Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie brakuje mu wiele do doskonałości :) Dziś w nocy konsola znów się sama włączyła i wypluła płytę z grą, a do tego napęd tak rzęził że aż mnie obudził. Musialem wstać włączyć ja i wyłączyć. Nastał spokój. Ledwo się położyłem a plej znów się włączył, zaczął migać białym światłem i pikać... Weź tu zrozum o co jej chodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewaki ze Sony cie szpiegujo!!

 

...a tak na poważnie, to nie jest normalne zachowanie. Nie chcę cie martwic i siać zamętu ale zazwyczaj niedługo po podobnym zachowaniu ludzie piszą że konsola nie przyjmuje w ogóle płyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie brakuje mu wiele do doskonałości :) Dziś w nocy konsola znów się sama włączyła i wypluła płytę z grą, a do tego napęd tak rzęził że aż mnie obudził. Musialem wstać włączyć ja i wyłączyć. Nastał spokój. Ledwo się położyłem a plej znów się włączył, zaczął migać białym światłem i pikać... Weź tu zrozum o co jej chodzi ;)

 

Głodna jest, nakarm. Ewentualnie przewiń ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie z tych co płaczą na zapas :) Jak sie zepsuje to sie zareklamuje. Motyw z wypluciem plyty spotyka mnie po raz drugi, konsola od premiery. Natomiast to pikanie i białe światło, było premierowe. Pogramy, poczekamy, zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie brakuje mu wiele do doskonałości :) Dziś w nocy konsola znów się sama włączyła i wypluła płytę z grą, a do tego napęd tak rzęził że aż mnie obudził. Musialem wstać włączyć ja i wyłączyć. Nastał spokój. Ledwo się położyłem a plej znów się włączył, zaczął migać białym światłem i pikać... Weź tu zrozum o co jej chodzi ;)

U mnie to samo. Pojawialo sie to sporadycznie ale od samej premiery. Dzwonilem do Sony i 1sze co to wgralem na nowo firmware. Nie pomoglo i zaczelo sie powtarzac. Kolejny kontakt i sprzet pojechal na serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem taki przypadek że grając w FIFE konsola totalnie się zwiesiła. Pad stracił połączenie z konsola (tak jakby się wyłączyła i nie mogła włączyć) i tylko migała na biało lampka na padzie.

Na samej konsoli nie działał chyba przycisk Power, co prawda wcisnąłem tylko raz, nie było żadnej reakcji, może nie trafiłem :P  W każdym razie po wciśnięciu Eject konsola zgasła (ten świecący pasek też wygasł), płyta nie wyskoczyła. Przez chwilę konsola jeszcze była otumaniona i nie chciała się włączyć ale też wiele razy jej nie męczyłem z tym, może raz wcisnąłem na padzie przycisk i raz pewnie power, w końcu jak zaskoczyła to zrobiła sobie sprawdzanie plików systemów i śmiga normalnie, niemniej jednak trochę dziwna sytuacja.

Z 3-4 miesiące temu konsola zawiesiła mi się też na BF4 i prawdopodobnie cała sytuacja wyglądała tak jak teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, 2 zwiechy w 3 - 4 miesięcznej przerwie to nic poważnego.

Swego czasu Warframe mi potrafił wieszać konsolę zawsze przy jednej i tej samej misji. 

Soft nie jest jeszcze dopracowany. Z tego co widzę to albo jedni maja non stop problemy a inni nie mają ich praktycznie wcale. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jak mówisz 2 zwiechy konsoli na dłuższej przestrzeni czasu to nic czym należało by się martwić, inna sprawa że trochę się tu naczytałem o różnych problemach i troszkę blady strach padł na mnie wczoraj jak się wszystko zawiesiło :P

Oprócz tego parę razy miałem tak że przy wpuszczaniu konsoli w tryb Standby zaczęła pikać 3 razy, ostatnio jak tak się zrobiło to po kolorze paska wychodziło na to że w ten tryb Czuwania weszła mimo wszystko ale jeszcze jakiś czas temu było trzeba odpalić konsolę i wyskakiwał komunikat o błędzie ale ponowienie próby już kończyło się sukcesem. Zdarzyło mi się to kilka razy ale znowu jest to wina softa, który ma jeszcze jakieś swoje niedociągnięcia. (Tylko nie cytujcie bodaj któregoś z Killerów z pytaniem "A gdzie tu są dociągnięcia?")

