Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj Sony powinno wziąć przykład z Microsoftu, który poszedł nawet o krok dalej, wprowadzając emulację gier z poprzedniej (!!) generacji, a nie sprzed 10-15 (!!) lat.

 

Dwa slowa: PlayStation Now.

Sony wydalo na sam zakup GaiKai 320mln $, do tego doliczmy patenty po OnLive (niewiadomo ile bo nie ujawniono kwoty), oraz pieniadze na jej rozwoj ktory pozwolil ja odpalic, plus utrzymanie tej uslugi - mysle ze spokojnie 500mln $ przekroczyli.

 

Niespecjalnie korzystam z uslug streamingowych: ani spotify, ani VoD.

 

Co do GoD (Games on Demand) tutaj korzystalem z OnLive - powody byly 2 - pierwsze gry moglem odpalac na starym lapku (oczywscie z podpietym monitorem) a i ceny za "wieczyste uzytkowanie" (znaczy poki firma nie zdejmie gry lub nie padnie) byly na poziomie 5$ do 7,5$ w promocji. 

Wiec jesli by tak to wygladalo, to moze.... ale poki co zostaje glownie przy pudelkach, sporadycznie cyfra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jutro (dzisiaj) pojawią się pierwsze tytuły z PS2, które wyceniono na 63 złote każdy (poza Twisted Metal Black i War of the Monsters, te kosztować będą 42 zł). Zaoferują one poprawioną grafikę podciągniętą do 1080p, wsparcie dla trofeów, a także pełną funkcjonalność dodatkowych funkcji PS4 - SharePlay, transmisje na żywo czy wykorzystanie PSApp lub Vity jako drugiego ekranu.

Od 21:00 pobierzemy:

Dark Cloud (SCE Worldwide Studios)

Grand Theft Auto 3 (Rockstar Games)

Grand Theft Auto: San Andreas (Rockstar Games)

Grand Theft Auto: Vice City (Rockstar Games)

Rogue Galaxy (SCE Worldwide Studios)

The Mark of Kri (SCE Worldwide Studios)

War of the Monsters (SCE Worldwide Studios)

Twisted Metal: Black (SCE Worldwide Studios)

W późniejszym terminie jak zapowiada amerykańska wersja blogu dostaniemy także:

PaRappa the Rapper 2

The King of Fighters 2000

Fantavision

Arc the Lad: Twilight of the Spirit

pssite.pl

Microsoft powinien się uczyć od Sony jak się robi wsteczną kompatybilność. No i ceny tych wspaniałych "nowości", też zachęcają do ich zakupu...

#SonyTakieDobre

#4ThePlayers

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa, już raz kupiłem GTA 3 na PS3 i tak się cieło, że masakra. Były widoczne lagi, że aż nie mogłem uwierzyć w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po to byś poczuł się jak w czasach premiery gry gdy z zazdrością patrzyło się na kolegę, któremu nie zacinało się GTA 3 w trakcie deszczu ;)

 

BTW nie wiem jak wcześniej działały te klasyki na ps3, ale San Andreas wydane teraz w grudniu działa bardzo dobrze więc polecam.
Grove Street 4 Life!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, aby odpalić grę z ps2, trzeba i tak kupić grę mając ją nawet w pudełku?

Ok, jednak tak...

Warto jednak zwrócić uwagę na adnotację – płyty z PlayStation2 nie są zgodne z PlayStation 4, więc nawet jeśli posiadamy produkcję na półce, to będziemy musieli wydać dodatkową gotówkę na nową wersję. Szkoda

Dlatego że nie jest to emulacja. Nic sie nie zmieniło. Na PS4 wydawane sa kolejne remastery tylko inaczej to nazywają. Dzieci na to sie nabiorą i będą gadać ze PS4 emuluje gry z PS2 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nawet nie Remaster.

GTA 3 na ps4? Co da podbita rozdziałka? Praktycznie nic.

Gdyby odświeżyli grafikę, zrobili płynność lepszą, itd. to wtedy byłoby spoko.

 

Ja już miałem przyjemność z gta 3 na ps3. Nigdy nigdy więcej. Tak się cięło... Gafika wyglądała gorzej niż na starym pegazusie. Serio. Jak szybko włączyłem tak szybko ją wyłączyłem, bo nie dało się grać, były lagi, itd.

