Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj cieszę się białą ps4 i muszę przyznać, że chodzi cichutko nawet podczas partyjek w destiny. Jedynie czasem napęd tam szumi i miesza, ale ogólne wrażenie in plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie biała....widać ze wszystko poszło i trza czekać na nowe dostawy....ech mam nadzieje ze z fifa 15 będzie zestaw biały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj cieszę się białą ps4 i muszę przyznać, że chodzi cichutko nawet podczas partyjek w destiny. Jedynie czasem napęd tam szumi i miesza, ale ogólne wrażenie in plus.

tez tak pisze to nikt nir wierzy jak to ten sam model moze być cichszy niz czarne tzn starsze wersje

Właśnie biała....widać ze wszystko poszło i trza czekać na nowe dostawy....ech mam nadzieje ze z fifa 15 będzie zestaw biały ;)

nie bedzie bo to narazie jest jako limitka z destiny , poza tym sony nie ma deala z EA

Myślicie ,że warto kupić za taką kwotę??  http://dpk-lombard.pl/konsola-sony-playstation-4/

ja bym brał nawet bez rachunku cena jest bardzo dobra , sprawdz tylko jaka to jest wersja ps4 ;0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są różne wersje ps4?

Są różne rewizje (Data Code) - 4A, 4B, 4C...

To taki niby wyznacznik jakości - jak konsola from Japan ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose

Ten wyznacznik jakości coś symbolizuje (lepszy jakościowo) ? 

Czy po prostu wskazuje z jakiego roku i miesiąca jest dana konsola ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko rok i kwartał w którym konsola wyszła w fabryki.

Tylko i aż tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT

A z rokiem i miesiącem produkcji nie wiąże się lepsza jakość ?

Gdzieś zasłyszałem że konsole po premierze z czymś się borykają ,  a powiedzmy te z 4B mają niby poprawione gumy na analogach . są cichsze itd.

Edytowane przez Dase71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kloose

Ten wyznacznik jakości coś symbolizuje (lepszy jakościowo) ?

Czy po prostu wskazuje z jakiego roku i miesiąca jest dana konsola ?

Niby analogi są poprawione. Tyle i aż tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam premierowke i z analogiami nic sie nie dzieje, niema reguły .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie biała....widać ze wszystko poszło i trza czekać na nowe dostawy....ech mam nadzieje ze z fifa 15 będzie zestaw biały ;)

 

Pisałem do Sony o biała konsole to odpisali że ma być kolejna dostawa za dwa tygodnie, na tą chwile biała dostępna jest tylko w RTV EURO AGD, co do bundla z Fifą to nic nie wiedzą na ten temat albo nie chcą mówić (jak na moje to wiedzą już doskonale w końcu premiera Fify 15 za niespełna dwa tygodnie).

Edytowane przez kemot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up coś mi się wydaje, że MS dostał F15 jako bundle na wyłączność bo x1 jest w takim zestawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M$ na umowę z EA więc może tak być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie do tych którzy grają na telewizorach z 720p

Czy dużo się traci na jakości grafiki rozdzielczości HD READY czy różnice są niewielkie? Mógłby ktoś wytłumaczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja różnicy specjalnie nie zauważam miedzy 1080p w monitorze a 720p w TV. Jedna rzecz że telewizor mam LED i obraz jest trochę jaśniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja różnicy specjalnie nie zauważam miedzy 1080p w monitorze a 720p w TV. Jedna rzecz że telewizor mam LED i obraz jest trochę jaśniejszy.

 

To odpal sobie na 50" 720p i 1080p.

Rożnicy nie widać do 32 cali, powyżej już ślepiec zauważy.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak na takich dużych ekranach wiadomo różnica jest widoczna. Wszystko najlepiej można porównać w sklepach gdzie jest dużo telewizorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak na takich dużych ekranach wiadomo różnica jest widoczna. Wszystko najlepiej można porównać w sklepach gdzie jest dużo telewizorów.

 w sklepach to nie ma sensu bo tv są na ustawieniach, na których nikt tv nie używa :)

 

różnica jest oczywista ale widać ją na 40"+ dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki problem sobie samemu przestawić ustawienia w sklepie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 w sklepach to nie ma sensu bo tv są na ustawieniach, na których nikt tv nie używa :)

 

różnica jest oczywista ale widać ją na 40"+ dopiero.

Różnica pomiędzy Full HD w TV za 1,2k, a tym za 4k też jest dość duża. Szukając w tamtym roku TV nauczyłem się jednego: 

- w jakimkolwiek Avansie, MM, Saturnie, nikt Ci nie doradzi nic sensownego w sprawie TV. Będą Ci wciskać to, co mają wypchnąć z magazynu, z danego przedziału cenowego. 

 

Dlatego zdecydowałem się na specjalistyczny sklep z TV, gdzie człowiekowi wyjaśnią co i jak, i dobierają sprzęt pod wymagania (pokój, miejsce, przeznaczenie). No i zapłaciłem kilka stówek mniej niż w sklepie sieciowym. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up tak

 

Mam takie pytanie.Nie mam headseta oryginalnego z zestawu ( nie pytajcie dlaczego, ale podobno i tak jest słaby) więc chciałem kupić przejściówke z jednego jacka na dwa i grać z moim własnym mikrofonem i słuchawkami,ale..

gdy podpinam póki co bez przejściówki ( jeszcze nie kupiłem) sam mikrofon do jacka w padzie, to mimo że konsola jakby go wykrywa to on i tak nie działa. W ustawieniach mam ustawione że na headset tylko czat głosowy, na streamie mam ustawione zeby konsola nadawala dzwiek z mirkofonu, mimo to jak testowo puszcze jakis stream z podlaczonym mikrofonem,odpale go na kompie i gadam coś do mikro to na streamie i tak nie ma głosu.

gniazdo jack w padzie 100% sprawne bo jak podłącze same słuchawki i ustawie by cały dźwięk po nich szedł to działa.Mikrofon też sprawny bo pod kompem działa normalnie. O co chodzi? Koniecznie potrzebuje tej przejściówki czy coś w ustawieniach trzeba namieszać?

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz przejściówkę...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica pomiędzy Full HD w TV za 1,2k, a tym za 4k też jest dość duża. Szukając w tamtym roku TV nauczyłem się jednego: 

- w jakimkolwiek Avansie, MM, Saturnie, nikt Ci nie doradzi nic sensownego w sprawie TV. Będą Ci wciskać to, co mają wypchnąć z magazynu, z danego przedziału cenowego. 

 

Dlatego zdecydowałem się na specjalistyczny sklep z TV, gdzie człowiekowi wyjaśnią co i jak, i dobierają sprzęt pod wymagania (pokój, miejsce, przeznaczenie). No i zapłaciłem kilka stówek mniej niż w sklepie sieciowym. 

To jeszcze wiele się musisz nauczyć może poszedłeś do pana Bronka na osiedlu i ci doradził ?

Czy też W Sony Center?

Jeśli dla ciebie w sieciówkach pracują ludzie nie znających się na produktach to gz.Ogarnięty człek wyrabia tam 4k na rękę.

A ja trafisz na takiego to od razu wiadomo, że koleś wie o czym gada bo ci powie czym jest X reality pro w sony triluminos display czy też, że 400hz to 100hz itd.

Ale jak ci pan Bronek ze specjalistycznego sklepu doradził to ok wolny kraj.

I de facto najlepiej kupować produkty które chcą wywalić z magazynu, kolega wygarnął 47W809 za 2500zł nówka :O gdzie telewizor ten chodził za 3400 ;O

Edytowane przez Anginsan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×