Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by co to powróciły kody psn 100zł po 85zł od keye.pl - allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz niech tylko allegro da kody rabatowe "-20zl" i można doładowywać konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ich już nie być za jakiś nadużycia, za to sa 5zl kupony z payback

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj czekaj, grasz w BF'a i ściągasz na raz? Gratulacje!

 

Ja First Light po południu ściągałem kilkanaście minut.

Zwróć uwagę że gry w Plusie zmieniły się dzisiaj - wszyscy się na nie rzucili po szkole/pracy.

Wdech - wydech.


Na problemy z pobieraniem pomaga zmiana DNS na googlowskie (może przyspieszyć) oraz zostawienie konsoli w trybie czuwania.

Na problemy z BF'em i lagami - no cóż - zależy od serwera, graczy oraz od Twoich ustawień internetu. 

Ja pomimo poprawnego ustawienia internetu czasem trafiam na serwer który po prostu laguje ...wtedy go zmieniam i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, chodzi o to że jak nie ściągam leguje a jak ściągam bez bf4 to i tak 15~20h left. Wcześniej miałem error tylko nie zdążyłem spisać jaki że znowu cannot connect to the network :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...przecież miesiąc w miesiąc jest to samo.

Ludzie się rzucają na gry z Plusa jak tylko się pojawiają dla tego niektórzy zostawiają konsolę w trybie czuwania i z aplikacji mobilnej lub stronki zaczynają ściąganie na PS4 żeby wracając do domu po pracy mieć już grę ;)

Pomyśl sobie że setki czy tysiące innych ludzi wpadło na ten sam pomysł pobrania gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co kaman z tym psn, ja też się rzuciłem i dzisiejsze gry z plusa na ps4 pobrały się expresowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da rade skopiować film z pendrive na ps4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, orientuje się może ktoś czy Tomb Raider na PS Store jest w języku PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, orientuje się może ktoś czy Tomb Raider na PS Store jest w języku PL?

Tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie przed zakupem Ps4.

Kupując Ps4, w zestawie z GTA V bede wbijal nowe trofiki, czy sa one polaczone? To samo pytanie tyczy sie Fify i pytanie odnosnie statystyk. Czy sa one przenoszone z Ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe.

Statystyki z Fify to jest inna bajka - pytaj w temacie z grą.

Cześć gier ma połączone trofea ale akurat te gry nie.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka drobnych spraw. Jak w praktyce wyglada pobieranie gier w tle i korzystanie z nich w trakcie pobierania, udostepnianie filmow i granie ze znajomym na kednej kopii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko o czym piszesz działa poprawnie.

Pobieranie - w tle - co to jest pobieranie? Grasz w grę i nagle widzisz komunikat że inna gra się zainstalowała ... ;)

W końcu next gen to nie tylko grafika - po coś są te rdzenie w procku ;)

Udostępnianie filmów - masz upload na fejsa czy youtube oraz możesz streamować ale streamowanie działa średnio - zależy od "dynamiczności" gry i aktualnego obciążenia Twojego łącza i serwerów. W każdym razie zapomnij o rozdzielczości HD w grach w których "Dużo się dzieje".

Co do dzielenia gier na 2 osoby przeczytaj pierwszy post w temacie "konta i profile".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 To samo pytanie tyczy sie Fify i pytanie odnosnie statystyk. Czy sa one przenoszone z Ps3?

Już odpowiem tu, żebyś nie biegał.. Wszystkie statystyki z fify są przenoszone, bo są przypisane do konta origin. Tylko fut trzeba zaczynać od zera.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko o czym piszesz działa poprawnie.

Pobieranie - w tle - co to jest pobieranie? Grasz w grę i nagle widzisz komunikat że inna gra się zainstalowała ... ;)

W końcu next gen to nie tylko grafika - po coś są te rdzenie w procku ;)

Udostępnianie filmów - masz upload na fejsa czy youtube oraz możesz streamować ale streamowanie działa średnio - zależy od "dynamiczności" gry i aktualnego obciążenia Twojego łącza i serwerów. W każdym razie zapomnij o rozdzielczości HD w grach w których "Dużo się dzieje".

Co do dzielenia gier na 2 osoby przeczytaj pierwszy post w temacie "konta i profile".

przeczytalem, ale mialem na mysli cos innego. W reklamie jest pokazane ze moge zaprosic znajomego do gry nawet gdy on nie ma swojej kopii. Jak to dziala i czy sprawdza sie w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa to na zasadzie tego że oddajesz mu kontrolę nad grą, on przejmuje sterowanie jak by siedział obok Ciebie "SHARE PLAY". (w trakcie gry przyciskasz guzik share i chyba ostatnia opcja na prawo W praktyce lista gier to obsługująca nie jest duża a jakość obrazu u niego jak zwykle zależy od łacza głównie Twojego. Ale np. w Fifie 14 (tylko ją testowałem) można wspólnie zagrać przeciwko sobie. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka drobnych spraw. Jak w praktyce wyglada pobieranie gier w tle i korzystanie z nich w trakcie pobierania, udostepnianie filmow i granie ze znajomym na kednej kopii?

