Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z PS4. Ostatnio o 00:00 sam się włączył i wysunął płytę. Teraz przyszedłem ze szkoły i to samo :/. Płyta wysunięta a konsola jest włączona ;(. Może to ze względu na to że jest to premierowy model? Jest jakiś "patent" żeby temu zapobiec? Póki co podczas gry jeszcze tego nie zrobił.

https://zapodaj.net/75cfa2d4dd274.jpg.html przepraszam za jakość ale FB bardzo ją psuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 wyjmuj płytę a potem wyłącz konsolę. Może coś się poprawi

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie. Czy pod ps4 opłaca się kupić jakąś podstawkę chłodzącą lub coś aby konsola nie przylegała np do półki tylko była lekko w powietrzu ? Czy będzie wtedy lepiej chłodzona ? Czy to bez różnicy, bo nie ma wentylatorów od dołu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam problem z PS4. Ostatnio o 00:00 sam się włączył i wysunął płytę. Teraz przyszedłem ze szkoły i to samo :/. Płyta wysunięta a konsola jest włączona ;(. Może to ze względu na to że jest to premierowy model? Jest jakiś "patent" żeby temu zapobiec? Póki co podczas gry jeszcze tego nie zrobił.

https://zapodaj.net/75cfa2d4dd274.jpg.html przepraszam za jakość ale FB bardzo ją psuje.

Mi pomogło wyjęcie przycisku od wysuwania płyt. Od tamtej pory spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj też wytrzeć ten dotykowy przycisk od wysuwania płyt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podklejał ktoś z was jakieś nóżki np. gumowe pod konsole na każdy róg aby konsola była wyżej? Bo umnie nie wiem kiedy odklejła się ta gumowa podkładka z przodu konsoli i teraz całkowicie przylega do półki. Dałby  ktoś link do takich podkładek lub powie ktoś czy to w ogóle ma jakiś wpływ na grzanie konsoli ? Ja znalazłem tylko takie i nie wiem czy się sprawdzą:

http://allegro.pl/niemiecki-nozki-gumowe-stopki-monacor-hf-50-tanio-i5227770871.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprościej jest zrobić z filcu , albo kupić takie podkładki jakie się daje pod meble żeby nie porysować podłogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, j3acek napisał:

najprościej jest zrobić z filcu , albo kupić takie podkładki jakie się daje pod meble żeby nie porysować podłogi

Ok tylko czy jest sens to robić czy są z tego jakieś plusy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bartekking napisał:

Ok tylko czy jest sens to robić czy są z tego jakieś plusy ?

Ja przykleiłem swojej konsoli cztery filcowe nóżki, bo bez nich napęd wydawał dźwięk wiertarki... Początkowo pod lewą stronę konsoli podkładałem złożoną kartkę papieru ale po jakimś czasie ta metoda zaczynała zawodzić dlatego postanowiłem przykleić cztery prostokątne filcowe nóżki i teraz mogę spokojnie korzystać z napędu bez obawy, że obudzę dziecko w drugim pokoju. Działo się tak dlatego, że konsola ma ogólnie trzy nóżki, w tym jedną plastikową i dwie gumowe, które jednak są bardzo luźno osadzone w otworach i po odkurzeniu konsoli potrafią wejść głębiej (za głęboko), a wtedy obudowa dostaje drgań podczas pracy napędu (jest po tej stronie pod którą nie ma nóżki).

 

Co do samych podkładek to ja kupiłem taki prostokątny filc pod meble w Leroy Merlin, wyciąłem sobie prostokąty i podkleiłem (on jest samoprzylepny). Polecam, bo taki arkusz chyba 4 zł mnie wyniósł i jeszcze mam zapas. A jeśli masz premierowy model konsoli to dodatkowo sprezentujesz jej lepszą cyrkulację powietrza, bo premierowe modele bardzo mocno grzeją się od spodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bartekking napisał:

A podklejał ktoś z was jakieś nóżki np. gumowe pod konsole na każdy róg aby konsola była wyżej? Bo umnie nie wiem kiedy odklejła się ta gumowa podkładka z przodu konsoli i teraz całkowicie przylega do półki. Dałby  ktoś link do takich podkładek lub powie ktoś czy to w ogóle ma jakiś wpływ na grzanie konsoli ? Ja znalazłem tylko takie i nie wiem czy się sprawdzą:

http://allegro.pl/niemiecki-nozki-gumowe-stopki-monacor-hf-50-tanio-i5227770871.html

Na samym początku tej generacji, był patent z czterema plastikowymi nakrętkami(od butelek) pod konsolą. Ale jak Ci się odkleiła jedna podkładka, to daj tam coś w zamian i po problemie.

Edytowane przez lukas6660

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i filcowe nóżki zmniejsza wibracje, ale jak postawicie ps4 w pionie to zapłaczecie na ten widok. Moim zdaniem nie ładnie to wygląda (w pionie)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, cykor napisał:

Może i filcowe nóżki zmniejsza wibracje, ale jak postawicie ps4 w pionie to zapłaczecie na ten widok. Moim zdaniem nie ładnie to wygląda (w pionie)

 

Raz, że można je odlepić i nie ma śladu (przerabiałem to w premierowym modelu), a dwa że ja osobiście nigdy nie postawię jej już w pionie. Dźwięk napędu bez podkładek był natomiast nie do zniesienia więc praktyczność przede wszystkim. Nie wiem, może ja mam dziwny stolik ale obie konsole u mnie dosłownie "wierciły".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.08.2016 o 14:25, Will-O'-Wisp napisał:

Było? Slimka obsłuży Wi-Fi w paśmie 5Ghz.

