Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy wtorek miesiąca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojima potwierdził że specjalna edycja z MGS'em ma być już w najnowszej obecnie rewizji CUH-1200.

 

https://twitter.com/HIDEO_KOJIMA_EN/status/613613027783409664

 

Nic tylko brać.

jak sie lubi MGS , mam edycje z batmanem fajna byla jak sie gralo w batmana teraz jakos razi ten batman na konsoli lol :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jak robienie sobie tatuażu z imieniem partnerki, głupota. Teraz fajna a za dwa lata razi ;-). Z drugiej strony taki mgs na budzie nie znudziłby mi się nigdy.

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym obcowaniu z nóżkami filcowymi, konsola nadal potrafi wpaść w turbo hałas, napęd wpada w rezonans (jak lekko docisne obudowę to pojawia się cisza...). Więc suma sumarum, jak było, tak jest.... Wielkie gówienko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bubel to bubel, żadne nóżki tego nie zmienią

Edytowane przez wan_zen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup, zniżka dla plusa będzie automatycznie widoczna.

...Chyba że nie masz plusa na tym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plusa i dodało mi normalnie za te 48.60zł. Jakiś szajs jest z tymi cenami na tych żółtych belkach.

Kup, zniżka dla plusa będzie automatycznie widoczna.
...Chyba że nie masz plusa na tym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest PSN , nawet jak działa to często działa źle.

Nie pierwszy raz nie nalicza zniżek , czy to zniżek dla plusowiczów czy wogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zniżki na wszystkie gry Asasyny które oczywiście nie wchodzą. Ale gdy jakiś Asasyn jest w promocji to nie mogę kupić bo promocje się nie łączą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey PlayStation Nation – as you all know, we love to hear your feedback and work to bring those asks, demands and needs to life wherever possible. With that in mind, I’m thrilled to announce a new PlayStation Plus promotion that literally puts the choice in your hands – Vote to Play. This promotion enables PlayStation Plus members to vote on one of several PlayStation 4 games for the upcoming month’s Instant Game Collection.

The game with the most votes will automatically be included in our future free game lineup for PlayStation Plus. If your pick didn’t make the lineup, don’t worry. In the first promotion, PlayStation Plus members can get the runner ups at a discount. We love to listen to our fans – and we’re super excited to launch this promotion.

We’ll have more details for you soon on when voting begins, what titles will be up for voting, and how you can cast your vote.

If you don’t already have a PlayStation Plus account and would like to learn more on the benefits of PlayStation Plus, such as the Instant Game Collection, access to online multiplayer on PS4, exclusive member discounts, cloud game saves and more, clickhere.

http://blog.us.playstation.com/2015/07/31/vote-to-play-coming-soon-exclusively-for-ps-plus-members/

 

...ciekawe czy tylko w US będzie można głosować co ma być w Plusie :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezly kabaret, Japońce to wymyślili a Amerykańce będą testować, tak kochane sony :/

Tapatalk™ for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dziwne anomalie ma konsola, raz przy włączeniu z uśpienia mam info że konsola została źle wyłączona i musi odbudować bazę, dziś wkładam film na DVD i konsola nie widziała płyty. Dopiero po ponownym uruchomieniu konsoli płytę zobaczyła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak głosi plotka, bo w taki sposób trzeba tę wiadomość traktować, Sony planuje podwyżkę ceny, jaką przyjdzie nam zapłacić za członkowstwo PlayStation+. Źródłem tych nowin ma być anonimowy pracownik Sony. Bez zmian ma pozostać koszt miesięcznej subskrypcji, natomiast koszt kwartalnej opcji zostanie podniesiony do wysokości ok. 66 zł (w tej chwili 59 zł), a kwota, jaką przyjdzie zapłacić za wariant roczny wyniesie ok. 250 zł (obecnie 195 zł).

Podniesienie ceny rocznej subskrypcji o ponad 50 zł mogłoby u nas skutkować zaprzestaniem subskrybowania usługi przez sporą część konsumentów i ciężkie czasy dla polskiego oddziału Sony - przynajmniej w cyfrowej dystrybucji. Powodem takiej decyzji miałby być kurs wymiany dolara na euro, który negatywnie wpłynął już na wiele firm.

link

Niby to tylko plotka, ale...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to przejdzie to mogą mnie w pompę paliwową pocałować. Xbox coraz bliżej?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jelenie płacą, to będą płacić więcej. 

 

Sony miażdży w statystykach sprzedaży więc może podnieść cenę nawet i 2 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was wiedźmina na ps4? I zechciałby mi powiedzieć ile on się pobiera w wersji pudełkowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o tym słowa na GAF'ie = Ploty wyssane z palca :P

A ja bym się wcale nie zdziwił gdyby to okazało się prawdą.

Ich bufonada sięga już zenitu i coraz bardziej obrastają w piórka przez wyniki sprzedaży.

"Kupiliście tyle milionów ps4 i co nam teraz zrobicie?" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puścimy plotę o podwyżce, zesrane cebulaki kupią na zapas.

Sam pierwsze co, to pomyślałem o kupnie.

Edytowane przez SephiroT
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was wiedźmina na ps4? I zechciałby mi powiedzieć ile on się pobiera w wersji pudełkowej?

 

Synuś a ty będziesz wszędzie spamował tym zasranym pytaniem...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam pierwsze co, to pomyślałem o kupnie.

...Xboxa ;)

Zobaczymy czy okaże się to tylko plotką, czy też nie. Część krajów już w zeszłym roku miała "korektę cenową", spowodowaną słabym kursem lokalnej waluty...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Xboxa ;)

Zobaczymy czy okaże się to tylko plotką, czy też nie. Część krajów już w zeszłym roku miała "korektę cenową", spowodowaną słabym kursem lokalnej waluty...

Xboxa na bank kupię. Kwestia czasu.

Czekam aż wyjdzie jakiś bundle z padem Elite bo na niego zachorowałem.

Na złość wszystkim odpalę go na GIMX'ie i będę używał również z PS4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×