 

 

Wszystko o czym piszesz działa poprawnie.

Pobieranie - w tle - co to jest pobieranie? Grasz w grę i nagle widzisz komunikat że inna gra się zainstalowała ... ;)

W końcu next gen to nie tylko grafika - po coś są te rdzenie w procku ;)

Udostępnianie filmów - masz upload na fejsa czy youtube oraz możesz streamować ale streamowanie działa średnio - zależy od "dynamiczności" gry i aktualnego obciążenia Twojego łącza i serwerów. W każdym razie zapomnij o rozdzielczości HD w grach w których "Dużo się dzieje".

Co do dzielenia gier na 2 osoby przeczytaj pierwszy post w temacie "konta i profile".

 

Ale w reklamie było (jest), że nie musisz czekać do końca instalacji lub pobrania gry w którą chcesz grać.

Chyba że nie rozumiem czegoś ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o graniu w jedną grę a instalacji w tel drugiej. ;)

Gra przeważnie pobiera się jakby w 2 etapach.

1 - minimum wymagane do uruchomienia gry i na przykład pierwszego poziomu. Wtedy uruchamiasz grę i się możesz zaczynać już bawić.

2 - reszta gry dociągana w tle i w zależności od Twojego neta i obciążenia serwerów albo gra poinformuje cię w pewnym momencie że dalej nie da się że musisz poczekać na resztę danych lub będziesz normalnie grał sobie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o graniu w jedną grę a instalacji w tel drugiej. ;)

Gra przeważnie pobiera się jakby w 2 etapach.

1 - minimum wymagane do uruchomienia gry i na przykład pierwszego poziomu. Wtedy uruchamiasz grę i się możesz zaczynać już bawić.

2 - reszta gry dociągana w tle i w zależności od Twojego neta i obciążenia serwerów albo gra poinformuje cię w pewnym momencie że dalej nie da się że musisz poczekać na resztę danych lub będziesz normalnie grał sobie dalej.

 

Powiem Ci, że jeszcze mi się nie zdarzyło takie coś.

Wszystkie gry pobierane z PS+ musiałem czekać do końca aż się pobiorą.

Jak na moje oko to chyba lipa i chwyt reklamowy.

Edytowane przez ziolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak miałem np. z Injustice - pobrało się tylko część i można było grać, ale niektóre opcje były niedostępne.

Może nawet nie wiedziałeś, że Ci się całość nie pobrała, bo tego nigdzie nie widać, a gra wygląda na pobraną.

Dopiero jak się wejdzie w ikonkę z grą to w opcjach można zobaczyć ile pobrało.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, że jeszcze mi się nie zdarzyło takie coś.

Wszystkie gry pobierane z PS+ musiałem czekać do końca aż się pobiorą.

Jak na moje oko to chyba lipa i chwyt reklamowy.

 

 

A ja tak miałem np. z Injustice - pobrało się tylko część i można było grać, ale niektóre opcje były niedostępne.

Może nawet nie wiedziałeś, że Ci się całość nie pobrała, bo tego nigdzie nie widać, a gra wygląda na pobraną.

Dopiero jak się wejdzie w ikonkę z grą to w opcjach można zobaczyć ile pobrało.

 

Tytuły przy których zwróciłem na to uwagę:

Injustice (część ustawień i multi niedostępne).

The Last of Us (gra odpala i pyta co ma pobierać najpierw - czy multi czy singla).

Plants vs Zombies Garden Warfare (do multi nie wbijesz ale możesz sobie pobiegać po mapce i przetestować postaci),

 

GTA 5 (akurat bez całości nie zagrasz ale sama gra odpala).

 

W większych grach jest ten podział - czasem nawet nie zauważalny ze względu na szybkość łącza lub dodawanie gry z poziomu PC - wracamy do domu z pracy i gra już czeka zainstalowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak miałem np. z Injustice - pobrało się tylko część i można było grać, ale niektóre opcje były niedostępne.

Może nawet nie wiedziałeś, że Ci się całość nie pobrała, bo tego nigdzie nie widać, a gra wygląda na pobraną.

Dopiero jak się wejdzie w ikonkę z grą to w opcjach można zobaczyć ile pobrało.

 

Nawet wczoraj jak pobierałem InFamous tak samo musiałem czekać aż całoś sie pobierze , najpierw się ściąga plik aktualizacji potem plik z grą i za cholerę nie odpale jak w chodzę w ikonkę to pokazuje ile pobrało ile do końca i komunikat , że gra musi się cała zainstalować i tak z każdą grą miałem mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×