Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nawet jakbyś bardzo chciał zagrać w to np. UFC, to nie kupisz i nie zagrasz jak będzie miało 900p? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ważne, chcę wiedzieć co kupuję. Różne informacje znajduję na internecie, a dotychczasowe porównania fpsów i rozdzielczości jakie znalazłem nie zgadzają się ze sobą. Dzisiaj słyszałem też, że np. UFC działa na 1080p, a gdzieś indziej pisze, że na 900p. Wielka szkoda, że gdzieś tutaj na forum nie ma takiego spisu gier z ich rozdzielczościami i fps'ami.

...i może frytki do tego?

Google nie gryzie.

http://uk.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj to co napisałem, tylko poprosiłem. Link, który mi przesłałeś widziałem, ale niektóre dane nie zgadzają się z tym, co słyszałem na innym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam większe zaufanie do IGN niż do jakiegoś forum.

Tam będą bardziej wiarygodne dane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda, że gdzieś tutaj na forum nie ma takiego spisu gier z ich rozdzielczościami i fps'ami.

 

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś taki temat założył i na bieżąco go aktualizował :thumbsup:

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież (podstawowe) ceny w PSN dla zasady nie mogą być niższe niż w marketach, bo gdyby tak było nikt by gier w marketach nie kupował. Wtedy markety by się na Sony wypięły i zaprzestały sprzedaży u siebie gier (bo po co je trzymać na półkach?), być może także sprzętu. Ile by na tym straciło Sony to już pozostawiam Waszej wyobraźni.

 

I właśnie dlatego na rynku konsol cyfrowa dystrybucja gier nigdy nie wyprze tradycyjnej formy sprzedaży. Przynajmniej dopóki będzie taka żenująca dysproporcja cenowa. Ciekawy jestem jakim cudem udało się ten problem obejść w przypadku PC. Klucze na steama czy origin są tańsze niż ich pudełkowe odpowiedniki a markety jakoś nie zaprzestały sprzedaży gier na pc.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Problem" udało się rozwiązać, bo zakupioną na PC płytę możesz sobie po przypisaniu do Steama wyrzucić do śmieci a nie sprzedać. Więc dzięki za takie rozwiązanie /:

Cyfrowe wersje na PSN kupuje się "na pół" albo w promocji, jak przykładowo ostatnio Aliena za 99 zeta.

Wysyłane z mojego ZTE V987 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Problem" udało się rozwiązać, bo zakupioną na PC płytę możesz sobie po przypisaniu do Steama wyrzucić do śmieci a nie sprzedać. Więc dzięki za takie rozwiązanie /:

Cyfrowe wersje na PSN kupuje się "na pół" albo w promocji, jak przykładowo ostatnio Aliena za 99 zeta.

Wysyłane z mojego ZTE V987 za pomocą Tapatalk 2

 

No to tym bardziej nikt  na PC wersji pudełkowych nie powinien kupować, nie dość że droższe to jeszcze brak możliwości sprzedaży. Mimo wszystko markety jednak dalej je sprzedają.

Gier na pół nie kupuję podobnie jak slotów od cebulowych handlarzy z allegro. Natomiast co do promocji się zgodzę,  wtedy opłaca się kupować cyfrówki. Można kupić ciekawy tytuł w dobrej cenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to tym bardziej nikt  na PC wersji pudełkowych nie powinien kupować, nie dość że droższe to jeszcze brak możliwości sprzedaży. Mimo wszystko markety jednak dalej je sprzedają.

Gier na pół nie kupuję podobnie jak slotów od cebulowych handlarzy z allegro. Natomiast co do promocji się zgodzę,  wtedy opłaca się kupować cyfrówki. Można kupić ciekawy tytuł w dobrej cenie.

Problemu na PC się nie rozwiązało tylko narzuciło przypisywanie gry do konta czy to na Steam, Origin czy Uplay. I wersje pudełkowe na premierę przynajmnije porównując cenę na steam do ceny pudełka są często o wiele niższe, same firmy handlujące kodami czy to na allegro czy w sklepach po prostu przysyłają kod przepisany z płyty. Na steam na premierę cena gry to często 49,99, 59,99 czy nawet 69,99 euro co po przeliczeniu daje chorą kwotę podbną do ceny wersji konsolowej. Taki Football Manager 2015 kosztuje na steam na dzień dzisiejszy 50€, pudełkowa wersja z kodem, bądź sam kod z pudełka można wyrwać za 100zł. Co innego promocje czy przeceny te naprawde potrafią być bardzo opłacalne, ale dopiero po jakimś czasie od premiery, jeśli zaś chodzi o wydania premierowe to sytuacja wyglądaj tak jak opisałem wyżej, na premierę przez steam cyfrowo w naszym kraju nie opłaca się kupować. Może coś zmieniłoby wporwadzenie naszej waluty na steamie.

Edytowane przez DarkVampire217
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemu na PC się nie rozwiązało tylko narzuciło przypisywanie gry do konta czy to na Steam, Origin czy Uplay. I wersje pudełkowe na premierę przynajmnije porównując cenę na steam do ceny pudełka są często o wiele niższe, same firmy handlujące kodami czy to na allegro czy w sklepach po prostu przysyłają kod przepisany z płyty. Na steam na premierę cena gry to często 49,99, 59,99 czy nawet 69,99 euro co po przeliczeniu daje chorą kwotę podbną do ceny wersji konsolowej. Taki Football Manager 2015 kosztuje na steam na dzień dzisiejszy 50€, pudełkowa wersja z kodem, bądź sam kod z pudełka można wyrwać za 100zł.

