Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie. Jeśli nie pobierzesz gry w m-cu w którym jest udostępniania w + to później już jest normalnie płatna. Musisz ją dodać do koszyka i "zakupić" (za 0 zł) wtedy kiedy jest w +. Pobrać na konsolę możesz kiedy chcesz nawet po np. roku.

Edytowane przez KIELiCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Może zabrzmieć banalnie i głupio ale jestem kompletnie zielony jeżeli chodzi o PS+ na PS4 (na PS3 też) mianowicie czy gry ,które dostajemy w plusie np w lutym będą do pobrania za darmo również wtedy kiedy kupię PS+ np w listopadzie i będę sobie chciał zagrać w gry z poprzednich miesięcy ?

Przykład - dzisiaj kupujesz plusa i aktywujesz z poziomu PC gry które są obecnie dostępne

Będą one dostępne dla ciebie za darmo przez cały czas trwania abonamentu czyli na przykład w listopadzie jeżeli nadal masz aktywnego plusa pograsz w gry które aktywowałeś w czerwcu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie maałe pytanko.

 

Otóż nie mam karty kredytowej... Jest jakiś sposób obejścia tego w PS+ ?

 

Poniewaz jest możliwość  wypróbowania 2tyg. za free a nie mam właśnie wymaganej karty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie maałe pytanko.

Otóż nie mam karty kredytowej... Jest jakiś sposób obejścia tego w PS+ ?

Poniewaz jest możliwość wypróbowania 2tyg. za free a nie mam właśnie wymaganej karty...

Nie ma.

Abo prawdziwa albo wirtualna ale karta płatnicza/kredytowa która posiada kod cvv z tylu i ma odblokowane płatności internetowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie lepiej w konsoli ustawić stałe 1080p czy na automat? Chodzi mi o późniejsze upscalowanie, bo gier z 1080p za dużo nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie lepiej w konsoli ustawić stałe 1080p czy na automat? Chodzi mi o późniejsze upscalowanie, bo gier z 1080p za dużo nie ma.

Poki co tylko 4 gry bodajrze nie sa w 1080p wiec o czym mowisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może trochę dziwne pytanie ale sam nie wiem jak to opisać. Jak gram to zdarza mi się robić przerwy i nie wyłączam ps-a tylko przerzucam z HDMI na TV w górnym lewym rogu wyświetla się 576p a gdy znów przerzucam z Tv na HDMI to w górnym lewym rogu wyświetla mi 1080p zauważyłem to na wolfie i watch dogs-ie TV to Sony Bravia  47w805 czy to by oznaczało że gry lecą w w maksymalnej rozdzielczości?

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam np ustawione na 1080p, gra jest w 900p (Konsola podbija do oszukanego 1080p), na automat odpala w 900 p. Jak źle myślę proszę poprawcie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie PS4 zawsze Ci bedzie skalowac obraz, jesli nie jest on w rozdzielczosci wspieranej przez nia. Czyli twoje 900p zawsze bedzie skalowane przez konsole niezaleznie czy dasz auto czy stale 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie maałe pytanko.

Otóż nie mam karty kredytowej... Jest jakiś sposób obejścia tego w PS+ ?

Poniewaz jest możliwość wypróbowania 2tyg. za free a nie mam właśnie wymaganej karty...

Tzn jak obejścia? Jak chcesz kupić abonament to możesz np na allegro kupić kod ze zdrapki i wtedy nie potrzebujesz karty kredytowej. Jeśli chodzi o te 2 tyg gratis to niestety musisz mieć kartę kredytową lub kartkę płatniczą z możliwością płacenia online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kartami zdrapkami wiem, lecz nigdy nie miałem PS+  i chciałbym to wypróbować najpierw, a owej karty nie mam :( No nic, chyba będzie trzeba od razu wykupić na kilka miesięcy... Podobno można kupić PS+ np. w Mediamarkt za 60 zł na 3 miesiące, prawda to ? : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

703375782.jpg

Pięknie się to prezentuje. Aż chciałoby się wywalić swojego "czarnucha" i kupić białą wersję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez sie zastanawiam bo o ile zawsze wolalem biale tak tym razem nie jestem przekonany , szczegolnie ze konsola ma pasek ktory swieci na bialo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała czy czarna jeden uj ,najważniejsze żeby się nie psula.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to białe PS4 wygląda tak "applowsko" żeby nie powiedzieć "pedalsko" :P

Nadal jest to kwestia gustu :D Ja lubię czarny kolor. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białego pada kupie sobie na 100% :P A jak będę musiał kupić kiedyś drugą PS4 to będzie to właśnie biała wersja.

Wygląda fajnie i już od czasu Dreamcasta, nie miałem konsoli w innym kolorze niż czarnym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a jak pięknie będą na nim zostawać ślady odbitych rąk i pośladków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a jak pięknie będą na nim zostawać ślady odbitych rąk i pośladków :biggrin:

Chyba na tym świecącym czarnym który zbiera kurz...

 

Kolor to kwestia gustu  :) Ale taka biała PS4 + biała Vita TV, fajnie się będą prezentować...

Pozostaje jeszcze szukać białego telewizora ;)

 

psvitatv.jpg

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IKEA ma białe TV.


Ewentualnie zawsze można kupić coś z cienką ramka i obkleić białą izolacją

 

t51e4b5_1cd234e6_half-trollface.jpeg

 

 

...a tak na serio, jeżeli ktoś ma salon zrobiony na biało to mu się idealnie wkomponuje. ...tylko rzeczywiście musiałby to być salonik ze smakiem i odwalony na igłę.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie poszli za ciosem i nie zrobili takiej wersji konsoli...

 

DS4_Camouflage_01_Front_1402366622.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to białe PS4 wygląda tak "applowsko" żeby nie powiedzieć "pedalsko" :P

Nadal jest to kwestia gustu :D Ja lubię czarny kolor.

To teraz pojechałeś, od zawsze miałem białe iphony i ipady, a jakos cieplo sie nie czuje ;)

Bialy kolor PS4 tez mi sie widzi. Mialem z reszta biala i czerwona PS3. Co do pada moro to wyglada kozacko, z reszta tez kilka z takim wzorem przerobilem na PS3 ;)

Kazdy lubi cos innego i dlatego o gustach sie nie dyskutuje. Najciezej bylo mi sie przekonac do bialych samochodow, ale teraz gdybym kiedys w przyszlosci mial jakis w kolorze bialej perly to pewnie bym nie pogardzil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×