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie brakuje mu wiele do doskonałości :) Dziś w nocy konsola znów się sama włączyła i wypluła płytę z grą, a do tego napęd tak rzęził że aż mnie obudził. Musialem wstać włączyć ja i wyłączyć. Nastał spokój. Ledwo się położyłem a plej znów się włączył, zaczął migać białym światłem i pikać... Weź tu zrozum o co jej chodzi ;)

Ona się po prostu w tobie zakochała i chce żebyś cały czas się z nią bawił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa :P Konsola sama z trybu czuwania się wyłączyła. Dzisiaj jak wstałem dźwięk taki sam jak się konsola wyłącza. Teraz nie mogłem ją odpalić poprzez pada, i dopiero ręcznie za drugim razem się włączyła. Za pierwszym tylko poszedł dźwięk piknięcia i nic więcej. Nawet pasek się nie zaświecił.

Pewnie było jakieś sekundowa utrata zasilania w mieszkaniu. No chyba, że konsoli chce dać znać, ze czas skorzystać z gwarancji :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No albo panikujesz jak panienka :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak raz miałem. Jak się nie będzie powtarzać to nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak konsola się przegrzewa to zawsze wyskoczy jakiś komunikat o przegrzewaniu, zanim się wyłączy?

Gadałem ze znajomym poprzez "imprezę" i odpaliłem sobie Trine 2, po czym włączyłem menu konsoli i przeglądałem coś w trofikach, w między czasie dość głośno musiał zacząć chodzić wentylator bo siedząc w słuchawkach zacząłem go słyszeć no i tak powiedzmy po 5 minutach nagle wyłączyła się konsola, komunikatu nie zauważyłem ale latając po menu konsoli i przełączając na grę co chwilę mogło mi to umknąć.

Tak zastanawiam się czy jest to jakiś zwiastun tego że niedługo się coś posypie w konsoli. Wczoraj zawiesiła mi się jak grałem w FIFE a dzisiaj zgasła :P Póki ma gwarancję to nie ma co panikować ale zastanawiam się tak z czystej ciekawości jak to jest z przegrzewaniem się PS4?

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się przegrzewa to pasek na konsoli powinien świecić na czerwono.

O żadnym komunikacie mi nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobra, to znajomy wprowadził mnie w błąd. Coś mówił o tym że tuż przed przegrzaniem się konsoli wyskakuje jakaś informacja. Hmmm w takim razie to jeszcze coś innego spowodowało wyłączenie konsoli bo po prostu zgasła. Po chwili załapała i już prawie 3 godziny chodzi bez żadnych problemów, napęd też nie ześwirował w tym czasie.

No nic, coś tam się dzieje co nie powinno ale może nie będzie eskalacji problemu.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dobra, to znajomy wprowadził mnie w błąd. Coś mówił o tym że tuż przed przegrzaniem się konsoli wyskakuje jakaś informacja. Hmmm w takim razie to jeszcze coś innego spowodowało wyłączenie konsoli bo po prostu zgasła. Po chwili załapała i już prawie 3 godziny chodzi bez żadnych problemów, napęd też nie ześwirował w tym czasie.

No nic, coś tam się dzieje co nie powinno ale może nie będzie eskalacji problemu.

