Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

mam ost wydanie bialego pada i jest spoko gumki ok sam pad nie trzeszczy wiec wydaje mi sie ze to juz poprawili :) konsol mialem ze 30 przez ten czas od wydania wiec wiem co pisze a nie sugeruje się opiniami innych

 

caly xbox jest wykonany lepiej  mimo wszystko ale roznica nie jest duza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz posluchac jak konsola glosno pracuje to pobierz sobie "Transistor" z ps+ :) Gram w to teraz i co pare minut konsolo wlacza wyzszy bieg:D Nie wiem czy ta gra jest tak wymagajaca, ale jak gralem ostatnio poznym wieczorem to przez chwile zastanawialem sie co tak wyje:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

grała własnie moja kobieta w tą gre kilka godzin i nie zauważyłem żadnych większych biegów to samo w dying light , morze twoja się psuje ?

Edytowane przez Chazy_Chaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz posluchac jak konsola glosno pracuje to pobierz sobie "Transistor" z ps+ :) Gram w to teraz i co pare minut konsolo wlacza wyzszy bieg:D Nie wiem czy ta gra jest tak wymagajaca, ale jak gralem ostatnio poznym wieczorem to przez chwile zastanawialem sie co tak wyje:D 

Transistor u mnie cichutko, natomiast First Light przebija wszystko, nawet KZ się chowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie póki co KZ mistrzem w wentylatorach :D,first light w miarę nie przeszkadza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to są chyba najmądrzejsze słowa dotyczące awaryjności konsoli jakie padły w tym wątku.

Choć nie zmienia to faktu, że wykonanie pada woła o pomstę do nieba. ;)

Co do pada to dorzucę swoje 3 grosze. Czytałem o skrzypieniu trigerów (na moich padach akurat cisza absolutna)i pomyślałem, albo jacyś nadwrażliwi, albo mizofonicy może, a tu w piątek kolega mówi mi przez HS, że mu trigger skrzypi i przyłożył pada do mikrofonu i masakra....faktycznie słychać to jak diabli.

Jak chcesz posluchac jak konsola glosno pracuje to pobierz sobie "Transistor" z ps+ :) Gram w to teraz i co pare minut konsolo wlacza wyzszy bieg:D Nie wiem czy ta gra jest tak wymagajaca, ale jak gralem ostatnio poznym wieczorem to przez chwile zastanawialem sie co tak wyje:D 

Ja spędziłem prawie 60h w singlu GTA V i cisza, a jak gram w Plants vs. Zombies to przyznam, że konsola bardzo głośno pracuje. Jak ktoś gra w ciszy to faktycznie może to przeszkadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ogralem gta i nic nie slyszalem:) W transistor gralem w nocy i pewnie dla tego zwrocilem na to uwage:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te wyjce przy killzonie to wam się w singlu odpalają czy w multi? bo jak mam być szczery to w singlu mi konsola ledwo mruczy, prawie jej nie słychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W singlu, w singlu. Wyje jak suszarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja głuchy jestem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz nowszy model :P

Ja mam konsolę z premiery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Sony Online Entertainment zapowiedziało, że w najbliższy weekend posiadacze PlayStation 4 będą mogli korzystać z trybu sieciowego w grach bez abonamentu PS Plus. Darmowy okres rozpocznie się w piątek - 13 lutego - o godzinie 7:00, a zakończy w poniedziałek, także o 7:00. Użytkownicy będą mogli nie tylko zagrać w trybie multiplayer, ale także przetestować nową funckję Share Play, która pozwala na przekazanie kontroli nad rozgrywką znajomemu za pośrednictwem sieci. Abonament PlayStation Plus daje dostęp nie tylko do funkcji sieciowych na PS4, ale także do biblioteki darmowych gier. Co miesiąc w ofercie pojawiają się nowe tytuły - także na PS3 i PS Vita.

Edytowane przez Perła
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzic czy mam nowy model konsoli czy stary? Kupilem w grudniu a pad ktory byl z konsola ma nr 121.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze:) Tylko ze mam ja od grudnia.

moja to edycja na 20 lecie , dostałem używam ją od 2-3 stycznia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak sprawdzic czy mam nowy model konsoli czy stary? Kupilem w grudniu a pad ktory byl z konsola ma nr 121.

z tylu model oraz data code

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagam gry z psn i kurcze wam tez powoli sciaga gry? nie jest mozliwoscia zeby tak szlo nawet jak mam tryb czuwanie ;/ czy bedzie szlo szybciej jak sie kabel lan podlaczy do ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe że będzie szło szybciej. Zajrzy od wielu czynników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary zrób sobie testy w menu konsoli .

Na wi-fi ja mam około 6mb na kablu ethernet 15mb .,,,

Na wi fi zawsze jest duża strata, zwłaszcza jak masz szybki net z kablówki .

Ja też nie lubię kabli, dlatego podpinam tylko na czas ściągania później mam wifi, ale ja nie gram online .

Jak bym grał online to tylko po kablu net do konsoli .

Inna sprawa że ten transfer z psn to różnie z tym bywa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagam gry z psn i kurcze wam tez powoli sciaga gry? nie jest mozliwoscia zeby tak szlo nawet jak mam tryb czuwanie ;/ czy bedzie szlo szybciej jak sie kabel lan podlaczy do ps4?

 

jak pobiera słabo na wifi to polecam prosty trick: zatrzymaj klikając X pobieranie, przejdź do ustawień/ sieć/ test sieci zrób wznów pobieranie przejdź do uśpienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam zajrzeć do tematu "PS4 a Sieć".

Tam w pierwszym poście są praktyczne porady jak przyspieszyć sobie wi-fi (o ile mamy nie antyczny router - czasem jak widzę na jakich sprzętach ludzie pracują a jakie mają do tego wymagania to ręce załamuję)..

 

W każdym razie z tego co zauważyłem do tej pory to PS4 zwykle pobiera z MAX 1/3 prędkości na kablu, a dodając do tego złą konfigurację wi-fi to ludzie dostają jakieś badziewne prędkości 1 czy 2mb.

...do tego dochodzi jakże zacna, mega profesjonalna i rewelacyjna usługa PS Network która jest wolniejsza niż PKP. Na szczęście jest darmowa. 

 

...

...

oh wait

...

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sephi prawdę napisałeś - w ten weekend będzie darmowa :D

Jestem ciekaw czy PSN wytrzyma... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś dobra strona gdzie można śledzić nadchodzące premiery na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×