Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Sony nie wprowadza żadnych blokad regionalnych.

Będą działały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup:  Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pees czwórka zaczęła ostatnio cierpieć na coś czego nie znoszę czyli strzelanie plastiku przy zmianie temperatur, po wyłączeniu potrafi ze 20 minut jeszcze sobie czasami pstrykać, szlag ten tandetny chiński plastik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwól jej się schłodzić po dłuższej sesji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak z tym chlodzeniem. Czy mozna po dlugiej rozgrywce konole w tryb czuwania dawac? Czasami slysze wiatraki, czasami nie? Ona sie sama schlodzi w tym trybue czy lepiej jednak odczekac jakas tam chwile?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw auto-off na 20 min i to styknie. W Ps3 mialem godzinę i nigdy nie wyłączyłem konsoli od razu po graniu :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie chce aby bylo. Tylko za kazdym razem jak wylacze tv ( sony ) to ps4 automatycznie przechodzi fo trybu czuwania. Czasami slysze wiatraki czasami nie dlatego pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie chce aby bylo. Tylko za kazdym razem jak wylacze tv ( sony ) to ps4 automatycznie przechodzi fo trybu czuwania. Czasami slysze wiatraki czasami nie dlatego pytam

HDMI-CEC wyłącz w ustawieniach konsoli i wtedy ręcznie włączaj / wyłączaj TV.

Generalnie z tego co zauważyłem to jeżeli konsola potrzebuje więcej czasu na chłodzenie to dłużej się wyłącza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatraki nawet po przełączeniu w tryb czuwania będą chodzić tak długo aż schłodzą układ do pożądanego poziomu, potem będą się stopniowo wyciszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal zastanawiam się nad kupnem ps 4, to że jest mało gier nie przeszkadza mi ponieważ na granie czasu mam nie za dużo..Odwlekam zakup ponieważ szlag mnie trafia na temat awaryjności dual shock 4(juz nawet miałem w planach zakup drugiego pada, jak pierwszy pójdzie na gwarancję, bawienie się w domowe wymiany gałek i zabawy ze spustami mnie nie Kręcą).Sama Konsola tez lubi sprawiać problemy z funkcjonowaniem. Jest taka osoba na forum co zakupiła ps4 w dniu premiery i nie ma oznak zużycia dual shock 4?(chodzi mi o gałki i zacinajace się spusty)

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal zastanawiam się nad kupnem ps 4, to że jest mało gier nie przeszkadza mi ponieważ na granie czasu mam nie za dużo..Odwlekam zakup ponieważ szlag mnie trafia na temat awaryjności dual shock 4(juz nawet miałem w planach zakup drugiego pada, jak pierwszy pójdzie na gwarancję, bawienie się w domowe wymiany gałek i zabawy ze spustami mnie nie Kręcą).Sama Konsola tez lubi sprawiać problemy z funkcjonowaniem. Jest taka osoba na forum co zakupiła ps4 w dniu premiery i nie ma oznak zużycia dual shock 4?(chodzi mi o gałki i zacinajace się spusty)

Ja.

Wrócę do domu to zrobię zdjęcia padów.

Oznaki zużycia są ale drobne.

Od grudnia gumki były na analogach może 2 tygodnie.

Z tego co czytam zazwyczaj gumki padają "po przyjściu kolegów na Fifę". ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal zastanawiam się nad kupnem ps 4, to że jest mało gier nie przeszkadza mi ponieważ na granie czasu mam nie za dużo..Odwlekam zakup ponieważ szlag mnie trafia na temat awaryjności dual shock 4(juz nawet miałem w planach zakup drugiego pada, jak pierwszy pójdzie na gwarancję, bawienie się w domowe wymiany gałek i zabawy ze spustami mnie nie Kręcą).Sama Konsola tez lubi sprawiać problemy z funkcjonowaniem. Jest taka osoba na forum co zakupiła ps4 w dniu premiery i nie ma oznak zużycia dual shock 4?(chodzi mi o gałki i zacinajace się spusty)

Pełno jest takich osób (ja chociażby), ale to niczego nie zmienia. Mnie się nie zepsuło i nie zepsuje, a Tobie nawali zaraz po zakupie. To tylko sprzęt - a jak jest z nim coś nie tak, to korzysta sie z gwarancji producenta albo niezgodności towaru z umową...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka osoba na forum co zakupiła ps4 w dniu premiery i nie ma oznak zużycia dual shock 4?(chodzi mi o gałki i zacinajace się spusty)

 

Jest :) Moje gałki wyglądają jak nowe, a grałem już dość dużo na PS4 i nie oszczędzałem się zbytnio.