 

Dla czegoś takiego mówię stanowcze nie!

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW nie wiem jak wcześniej działały te klasyki na ps3, ale San Andreas wydane teraz w grudniu działa bardzo dobrze więc polecam.

Grove Street 4 Life!

San Andreas działa nawet na biedafonach Lumia 520, więc ;)

No ale będzie 1080p i trofea - a to wszystko na 7 tabletowych rdzeniach i 8GB DDR5. Kij z nowymi grami - Sony będzie teraz robić dobrze graczom i wydawać jakieś trupy, pamiętające jeszcze czasy jak czołgi po ulicach jeździły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie 60 klatek czy 30 ze spadkami do 20 gdy zacznie padać deszcz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

San Andreas na platformy mobilne zostało dość odświeżone: widoczne silniki w samochodach, dodane dynamiczne cienie do wszelkich obiektów i co najważniejsze zwiększony został dystans rysowania. Do tego najlepiej zoptymalizowana gra z idealnym sterowaniem. Sporo godzin spędziłem przed 4.55 cala :D, a zabawa tym razem bez kodów była przednia. Niemniej za wersję PS4 nie dam więcej jak 30zł. Chyba, że doszłyby kolejne znaczące zmiany graficzne, ale wątpię skoro ma być to tylko port z mobilnej platfotmy. Ciekawią mnie trofea.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GTA III i Vice City z pucharkami chętnie się skuszę :D Te dwie gry to po prostu da best from da best :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocny początek. Uncharted 4 i Final Fantasy VII na pierwszy ogień. Teraz atakują Black Opsem III i Star Wars'ami.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej intryguje ta koszulka Crasha. Jak to okaże się być trollem, to chyba ich uduszę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Sony uraczy czymś w tym roku miłośników cebuli?   (w ubiegłym roku rzucili 3 gry za free)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj także rzucają gierkami za free. Free 2 Play :-P Ludzie obecni na konferencji mają dostać 2 gierki w prezencie.

Aż się obudziłem jak zobaczyłem, że Fat Princess będzie na PS4, ale to niestety kolejna inna gra niż ta która była na PS3.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Sony uraczy czymś w tym roku miłośników cebuli?   (w ubiegłym roku rzucili 3 gry za free)

A mało Ci tych free dlc, które zapowiadają do tych indorów? ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się zażenowany jak słucham o tych wszystkich DLC. I jeszcze stoją na scenie i czekają na oklaski :-P

"ohhhh yea! DLC!!", "Shut up and take my money!"

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co miałem słyszeć, bo wstawiłeś trzy kropki. Za to słyszałem gościa jak dwa razy krzyknął "Bullshit".

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie oglądałem konfy, bo jeszcze by mnie namówili do odkupienia ps4 :laugh: :laugh: :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co miałem słyszeć, bo wstawiłeś trzy kropki. Za to słyszałem gościa jak dwa razy krzyknął "Bullshit".

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

chodzi mi o te wszystkie ahy i ahy na nic ciekawego ;-) same pierdoly pokazuja

 

juz koniec gdzie te gry ? na uncharted sie skonczylo ?

Edytowane przez Chazy_Chaz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Teraz rozumiem, także bez urazy ;-)

@Sithman, właśnie na sam koniec zapowiedzieli kolejnego MoBa "Apotheon". Może się skusisz :-P Po obejrzeniu muszę powiedzieć, że graficznie bardzo fajnie wygląda. W końcu jakaś gra MoBa co nie wygląda jak Team Fortress.

Poza U4, FF VII i DLC do BO III (miałem nadzieję na pokazanie nowej mapy zombie :-P) nic więcej mnie już mocno nie zaciekawiło.

Uwagę mniejszą zwróciła gierka VR gdzie się lata orłem, Fat Princess (co nie okazało się tym co było na PS3) i graficznie Apotheon.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze, na zawsze:

 

 

 

A ludzie tam klaskali na wzmianki o ekskluzywnych DLC i zapowiedzi season passa....

 

GARDZE

 

Jedynie Yakuza 0 i Ni-Oh to byly 2 sensowne zapowiedzi, na plus pokaz Finala i Ratcheta, cala reszta? ZA-O-RAC!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×