Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że na świętą ceny będą bardziej atrakcyjniejsze lub zaraz po nich. Za 500teke tobi tak wysoka cena .wszystko chyba zależy od tego czy potrzebujemy konsoli tylko do gier .

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem ten zestaw, wróciłem i przy konfiguracji cieszyłem się jak dziecko, pomimo świadomości, że przesiadam się z lepszej konsoli na gorszą. Jak ktoś przesiąknie konsolami Sony, to nie poradzi sobie gdzie indziej, pomimo znajomości ich wad. 

I came back! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, zmstr napisał:

Jak ktoś przesiąknie konsolami Sony, to nie poradzi sobie gdzie indziej, pomimo znajomości ich wad. 

Moim zdaniem prawda tylko w połowie. Mam XO od półtora miesiąca i faktycznie, nadal czuję się trochę... hmmm, "obco". Kiedy na szybko przypomnę sobie PS4, to mimo tego całego gówna, na które się wkur******, pamiętam PlayStation jako takie "swojskie" otoczenie. Wystarczy jednak, że pomyślę o syfiastym PSN, gównianym padzie, perspektywie kompletnego braku gier, a przede wszystkim o ogólnym nastawieniu sony do klienta, czyli nadstawiaj dupę frajerze i jeszcze płać - od razu mi cała nostalgia przechodzi i dla sony mam tylko tyle do pokazania :fuckoff:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalszą, kulturalną dyskusję na tematy konsol Playstation, czy to zwykłej, Slim czy Pro (w sumie żadna różnica ;) ), można prowadzić w tym temacie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem bany i jako ze temat mocniejszej konsoli (PRO) zostal zamkniety a temat tej slabszej poszerzony to pragne sie tu przywitac bardzo serdecznie. 
Mam tez wiadomosc dla wszystkich posiadaczy ps4: W zadnym wypadku nie czujcie sie gorsi! Wiadomo ze PRO konsola jest mocniejsza, wiekszosc gier wyglada i dziala lepiej, kultura pracy i pradozernosc jest na zdecydowanie lepszym poziomie niz na premierowej ps4, sata3, HDR, streaming w FHD itd ale za to jest kilka stowek drozsza.

Na dobry wspolny start napisze jeszcze zebysmy sie wszyscy tu szanowali bo ja was daze szacunkiem i mam nadzieje ze bedziemy sie wspolnie cieszyc z posiadanych konsol firmy Sony

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bany4KHDR napisał:

Witam, jestem bany i jako ze temat mocniejszej konsoli (PRO) zostal zamkniety a temat tej slabszej poszerzony to pragne sie tu przywitac bardzo serdecznie. 
Mam tez wiadomosc dla wszystkich posiadaczy ps4: W zadnym wypadku nie czujcie sie gorsi! Wiadomo ze PRO konsola jest mocniejsza, wiekszosc gier wyglada i dziala lepiej, kultura pracy i pradozernosc jest na zdecydowanie lepszym poziomie niz na premierowej ps4, sata3, HDR, streaming w FHD itd ale za to jest kilka stowek drozsza.

Na dobry wspolny start napisze jeszcze zebysmy sie wszyscy tu szanowali bo ja was daze szacunkiem i mam nadzieje ze bedziemy sie wspolnie cieszyc z posiadanych konsol firmy Sony

 

Cytuję Twój podpis:

 

Cytuj

Eksploatuje złoża do których nie masz dostępu. Spokojna głowa to nie kwestia sprzętu.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, bany4KHDR napisał:

Witam, jestem bany i jako ze temat mocniejszej konsoli (PRO) zostal zamkniety a temat tej slabszej poszerzony to pragne sie tu przywitac bardzo serdecznie. 
Mam tez wiadomosc dla wszystkich posiadaczy ps4: W zadnym wypadku nie czujcie sie gorsi! Wiadomo ze PRO konsola jest mocniejsza, wiekszosc gier wyglada i dziala lepiej, kultura pracy i pradozernosc jest na zdecydowanie lepszym poziomie niz na premierowej ps4, sata3, HDR, streaming w FHD itd ale za to jest kilka stowek drozsza.

