Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie TR był w Plusie dokładnie w miesiącu premiery edycji Definitive, dlatego szybko musiał opchnąć grę przed wydaniem jej w PLUSIE.

Bioshock też mam dodany do biblioteki, grę dali razem z Metro Redux.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz my się śmiejemy z nich że dostaliśmy te gry przed nimi a później oni śmieją się z nas że dostali coś przed nami...normalna kolej rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko serwery microsoftu i sony to niebo i ziemia, jak tego nie poprawią to robię przesiadkę a soniaka zostawiam tylko dla uncharted i może gow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 100% rację w kwestii serwów. Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza to albo jest niedorozwinięty albo ma ~10 lat.

Faktem jest że M$ od kilku dziesięciu lat orbi systemy operacyjne i rozwiązania sieciowe a Sony nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdenerwowałem się i sprzedałem ps4. Będę leciał na przenośnych konsolkach jak na razie. Niech Microsoft lub Sony zdobędą moje serce  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Skończył mi się Plus na polskim koncie. Posiadam również konto US do zakupów i mam pytanie. Czy jeżeli aktywuje sobie subskrypcję triala 14 dni na koncie US, to czy będę mógł grać online również ze swojego, polskiego konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli konto US jest ustawione na konsoli jako podstawowe to tak, będziesz mógł grac online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla tych którzy śmieją się z xboxa:)

 

  • Rayman: Legends – Marzec 1-31 na Xbox One
  • Tomb Raider – Marzec 1-15 na Xbox 360
  • BioShock Infinite – Marzec 16-31 na Xbox 360

 

A u nas nawet nie potrafią podać rozpiski;P

i jest jeszcze jeden minus przesiadłem sie z x360 i te gry nie sa na własność, my je tylko wypożyczamy a w Games with Gold są Twoje nie ważne czy gold Ci sie kończy czy też nie... a szkoda. Taki kop w jaja który trzeba przeboleć, no i brak mi WOT'a . A potem już tylko lepiej

Edytowane przez shield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam brak serwerów, chciałem pograć ale nie da rady, lagi i disci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie mam problemów z graniem online na PS3, PS4 czy PS Vita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rayman Legends na newgena. Brałbym, Grałbym, Platynowałbym.

 

Wczoraj kupiłem Legends, w ogóle nie myśląc, że może wyjść w plusie w najbliższe miesiące. Nie róbcie mi tego! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na taką grę w Plusie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo bym naparzal! Ten infamous mi bardzo podszedl.

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge przebolec ze zeby zagrac multi musze miec ten abonament,niby sa jakies tam gry w plusie ale takie gry co mnie wogole nie interesuja 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsole Cię stać a nie stać Cię na abonament żeby grać online który wychodzi z 12 zł na miesiąc przy zakupie na rok. Może jeszcze frytki do tego

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to abonament może być i 50zł/miesiac ale niech to działa, bo teraz płacimy rocznie 200zł i nie widać żadnej poprawy w działaniu uslugi, ŻADNEJ!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E no, przesadzasz. Od świąt nie było żadnej dłuższej przerwy w działaniu psn :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacisz rocznie 200zł i jest okej, a chcesz płacić 600zł aby było dobrze? To ja jednak wole płacić 16zł =/- za miesiąc i mieć gry wartości do 600zł. Peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Blik,

Tu nie chodzi o gry czy są dobre czy są złe tylko o jakość działania płatnej usługi. Na PS4 płacimy za granie online i jak mówił sam Wszechżółtek Yoshida - kasa (oficjalnie) idzie na modernizację serwerów.

Rypią nas w pupala równo bez mydła i tyle nie ważne jakie gry dają co miesiąc. 

Mam PS3/PS4/PS Vita więc z gier zawsze znajdę coś dla siebie. Ja chcę poprawnie działający PSN ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy nie jest lepiej? Kiedyś w dzień wydania gier na plusie nie szło w ogóle wejść na sklep na konsoli, a ja teraz jakoś daje bez problemu radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę różnicy.

Zawsze mogłem wejść bez problemów.

Gry zawsze dodaję zdalnie z poziomu PC i zdążę pobrać przez zamułą i przed wszystkimi którzy dopiero na konsoli je zobaczą ;)

Wiadomości wysyłają się kilka dziesiąt sekund i dochodzą po kilku /nastu / dziesięciu minutach lub na drugi dzień.

Impreza działa jak chce (ranodomowe problemy z NAT'em).

Multi akurat w moim przypadku działa OK - nie czepiam sie ale mam szybki i stabilny internet i słabiej odczuwam pewne rzeczy.

Generalnie jest kupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym przydałoby się szanowanie graczy/klientów. Jeśli ustalają że listę gier podają tydzień wcześniej to albo ją podają albo nie chowają głowy w piasek i podają konkretny komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było ustalane. Zwyczajowo podawali i gracze się przyzwyczaili, nic więcej. Podadzą jak podadzą. Może szykują coś mocnego na odpowiedź MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżym posiadaczem PS4. Mam pytanie odnośnie rozdzielczości w konsoli. W ustawieniach [Dźwięk i ekran] > [ustawienia wyjścia wideo] w opcji Rozdzielczość poza wartością Automatyczne można wybrać jedną z 4 rozdzielczości. Czy zostawiając opcję Automatyczną konsola dostosuje się do odtwarzanej gry, czy może zmienić na 1080p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×