Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na domyślnym MTU (1500) nie łączy mnie z PSN to warto kontaktować się z COK? Na 1473 połączyło natychmiast ale wróciłem do starych ustawień i już nie łączy, z tego co piszą na facebooku to powinno działać w innym przypadku nakazują kontakt z obsługą klienta. Tylko z tego co widzę nie wszystkie funkcje chyba jeszcze chodzą, np na playstation.com jest info o konserwacji kiedy próbuje się zalogować to nie wiem czy lepiej nie będzie odczekać jeszcze i zobaczyć czy nie zaskoczy jakoś w ciągu tego tygodnia.

Na facebookowym profilu playstation polska w komentarzach pojawia się sporo wpisów że nie można się zalogować także problem dalej istnieje. Odczekam sobie jeszcze do wtorku jak dalej nie ruszy to chyba przedzwonię do tego COKu, aczkolwiek jak ostatnio wisiałem na słuchawce 40 minut zanim ten ich konsultant mi pomógł znaleźć rozwiązanie to trochę mnie zniechęciło do ponownego korzystania z ich pomocy :P

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Sony nie lubi bo od 2009 r jak zakupiłem PS3 tak przy każdej większej awarii PSN dostęp odzyskuje razem z tymi wszystkimi którzy czekają najdłużej :biggrin:
Mógłbym przestawić te MTU ale nie zależy mi aż tak bardzo na tym żeby być online więc poczekam aż bez ingerowania w cokolwiek odzyskam dostęp do PSNu.

Edit: No i właśnie zadziałało, jest 23:34 więc zmieścili się jeszcze w 28.12, wobec tego nie mogę czuć się oszukany, tak jak pisali od dzisiaj już działa :P

Teraz tylko czekać jak ktoś od LizardSquad uzna że te konta które dostali gdzieś tam w zamian za odpuszczenie ataku na PSN to za mało i na nowy rok zrobią kolejną niespodziankę :biggrin:

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 5, u mnie na ps4 net leży permanentnie od początku... Dla mnie to są już jakieś jaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniałeś MTU? Ja już wczoraj w BF4 grałem an serwerach ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 5, u mnie na ps4 net leży permanentnie od początku... Dla mnie to są już jakieś jaja.

 

Od wczoraj można młócić, wystarczy przeczytać parę postów wcześniej a nie płakać jak dziecko że mu konsola nie działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij się człowieku. Zmiana mtu to rozwiązanie prowizoryczne. Dla takich jak Ty, co płacą i mozna ich dalej dymac, a rozwiązania mają sobie szukać w necie. Jak zaczniesz zarabiać swoją kase i ją szanować to zrozumiesz:) Płacę za usługę, usluga ma działać bez mojego kombinowania. A o mtu wiadomo od paru dni, nie od wczoraj, jak już coś o plakaniu dzieci wspominasz, bo pewnie płakałes 2 i 3 dni wcześniej...

Sephiro, grać grałeś, ale z tego co kumpel pisal po zmianie mtu tez grał, tyle, ze na serwerach pustynia:p

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PiPoL,

...a w czym ma się ogarnąć? To Ty się raczej ogarnij.

Zmiana MTU pomaga? Pomaga. Trwa to dosłownie kilka sekund.

Zamiast obrażać się na Sony ja na przykład wolę grać.

Wiadomo, nie przeszkadza mi to w tym samym czasie dzwonić na wsparcie techniczne i ich opieprzać że nie działa, ale zmiana MTU pomaga.

Mając do wyboru kolejny dzień wkurzania się a granie multi wybieram granie multi. Dla mnie liczą się rezultaty a nie to jak zostały osiągnięte.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze u mnie mtu nie pomaga:) Więc nie wiem po co dalej drążyć temat.

Tak jak pisałem, to prowizorka. A ona ma to do siebie, że nie zawsze działa :)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że musisz sprawdzić na PC jakie max MTU nie powoduje u ciebie fragmentacji pakietu i zwiększyć je o 1.


 

 

Jak już chcesz grzebać w MTU to sprawdź sobie najwyższa możliwą wartość między 1400 a 1500 wpisując komendę 

 

ping google.com -f -l 1472

gdzie 1472 to wartość którą zmieniasz do póki nie trafisz na najwyższa wartość która zwraca 100% pakietów i powiększ o 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, i już wchodzimy w rzeczy bardziej zaawansowane, z sekund robią sie minuty, szukanie gdzie tego szukać i tak dalej. A nie tak powinno to wyglądać :) Tyle ode mnie:) Pozdrawiam i szczęśliwego Nowego Roku, może po nowym roku ogarną o ile jaszczurki nie zrobią psikusa jak im się znudzą konta na mega:)

Sephiro, widzisz, nie wziąłeś pod uwagę, ze mogę nie mieć teraz dostępu do komputera żeby się z tym bawić.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, rozumiem Twoja postawę i przykro mi że Ci nie działa.

Aspekt sieciowy u Sony to padaka niestety :(

Spokojnego i Zdrowego! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działało na automatycznym przed tym ma działać na automatycznym po - proste, mi na szczęście smiga bez rzadnych zmian, zresztą i tak bym tam nie grzebal bo z tego nic dobrego się nie urodzi :p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki SephiroT, PiPoL dla twojej informacji zarabiam na siebie już dość długo a płakać nie płakałem z powodu braku PSN bo wolałem z rodziną posiedzieć. Dodatkowo mając potrzebę mogłem pograć na XO gdzie MS poradził sobie lepiej od Sony. Ogarnij się i zacznij sobie radzić w życiu bo to ty pokazujesz że chyba rodzice na wszystko dają. Pomijając OT może nie potrafisz MTU zmienić, skoro tak poproś o pomoc a historie życiowe o zarabianiu na siebie proponuje przenieść na jakieś forum brawo.pl jeżeli istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu, jeszcze mnie głowa po "śledziku" nie przestała do końca boleć, a już zaczyna po przeczytaniu kilku postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam się pieprzyć z jakimś mtu, to Ci na pw napiszę jak wolę się pieprzyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych którym działa PSN - wypisywaliście się z usługi?

Od wigilii konsola caly czas u mnie Chodzi. Nie ryzykuje
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych którym działa PSN - wypisywaliście się z usługi?

 

Mi PSN dziala od wczoraj normalnie, nic nie grzebalem, mam ustawione zeby automatycznie wpisywalo,,sam sie nie wylogowywalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×