Skocz do zawartości
cwir

Grand Theft Auto V

Rekomendowane odpowiedzi

Kij w oko Rockstarowi za crapy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tak piszą, ponieważ Rockstar lekko mówiąc przesadził. Premiera napadów była przekładana już chyba z pięć razy. Czy i kiedy wyjdą nikt nie wie, ale teraz wszystkiego się można spodziewać. Teorii na ten temat jest mnóstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Ja mam 2 pytania dotyczące singla:
1. Singiel ukończony. Pora zabrać się za trofea! No więc chciałam zdobyć trofeum "Trzyosobowa armia" i się po prostu nie da! Kiedy jednego udaje mi się zawsze złapać (Trevora), tak drugiego już nie (Michaela)! Kiedy Trevor siedzi już w samochodzie, ja staram się zadzwonić do Michaela, nie!, zajęte... i tak jest zawsze!
2. Singiel ukończony. Pora zabrać się za misje poboczne! Nie! Na mapie jest tylko 1 misja dla Franklina (wyścig z jakimś Chińczykiem), a powinno być ich multum!
Tak to się prezentuje: (nie wiem jak wstawić plik) Nieznajomi i dziwacy: 40 z 58
O dziwo tych misji było dużo, ale w tajemniczy sposób poznikały...
Co robić?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zadzwoń do obydwu naraz, zanim jeden z nich wsiądzie do samochodu.

2. Ukończ wyścig i misje innych postaci. Ewentualnie sprawdź czego konkretnie brakuje na stronie Social Club'u i poszukaj w google czy nie ma jakichś konkretnyh wymagań do ich odblokowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos o co w tym chodzi? Online oczywiscie.

 

2ey8b2u.jpg

 

 

334ls14.jpg

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Wie ktos o co chodzi z giełdą w gta online? Chcialem zainwestować, ale w online jest obecnie wyłączona. Szukałem juz jakichś informacji na ten temat i nic nie znalazłem. Długo ta przerwa bedzie trwała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giełda w online jeszcze nigdy nie działała i chyba tak pozostanie aż do wersji na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Mowa o giełdzie W GTA ONLINE (czytaj multi), a nie o giełdzie online w singlu. Ta nigdy nie działała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co w koncu? Chcialbym postacia online zainwestowac pieniadze. Jak mam to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala obecnie, czy w ogole nie dziala? No to nie da sie zarobic w online pieniedzy inwestujac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działała nigdy w online. Może dopiero na PS4 wystartuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę grać na używanej grze w sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos jak sprzedac mieszkanie w online?

Widzialem w jednym filmiku jak ktos sprzedal przez internet w telefonie, ale u mnie nie ma tego okna na stronie Dynasty 8 co widzialem w tym filmiku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej powiedzcie mi jak w GTA V (PS3) jechać motorem na tylnym kole? Jestem rozpędzony, pochylony do przodu, śmigam prostym pasem i co dajej? Bo jak lewą gałkę przechylą ku sobie/do tyłu to postać na motorze tylko lekko się odchyla. Przednie koło potrafię podnieść tylko na chwilę przed rozpędzeniem się a chciałbym się pobawić w dalekie skoki kaskaderskie. Jak podnieść przednie koło będąc rozpędzonym?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wychylić lewą gałkę do przodu, a potem od razu, szybko do tyłu. Przy dużych prędkościach niestety mocno się nie wychylisz.

Edytowane przez danken000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, trzeba wykonywac misje nieznajomych i dziwakow, zeby pociagnac fabule dalej?, bo obecnie poza pobocznymi misjami mam tylko misje dla Lestera, a z tego co do tej pory wyczytalem, te misje nie sa misjami glownymi i mozna je zostawic na koniec. Pytam sie, bo zostalo mie jedno trofeum do platyny "Poszukiwany zywy lub zywy" i chce szybko przejsc pierwsze misje, zeby Trevor sie pojawil i wtedy bede mogl trobic to trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz szybko dotrzeć do Trevora to nie musisz robić pobocznych misji, leć prosto z wątkiem głównym, a te pierwsze misje od Lestera z tego co pamiętam zaliczają się do wątku głównego, dopiero późniejsze misje Lestera są pobocznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza misja Lestera jest wymagana do pchnięcia fabuły. Dopiero reszta to poboczne.

Pierwsza zrobilem czyli w Lifeinvader shackowac komputer.

 

Edit:// Te druga misje tez musze zrobic, teraz sobie przypomnialem, ze po skoku na jubilera Trevor zobaczy w telewizji Michael'a.

 

Edit://2 Tak jak mowilem, no i kolejna platyna wpadla!!!

Edytowane przez Lord_of_Evil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×