Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Zapsu, dodatkowo:

- Pobierać się mogą 2 (albo 3 - nie pamiętam) rzeczy na raz więc często łatka jest już na dysku zanim gra się pobierze. ;)

- Instalowanie jest bardzo, ale to bardzo szybkie, podczas ściągania, podczas grania czy w trybie czuwania. Na PS3 nigdy nie pobierałem i ściągałem na raz od instalacji Infamous 2 - czekałem 6 godzin. Tutaj jest na tyle mocy że tym się nie przejmujemy ;)

- Priorytet maja pliki potrzebne od uruchomienia gry - więc da się już grać jeszcze podczas ściągania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

- Pobierać się mogą 2 (albo 3 - nie pamiętam) rzeczy na raz więc często łatka jest już na dysku zanim gra się pobierze. ;)

 

A nawet 5 . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma to działać. Klikam 1 czy 10 pozycji do pobrania.Wyłączam konsole i automatycznie przechodzi w stan uśpienia a po pobraniu wszystkiego następuje całkowity no power. Zero snu, konsola jest martwa do póty sam jej nie włączę.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma to działać. Klikam 1 czy 10 pozycji do pobrania.Wyłączam konsole i automatycznie przechodzi w stan uśpienia a po pobraniu wszystkiego następuje całkowity no power. Zero snu, konsola jest martwa do póty sam jej nie włączę.

Nie.

Albo wyłącz i nic się nie dzieje albo wrzucasz stan uśpienia i wszytko automatycznie się pobierze, zainstaluje, sprawdzi aktualizacje itp itd.

Sony zakłada że zamiast wyłączyć konsolę będziemy ja zostawiać w stanie uśpienia.

Tak jak ty chcesz to nie będzie działać nigdy bo Sony sobie inaczej wymyśliło i koniec ;-)

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT Zgadzam sie z tobą tylko zwróć uwagę ze ja napisałem "tak ma to działać" według mnie a że Sony robi to inaczej to trudno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ps3 było tylko stand by i nikt nie marudził . Tu masz albo stand by z dodatkowym pobieraniem i ładowaniem pada - dla mnie rewelacja , bądź wyłączenie konsoli , jeżeli wiesz , że nie będziesz jej dłużej używał - to źle , już jest powód do narzekania . #polaki_biedaki_cebulaki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ps3 było tylko stand by i nikt nie marudził . Tu masz albo stand by z dodatkowym pobieraniem i ładowaniem pada - dla mnie rewelacja , bądź wyłączenie konsoli , jeżeli wiesz , że nie będziesz jej dłużej używał - to źle , już jest powód do narzekania . #polaki_biedaki_cebulaki

W tym "stand by" PS3 nie chodziły na okrągło wiatraki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też nie chodzą jak konsola się schłodzi i nie ma co robić.

Na ten tryb przeznaczony jest osobny procesor który nie wyrabia przy ściąganiu itp. Stąd te wiatraki czasem.

Poza tym PS3 nie miało stand by tylko wyłączenie.

Żeby coś ze sklepu pobrać trzeba czekać do ponownego włączenia a żeby z plusa save wysłać czy patche pobrać trzeba było ustawić plan włączania się konsoli.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Czy oddając konsole na gwarancję (sony) i dostając ją z powrotem np. z naprawionym tylko jednym zepsutym elementem, otrzymujemy dodatkowe 2-3 tygodnie gwarancji na konsolę czy 12 miesięcy gwarancji na zepsuty podzespół, czy nic nie dostajemy ? :P
No i jak to jest w przypadku wymiany na nową konsolę, gwarancja jest liczona od nowa czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wymieniają na nową konsolę to gwarancja jest liczona od nowa. Jak nie masz sprzętu to gwarancja przedłużona zostaje o czas w serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, dzięki bardzo.

Jakie mam szanse na otrzymanie nowej sztuki? W mojej padł guzik od wysuwania płyt, nie reaguje w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a skąd mamy to wiedzieć?

Wszystko zależy od wewnętrznego układu między PRAMem a Sony oraz od ich "widzimisię". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ich humor będzie w porządku.
Myślałem, że po prostu w zależności od zepsutej części są podejmowane jakieś kroki, albo że w ogóle wszystkie ps4 są wymieniane na nówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj poprzednie 123 strony tematu. Ludzie się wypowiadali czy dostali nówkę. naprawioną swoją lub zupełnie inną konsolę. Zrób zestawienie, trend i wywróż sobie ;)

Poza tym wprowadziłem cie w błąd. Od jakieś czasu PRAM nie naprawia konsol (same akcesoria)  tylko one lecą do Francji - dużej się czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, weekend mam wolny, to posiedzę i machnę jakąś statystkę :P

Dziwna ta polityka sony, ale najważniejsze, że nie olewają klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dziwna to nie wiem.

Pracuję w branży outsourcingowej i z doświadczenia nasuwają mi się 2 hipotezy:

- PRAM miał tyle zwrotów, że nie wywiązał się z umowy która na pewno przewidywała jakiś tam limit konsol, ramy czasowe usługi naprawy/wymiany itp. itd. 

- Ilość reklamacji przekroczyła górną granicę limitów umowy i oddali usługę z powrotem do Sony. 

Jak jest to nie wiem i możemy sobie gdybać. W każdym razie w rezultacie konsola leci do Francji i tam jest podejmowana decyzja co z nią dalej robią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U zabojadow sytuacja nie lepsza. O nowce to zapomnij max będzie "odnowiona" konsola innej osoby niby naprawiona. Do tego super zapakowanie konsoli pisza aby zapakowac w kartony folie babelkowe a sami pakuja w jakieś mini pudeleczko bez zabezpieczeń. Juz 5 raz poszła na gwarancje widać bardzo porządny serwis i jak napisales nie olewaja klienta heh. Wydaje mi się ze jak zglosisz na gwarancje ps4 w sklepie to jedzie do pram jak do Sony to do Francji

Edytowane przez McKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można wiedzieć jak to jest wykonane ? :biggrin:

 

Rozkręcasz konsolę > malujesz obudowę > czekasz aż wyschnie > skręcasz konsolę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie zanurza się jej w wiadrze z farbą? :teehee:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko trzeba pamiętać o tych zaślepkach na otwory z alledrogo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie oznaczenie ma najnowszy model PS4 dostępny na polskim rynku? Czy od premiery na polskim rynku jest tylko jedna wersja? Wiem, że w tym roku miał wyjść model z jakimiś drobnymi zmianami. Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×