Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Ogolnie produkty Apple lepiej prezentuja sie w bieli niz czarne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jezeli chodzi o ipad to tez mam bialy jest lepszy niz czarny. :D

ale tego czarnego jest duzo w ipadzie...

Ogólnie zapomniałeś napisac "moim zdaniem" :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly front jest czarny, a w sklepie apple w takim tez kolorze jest sprzedawany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to białe PS4 wygląda tak "applowsko" żeby nie powiedzieć "pedalsko" :P

Nadal jest to kwestia gustu :biggrin: Ja lubię czarny kolor. 

No i biały gryzie się optycznie z większością mebli, inego sprzętu i oczywiście TV. Miałem białą 360kę i w salonie wyglądała jak ptasia kupa ;) . Chyba ze ktoś ma niewyjściowo zagracony pokój gracza, wtedy może mieć to w doopie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caly front jest czarny, a w sklepie apple w takim tez kolorze jest sprzedawany :)

czyli ramka jest czarna. Caly tyl jest juz srebrny. Imo 33 % tego ipada jest tylko czarne. ..

Troche offtopujemy :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ja mam na mysli AIR ktory ma anodyzowane aluminium na tyle i jest caly czarny , i nie to nie tylko moje zdanie. Co do ps4 białej to zamowiłem zobacze jakto na zywo bedzie wygladać najwyzej sprzedam ponoc ma to byc limitowana edycja











 


No i biały gryzie się optycznie z większością mebli, inego sprzętu i oczywiście TV. Miałem białą 360kę i w salonie wyglądała jak ptasia kupa ;) . Chyba ze ktoś ma niewyjściowo zagracony pokój gracza, wtedy może mieć to w doopie :)

no wiesz ja mialem białego slima wygladał jak jakis albinos ale za to prezentował się a nie zlewał z resztą

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ja mam na mysli AIR ktory ma anodyzowane aluminium na tyle i jest caly czarny , i nie to nie tylko moje zdanie. Co do ps4 białej to zamowiłem zobacze jakto na zywo bedzie wygladać najwyzej sprzedam ponoc ma to byc limitowana edycja

 

Gdzie zamówiłeś białą PS4? Mają być w sprzedaży dopiero od 9 września. Rozumiem, że zrobiłeś preorder. Można wiedzieć gdzie?

 

http://www.ppe.pl/news-29007-bialy_model_ps4_wyladuje_we_wrzesniu__destiny_z_beta_i_alpha_na_konsoli_sony.html

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie zamówiłeś białą PS4? Mają być w sprzedaży dopiero od 9 września. Rozumiem, że zrobiłeś preorder. Można wiedzieć gdzie?

 

http://www.ppe.pl/news-29007-bialy_model_ps4_wyladuje_we_wrzesniu__destiny_z_beta_i_alpha_na_konsoli_sony.html

pewnie , mieszkam w UK i zamowilem w game.co.uk , ogolnie dość dziwne bo widzialem w 2 sklepach a na game pisze ze tylko u nich wiec dla pewnosci zamowilem preorder a jak wspominalem nawet na ps blog pisza ze imited edition . zobaczymy ( wyglada calkiem ok http://oi62.tinypic.com/20usrqa.jpg )

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz trochę z innej beczki. A mianowicie w jaki sposób czyścicie swoje czarnulki :D? Jakieś sprężone powietrze do środka? coś polecacie ? bo Fan Testów chyba już ni mo. :< 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakies hands ony z biala ps4 ? nic nie moge znalesc  . co do czyszczenia to raz na kilka dni przejechac szmatka i jest git .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz trochę z innej beczki. A mianowicie w jaki sposób czyścicie swoje czarnulki :biggrin:? Jakieś sprężone powietrze do środka? coś polecacie ? bo Fan Testów chyba już ni mo. :< 

 

To zależy jakiego jest koloru, bo białe lepiej czyścić białą szmatką. Dobrze, że 25 lat temu nie było internetu, bo ludzie zadawaliby pytania typu, jak czyścić swoje video...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz trochę z innej beczki. A mianowicie w jaki sposób czyścicie swoje czarnulki :D? Jakieś sprężone powietrze do środka? coś polecacie ? bo Fan Testów chyba już ni mo. :<

Jak co sobotę robię większe sprzątanie pokoju, to od razu odkurzaczem na zmniejszonym ssaniu i z szczotkową nakładką przejadę na wylotach konsoli. Ale za jakiś czas pewnie sprężonym powietrzem przeczyszczę, tak jak ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak co sobotę robię większe sprzątanie pokoju, to od razu odkurzaczem na zmniejszonym ssaniu i z szczotkową nakładką przejadę na wylotach konsoli. Ale za jakiś czas pewnie sprężonym powietrzem przeczyszczę, tak jak ps3.

 

A jeśli ktoś nie ma odkurzacza z regulacją "ssania"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli ktoś nie ma odkurzacza z regulacją "ssania"?

To dupa nie odkurzacz :P

Dobry odkurzacz tak ciągnie, że aż łzy lecą.

Wiedziałem, że ktoś się przyczepi do tego ssania :P

Na rączce można otworzyć w razie czego ten otwór, to nie będzie tak mocno ciągnął, a on chyba w każdym odkurzaczu jest :)

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry odkurzacz tak ciągnie, że aż łzy lecą.

 

Nie sprawdzałem...

Edytowane przez awakeman
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym tam chciał żeby wypuścili wersję całą czarny mat bez tej błyszczącej części :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz sam pomalować , moim zdaniem to bedzie problem wersji bialej ze nie bedzie az takiej fajnej roznic jak na czarnej miedxy mattem a glossem :ohmy:

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje ta PS4 :)

 

Mamy już konsole, pada i Playstation TV. Do kompletu przydałby się jeszcze biały HS  ;)

 

PS4_Gold_Wireless_Headset-gamezone.jpg

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez pierwszy dzień posiadania konsoli postawiłem router od internetu właśnie na tej części konsoli... Jest teraz tyle rys jakbym cyrklem po niej jeździł... a router tylko stał nieruszany w miejscu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ci mama lub żona wycierała kurze mokra szmatą i router przesuwała.

Mi na przykład żona tylko raz przetarła TV i konsolę mokrą szmatą zostawiając ślady których z TV pozbywałem się cały dzień a na konsoli są oczywiście rysy ... więcej tego na pewno nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, były też wycierane w między czasie kurze... Co nie zmienia faktu, że trzeba baardzo uważać, bo wygląda to okropnie... Na szczęście tylko z bliska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×