W PS3 wyskakiwal komunikat o przegrzewaniu wiec tutaj na pewno tez jest. Sprawdzilem to bo gdy rozbieralem swoja PS3 zeby domowym sposobem naprawic ylod zapomnialem podlaczyc wiatraka. Wlaczylem konsole i wyskoczyl mi komunikat w prawym gornym rogu ze konsola sie przegrzewa i zostanie wylaczona. Ale wtedy na prawde sie przegrzala, nie mozna bylo francy dotknac wiec inaczej niz odlaczajac system zasilania raczej tego komunikatu sie nie zobaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a miałeś ja kupiona na swoje konto czy na jakieś inne? Przypadkiem nie miałeś slota od kogoś?

Jeżeli rzeczywiście kupiłeś to będziesz miał w historii transakcji na twoim koncie SEN. W ustawieniach wybierz przywracanie licencji. Może coś da.

W sklepie z poziomu PC też nie widać?

Dzwoń na wsparcie techniczne Playstation.

 

Na pewno na swoje konto. Poza tym mam potwierdzenie na poczcie i koncie SEN. Udało się dopiero z poziomu PC. Dzięki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak ni z gruszki ni pietruszki. Ktoś może wie dlaczego nie można " sparować " jednocześnie dwóch kontrolerów PS4. Jest przypisany pad i gdy chcę przypisać drugi ( żeby zagrać z kolegą na jednym TV ) rozłącza ten pierwszy???

Dzięki za odpowiedź. 

r

I jeszcze jedno pytanie.
Mam wrażenie,że system PS4 nawala.
Pojawiły się migotania obrazu, poziome ( na przemian ) białe i czarne pasy, wyłączało mi grę, po czym ( ok. 3-5 sek ) obraz gry wracał ( a gra cały czas działała ) aż do sytuacji całkowicie czarnego obrazu tv i wyłączenia gry. ( np z komunikatem o jakimś tam błędzie ) Uważam,że to sprzęt nawalił, gdyż po wyłączeniu gry objaw migających pasów i " skakania " obrazu nie ustępował. ( będąc w menu systemu ) Wyłączenie konsoli na " jakiś czas " powodował,iż po odpaleniu system działał poprawnie ale tylko przez " jakiś czas " i z powrotem pojawiał się w/w opisany stan rzeczy.
A, w/w objawy miałem na kilku grach, więc na pewno system !!!
 
Czy to jest,może,to o czym pisano wcześniej ( górne posty )???
Edytowane przez RSG76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad zawsze się loguje do jakiegoś konta. 

Powinno wyskoczyć okno z pytaniem czy nowy pad ma zastąpić stary lub czy ma się zalogować jako inny użytkownik.

Jeżeli nie masz innego użytkownika to załóż jakiegoś nawet jako Gość.

 

Jeżeli chodzi o migotanie to sprawdź kable, przeinstaluj (pełna reinstalacja) system, ślij na serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, każdy pad musi mieć swój profil.Idiota ze mnie.

Wieczorem spróbuję przeinstalować.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam od razu idiota.

W PS3 było po prostu inaczej i tylko jeden gracz dostawał trofea.

W PS4 grając lokalnie w więcej osób wszystkie mogą wyłapać trofki jeżeli gra na to pozwala stąd ta zmiana  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jeszcze dopytam o powyzsze. Jak juz zaloze to konto gosc to w trakcie ueuchamiania bede mial wybor na ktorego uzytkownika chce sie zalogowac? Da sie ustawic na stale domyslnie konto bez wybierania?

Mam nadzieje ze powyzsza opcja tj nowy pad = nowe konto bedzie jakies bardzie przyjazne plug and play ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, automatycznie zalogujesz się na swoje konto chyba że wyłączysz automatyczne logowanie.

 

Opcja jest plug & play.

 

Wciskasz (PS) na padzie i wyskakuje od razu okno wyboru gracza. Tyle.

 

Przy grze jednoosobowej nie odczujesz żadnej różnicy w dotychczasowym działaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×