Na dobry wspolny start napisze jeszcze zebysmy sie wszyscy tu szanowali bo ja was daze szacunkiem i mam nadzieje ze bedziemy sie wspolnie cieszyc z posiadanych konsol firmy Sony

 

Witam serdecznie, jestem Zdun, gracz gorszego softu, nie posiadam konsoli pro gdyż nie chce, mało tego może wstyd się przyznać ale posiadam odbiornik który wykorzystuje dobrodziejstwa konsoli panów ale jakoś nie widzę siebie jako posiadacza lepszego sprzętu - z natury jestem skromny I nie chce się wywyzszac.  

 

Witam cie userze bany I serdecznie pozdrawiam z całego serduszka :notbad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,  jestem Okoń i robię placki, te które lubi Banzaj.

ps.

Nie jestem krową . 

Edytowane przez okoni
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kill napisał:

Dalszą, kulturalną dyskusję na tematy konsol Playstation, czy to zwykłej, Slim czy Pro (w sumie żadna różnica ;) ), można prowadzić w tym temacie.

 

 

Kill, zrównałes szlachte pspro z chłopstwem psamator niczym KPZR :wink:  :jaro:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem Tidżej.

 

Kiedyś byłem posiadaczem konsoli firmy Sony, ale była zła i kupiłem konsolę firmy Microsoft. Na dwie konsole niestety mnie nie stać i nie mogę kupić PRO, bo jestem chrzestnym Brajanka i muszę mu kupić kłada w tym roku.

Sony takie cudowne.

 

Dopsie, Dopsie?:pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nas obchodzi, że kupiłeś xboxa. To temat o Playstation 4, nie dociera?!

 

POLICJA!!!...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, korwin napisał:

Co nas obchodzi, że kupiłeś xboxa. To temat o Playstation 4, nie dociera?!

 

POLICJA!!!...

 

Ty to jednak niczym prawdziwy rasowy KORWIN, nie kumasz wpisu, nie czujesz ironii, ehhh te gimnazjum :38_worried: tępe dzidy....

 

BTW: To nie ważne czy PS4,PS PRO, czy XBOXONE ważne że jest fun... 

BTW2: I hooy wam w pupcię FPSo łapy, nawet na ONE na 720p jest git...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, korwin napisał:

Co nas obchodzi, że kupiłeś xboxa. To temat o Playstation 4, nie dociera?!

 

POLICJA!!!...

 

Przepraszam, swoją następną wolną wypłatę przeznaczę na zakup PSPRO czyli najmocniejszej konsoli na rynku.

Postaram się to uczynić bez zbędnej zwłoki.

Proszę o zrozumienie :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Ty to jednak niczym prawdziwy rasowy KORWIN, nie kumasz wpisu, nie czujesz ironii, ehhh te gimnazjum :38_worried: tępe dzidy....

 

BTW: To nie ważne czy PS4,PS PRO, czy XBOXONE ważne że jest fun... 

BTW2: I hooy wam w pupcię FPSo łapy, nawet na ONE na 720p jest git...

 

 

To ty nie wyczules ironii :1_grinning: 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zdun napisał:

 

 

To ty nie wyczules ironii :1_grinning: 

 

Idź ZDUN na temat NINTENDO bo jednak tylko tam się nadajesz... :24_stuck_out_tongue: oooo :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: Ja szanuję KORWIN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o takie cos mnie zaatakowalo:

 

KQl8SNV.png

 

Nie wiem.... supermocne zle mi sie kojarzy... jakos tak z tanimi supermocnymi browarami....

 

Chcialem rowniez zaznaczyc iz powyzsze nie jest absolutnie szydera z supermocnej PS4 PRO tylko ironia z samej reklamy, ktora wywolala u mnie takie a nie inne skojarzenia.

 

Pozdrawiam

Uzytkownik PS4 Amator.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Idź ZDUN na temat NINTENDO bo jednak tylko tam się nadajesz... :24_stuck_out_tongue: oooo :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: Ja szanuję KORWIN :)

 

Ja nie szanuje, ja czasem z nim sypiam :listek:

 

Zresztą sonoklapy, xboty I co gorsza masterpisy- tylko nintendo!!! Pamiętajcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ironia z ironii, ironizująca ironię ... szacun  :antonio:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stay on the ground skuhwysyny! Będziemy was ścigać z ramienia kościoła do usranej śmierci! Nie ma takiego wyzywania od dałnów!

 

Uważam, że początkowa sprzedaż PS4 Pro przełoży się na wyrównaną walkę z Xbox One S w okresie przedświątecznym. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×