Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Sephi prawdę napisałeś - w ten weekend będzie darmowa :biggrin:

Jestem ciekaw czy PSN wytrzyma... ;)

 

Ciekawe ilu użytkowników ps4 faktycznie posiada gry z multi lecz w nie nie gra bo nie ma plusa....Być może się mylę, ale wydaje mi się że nie jest to jakaś wielka liczba, więc PSN nie powinno być dużo bardziej obciążone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj sporo jest takich osob. Zaczynając od małych dzieci po kanapowych casuali. Uwierz mi, mam sporo znajomych z fifami, codami, bfami którzy trzymają te gry i nie mają plusa ponieważ nie grają online. Zresztą tak samo jest z bijatykami itp itd. Ludzie często biorą żeby pograć raz na jakiś czas albo ze znajomymi przy herbacie.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się "zaklepac" gry z ps plus przez internet? Z poziomu konsoli nie mogę tego zrobić z powodu zepsutego pada a gdy wejdę na storę.sonentertainmentmetwork.com i następnie w gry na ps+ mam jedynie opcje dodania do koszyka a nie do listy pobierania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up z ps+ gry "dodajesz" tak samo jakbyś je kupował wiec przez koszyk tylko upewnij sie ze masz  0 PLN przy nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez stronę sklepu też je możesz dodać na PC.

Tak samo jak kolega pisał - kupujesz za 0zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu konsoli, śmieszne że konsola lubi włączać wysokie obroty na indorach, a w takim driveclub lub obcy izolacja i watch Dogs cichutka i spokojna :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jakiej odleglosci zmierzyc pomiar glosnosci ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale gry sa drogie na psn,gry na pc z origin to jak za darmo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko PC wychodzi trochę drożej niż konsola do której sprzętowo nic nie dołożysz aż do momentu w którym się zepsuje po gwarancji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to niestety w żadnym stopniu nie usprawiedliwia cen jakie są na PSS.

Pomijam fakt, że są dostosowane pod zachodni rynek, ale nawet tam narzekają na "overprice".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ceny cyfrówek powinny być minimum 50 zł niższe niż klasyczne pudełkowe 199 które z małymi wyjątkami jest dla mnie ceną powyżej której nie kupuję. Wtedy poszedłbym całkowicie w cyfrę. Nie wiem jak to możliwe że z ceny składowej odchodzi koszt produkcji i marża sklepowa, a i tak dalej są całkowicie z dupy.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dupy to mało powiedziane, one potrafią być droższe od tych sklepowych.

I to jest dopiero żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież (podstawowe) ceny w PSN dla zasady nie mogą być niższe niż w marketach, bo gdyby tak było nikt by gier w marketach nie kupował. Wtedy markety by się na Sony wypięły i zaprzestały sprzedaży u siebie gier (bo po co je trzymać na półkach?), być może także sprzętu. Ile by na tym straciło Sony to już pozostawiam Waszej wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze:) 

raz na jakiś czas są wyprzedaże, czy oferty tygodnia itp. i w tedy  cyfrówki można kupić w dobrej cenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uszkodziłem dzisiaj kabel hdmi z zestawu. Chce zamówić nowy tylko nie wiem jaki.Proszę o szybką odpowiedz i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tani.


...i dopasowany długością do potrzeb. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi długość to 1 m mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pisze w dobrym wątku, ale jakie gry obecnie nie mają rozdzielczości 1080p oprócz Unity?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne. Czy to takie ważne?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ważne, chcę wiedzieć co kupuję. Różne informacje znajduję na internecie, a dotychczasowe porównania fpsów i rozdzielczości jakie znalazłem nie zgadzają się ze sobą. Dzisiaj słyszałem też, że np. UFC działa na 1080p, a gdzieś indziej pisze, że na 900p. Wielka szkoda, że gdzieś tutaj na forum nie ma takiego spisu gier z ich rozdzielczościami i fps'ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×