak się robi zdjęcia? :biggrin: Z poziomu telefonu ten "Snapmatic"? Bo włączam to pojawia się czarny ekran i że nie można się połączyć z Rockstar coś tam.. :sad:

Chciałem zadać dokładnie to samo pytanie. Ani razu jeszcze nie udało mi się połączyć z tym dziadostwem a chciałem sobie pstryknąć widok z Mount Chilad. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powraca znana (i znienawidzona) z GTA: SA szkoła latania, również obowiązkowa do zaliczenia, właśnie zaczynam, ciekawe jak tym razem będzie z poziomem trudności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te glitch z komisariatem też znalazłem przez przypadek.

 

Czy można zabrać striptizerki do domu? Bo próbuje i nie idzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko można wykupić prywatny taniec.

Dobra posiedziałem troche i udało sie jakaś juliet. Nie wiem czy da sie z każdą. Po wszystkim dostaje się do niej numer. Po podwójnym tancu rezygnujesz i potem musisz ją znaleźć proponuje Ci taniec i po pytasz o wyjście. Tak w skrócie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam takie pytanie : gdzie w tym smartfonie można zobaczyć poziom zadowolenia Chopa podczas spaceru bo ja nie mogę tego znaleźć ? Ogólnie gdzie są różne statystyki, bo poza tym przy wyborze bohatera innych nie widziałem, a tutaj widzę że sporo osób pisze o różnych rzeczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, ekskluzywne samochody (Ferrari, Bentley itp) są do kupienia w necie. Również czołg za 3 mln $ plus helikoptery, odrzutowce itp.

Da się kupić sam garaż, albo powiększyć Majkela?

Można kupić garaże. Bulisz 30k za niego i trzymasz w środku fury :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×