 

Aha czyli generalnie tez jest lipa. W takim razie małe szanse, że coś się zmieni. No nic, w takim razie dla mnie sens kupowania edycji cyfrowych pozostaje wyłącznie  w momencie pojawiania się na pss promocji bądź wyprzedaży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę tak ustawić swoje PS4 aby po czasie, którym ma się konsola wyłączyć aktualnie się wyłączała, a nie przechodziła w tryb czuwania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę tak ustawić swoje PS4 aby po czasie, którym ma się konsola wyłączyć aktualnie się wyłączała, a nie przechodziła w tryb czuwania?

Ustawienia - ustawienia oszczędzania energii - ustaw funkcje dostępne w trybie spoczynku.

Odhacz wszystko i konsola zamiast przechodzić w tryb spoczynku wyłączy się po czasie jaki ustawiłeś w - ustawienia oszczędzania energii - ustaw czas do wyłączenia PS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem darmowy motyw The Order 1886 o nazwie Airship. Ustawiłem go i pograłem godzinkę w Far Cry 4.Podczas przechodzenia z gry do dashboardu konsoli zauważyłem dziwne artefakty pod zegarem,coś jak prostokąciki pulsujące i tworzące razem kształt dużego prostokąta.

Klikając szybko PS button udało mi się jeszcze kilka razy to wywołać. Gdy nie ma gry działającej w tle ten problem wcale się nie pojawia.

 

Macie tak? Youtube mówi,że to bug motywów konsoli,ja nigdy nie miałem artefaktów w grach,nawet w Killzone,które ciśnie siódme poty z PS4.

Trochę się przestraszyłem,więc postanowiłem,że Was zapytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, takie artefakty czasem się zdarzają w motywach. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, takie artefakty czasem się zdarzają w motywach. 

 

Czytałem o tym na reddicie i PS Forum więc faktycznie coś jest na rzeczy.

Sony mogłoby rządzić i dzielić za sprawą kilku łatek,które faktycznie coś wnoszą do systemu,darmowe motywy i porządne gry w plusie też by się przydały,ale nie,osiedli na laurach olali serwis i liczą kasę,szkoda.

No to wracam do FC4;)

Edytowane przez OddThomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

By grać w dwie osoby na konsoli w te same tytuły lecz nie te same save'y trzeba założyć drugie konto, tak? Grając na drugim koncie można od nowa grę przechodzić bez usuwania save'u u pierwszej osoby?

Playstation wtedy przechowuje na dysku dwa pliki z zapisem stanu gry (po jednym na obie osoby)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi trigger ciezko dziala i troche skrzypi ktos moze mial ten problem i go naprawil?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo się rozchodzi, albo WD-40 albo są na YouTube filmiki jak ingerować w trigger bez rozkręcania pada.

Poza tym to jest temat o Playstation 4 a nie o Dualshock 4. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie udostępnić jakiś zrzut ekranu poprzez Share... Mam taki problem od jakiegoś czasu, że nie mogę tego zrobić. Nigdzie. Mogę udostępnić "0/0". Jeszcze przed wyborem czy to ma być Facebook czy twitter... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie udostępnić jakiś zrzut ekranu poprzez Share... Mam taki problem od jakiegoś czasu, że nie mogę tego zrobić. Nigdzie. Mogę udostępnić "0/0". Jeszcze przed wyborem czy to ma być Facebook czy twitter... :/

U mnie działa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

God damn it! Jakieś pomysły dlaczego się nie udostępnia? :/

 

@edit.
Już od jakiegoś czasu zauważyłem, że nie mogę udostępniać filmików na YT. Od razu po wprowadzeniu nazwy, tagów pojawia się w lewym górnym rogu informacja "Nie można przesłać zawartości". Zrzuty mają teraz podobnie. Przy share i prześlij zrzut, mogę uploadować całe "0/0" zdjęć. Właśnie próbowałem wrzucić poprzez "Options -> Przewodnik udostępniania". Po wpisaniu hashtagów na twittera oraz nazwy zdjęcia, wyskoczyła od razu informacja taka sama jak przy filmach "Nie można przesłać zawartości".

 

//EDIT2

Udało mi się rozwiązać problem!

 

Wystarczy wejść w powiadomienia i wyczyścić listę. Masakra jakie problemy :P . Przydałoby się to do jakiegoś FAQ wrzucić. :)

 

11021296_358653690987489_644719242542929

Edytowane przez fryderyk123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, też miałem kiedyś z tym problem ale jakbyś nie napisał o tym to bym sobie na pewno już nie przypomniał, na rozwiązanie też wpadłem zupełnie przypadkowo przeglądając powiadomienia, nie mogłem wtedy przesłać filmów na You Tube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie znalazłem dziełu gdzie można zapytać nad czym to dłubią studia teraz więc zadaję je tutaj. Czy ukazały się jakieś newsy nad czym obecnie pracują suckerpunch jak i media molecule i czy gdzieś zostało potwierdzone że na e3 możemy zobaczyć od nich nowe projekty? Czy ktoś się natknął na info odnośnie tych 2 studiów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×