Źródło: http://www.instalki.pl/aktualnosci/hardware/23252-ps4-slim-wifi-5ghz.html

Nareszcie. To co miało być na premierę PS4, dopiero teraz. Dla mnie jest to bardzo ważne że konsola wreszcie będzie pracować w dwóch pasmach z /bgn ac

Mam nadzieję że w Neo tez to będzie, i nie tylko :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Tylko 5ghz lub kabel.

Ostatnio robiłem testy na windows SHare / Samba i wifka 5ghz 40mhz wyciąga mi po lanie 180/150mb/s co się przekłada na pełną moc łącza od UPC 120/10 :1_grinning:

 

Bardzo, ale to bardzo mi tego brakowało.

2.4 niech sobie używa żona na lapku i niech będzie do łączenia się róznych słuchawek, klawiatur i innych "bezprzewodowych" pierdół. Wtedy ludzie przestaną płakac że im wifi zrywa jak włączą słuchawki :1_grinning:

 

...spróbujcie włączyć mikrofony bezprzewodowe do Singstara.

Zabójca pasma 2.4Ghz. Sieje po wszystkich możliwych częstotliwościach :1_grinning: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, SephiroT napisał:

Dokładnie.

Tylko 5ghz lub kabel.

Ostatnio robiłem testy na windows SHare / Samba i wifka 5ghz 40mhz wyciąga mi po lanie 180/150mb/s co się przekłada na pełną moc łącza od UPC 120/10 :1_grinning:

 

Bardzo, ale to bardzo mi tego brakowało.

2.4 niech sobie używa żona na lapku i niech będzie do łączenia się róznych słuchawek, klawiatur i innych "bezprzewodowych" pierdół. Wtedy ludzie przestaną płakac że im wifi zrywa jak włączą słuchawki :1_grinning:

 

...spróbujcie włączyć mikrofony bezprzewodowe do Singstara.

Zabójca pasma 2.4Ghz. Sieje po wszystkich możliwych częstotliwościach :1_grinning: 

Masz w zupełności rację. Ja mam łącze 300Mbit/s a w nocy nawet 800Mbit/s po kablu i 2.4Ghz mnie nie interesuje. Konsole muszę mieć przez Wi-Fi. Rozumiem TV, albo tablet, ale nie komputer czy konsole. Komputer mam na szczęście po kablu z routerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie wyciągam jakieś 60 ~80 / 50 na 2.4Ghz 40mhz 

Najważniejsze to ustawić typ hasła WPA2, szyfrowanie tylko AES (bez TKIP) i dobrać nie zapchany kanał.  ...wiem że to może być oczywista oczywistość ale niektórzy o tym zapominają. 

 

Z resztą do rozważań na temat sieci mamy osobny temat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w środę 7 września czeka nas kolejna konferencja Sony. Tym razem jest ona dużo ważniejsza niż chociażby targi E3. PlayStation Meeting służy Sony by ujawniać nowe konsole i ścieżkę, jaką obierze marka PlayStation w najbliższej przyszłości. Nie inaczej jest tym razem. Właśnie w środę doczekamy się oficjalnego ujawnienia PS4 Neo :1_grinning:

 

Kilka dni temu wyciekły dane o cenach.

 

- PS4 Slim 500GB/1TB ($250/$300)
- PS4 Neo 1TB/2TB ($450/$550)
- PS4 Neo External Add-on ($200)
- Updated Dualshock 4 controller

 

Edytowane przez darkowal710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablos_83 napisał:

Ten Add-on to jakaś nakładka na starą konsolę, że ze starej zrobi neo?

 

Tańsze dla konsumenta i Sony, a także dając graczom możliwość wyboru z uaktualnieniem do 4k zamiast kupić jakiś czas nową konsolę.

 

Modernizacja GPU konsoli pozwoli to na całe życie z zewnętrznego jako dodatku. jeśli PS4 pierwotnie miał Thunderbolt to może dodać jako zewnętrzny GPU i nie potrzebują Neo z 4k do gier

 

 

Edytowane przez darkowal710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o cenie Ps Vita Trinity :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, darkowal710 napisał:

 

Tańsze dla konsumenta i Sony, a także dając graczom możliwość wyboru z uaktualnieniem do 4k zamiast kupić jakiś czas nową konsolę.

 

Modernizacja GPU konsoli pozwoli to na całe życie z zewnętrznego jako dodatku. jeśli PS4 pierwotnie miał Thunderbolt to może dodać jako zewnętrzny GPU i nie potrzebują Neo z 4k do gier

 

 

 

 

Tzn. że tak? To nakłada, która ze zwykłej konsoli zrobi neo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio wierzycie w to, ze Sony wypuści przystawkę do ps4 robiąca z niej neo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem jakby to miało działać, to nie auto gdzie otwiera się maskę i silnik na widoku i można modyfikowac do woli....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×