Jedyne co miałem nie tak, to R1 i L1 lekko przycinające, ale te przyciski wystarczy podważyć, wyczyścić i działają jak nowe, nic nie trzeba rozkręcać.

Dla mnie pady są genialne. Wiadomo, mogłyby być jeszcze bardziej solidne, ale nie przesadzajmy. Jak ktoś wbija obgryzione pazury w gumę to niech nie się nie dziwi potem, że mu guma pęka.

 

Posiadam 2 pady od premiery, zestaw Gamer Pack, czy jak to się tam zwało, z kamerą i Killzonem.

Trzeciego pada kupię, jak się pojawią białe, bo ten niebieski i czerwony brzydkie jak noc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie pady są genialne. Wiadomo, mogłyby być jeszcze bardziej solidne, ale nie przesadzajmy. Jak ktoś wbija obgryzione pazury w gumę to niech nie się nie dziwi potem, że mu guma pęka.

 

Mam podobne odczucia co do padow. Te z 4ki jakos lepiej leza w dloni i generalnie sprawiaja wrazenie solidniejszych niz poprzednie. Dla mnie sa genialne mimo ze korzystam dosc krotko nie sadze zeby cos sie z nim dzialo niepozadanego w najblizszym czasie bo jak mowie sprawiaja wrazenie solidnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj kolega kupil konsole i pad mu skrzypi jak stare drzwi od stodoly hehe. I co? i nic! Depresji z tego powodu brak a pada wymienia w sklepie na nowy ^^

Ogolnie to dziwie sie ludziom jak slysze np aaaa ja poczekam rok bo ponoc pady psuja sie a jesli ja kupie i nie daj Boże bede musial wymienic ?daj spokoj czekac az naprawia oooo niee co to to nieee.

Bo przeciez lepiej rok czekac ze sraczka jak 2 tyg aby pada wymienili na nowke?

Hahh jaki ja cwany bo mi sie pad nie zepsuje!

OMG

Te maszyny maja gwarancje! Ja i masa moich znajomych brala PS2 PS3 PS4 Xbox 360 w dzien premiery i nikt nigdy nie zostal na lodzie! To ma prawo sie psuc ale po to wlasnie jest gwarancja.

A czekanie na naprawe konsoli czy pada np 2 tyg > rok czekania na lepszy model! Jak by nie liczyc lol

Pozdrawiam tych co boja sie podjac tego niesamowitego ryzyka i kupic PS4 w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej ze jak wiemy pierwsze modele zawsze sa najmniej awaryjne bodajze, a pada i tak raczej nie beda poprawiac w miedzyczasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze modele były najlepiej awaryjne ale w PS3, były najlepsze komponenty konsola kosztowała 3 tysiące  a i  do każdego egzemplarza sony sporo dokładało

 

W PS4 od razu zeszli z kosztów więc nie ma co wyciągać błędnych wniosków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis zglosilem swoja i w czwartek ma ja zabrac kurier. Jedzie na problem z wysuwaniem plyt i pipkaniem jak jest wylaczona :)

Dam znac jak i kiedy zalatwia temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A mógłby ktoś porównać pada od X360 do tego z PS4 ? W sierpniu robię przesiadkę z konsolii Microsoftu na konsolę Sony i boję się ,że pad mi nie podejdzie lub będę potrzebował dużo czasu na wprawienie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad z PS4 ma światełko na przedzie a ten od M$ nie...

Rusz tyłek do Media albo Saturna i sobie pograj na konsoli ekspozycyjnej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A mógłby ktoś porównać pada od X360 do tego z PS4 ? W sierpniu robię przesiadkę z konsolii Microsoftu na konsolę Sony i boję się ,że pad mi nie podejdzie lub będę potrzebował dużo czasu na wprawienie się.

Podaj tu adres, już Ci wysyłam mojego pada na testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A mógłby ktoś porównać pada od X360 do tego z PS4 ? W sierpniu robię przesiadkę z konsolii Microsoftu na konsolę Sony i boję się ,że pad mi nie podejdzie lub będę potrzebował dużo czasu na wprawienie się.

Ten z X360 wygodniejszy ale szybko się przyzwyczaisz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×