Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS4 jest tak zwana emulacja ;) Natomiast wersja na PS3 to tylko port z mobilnej wersji która graficznie została lekko poprawiona tj. dodane zostały dynamiczne cienie czy został zwiększony zasięg rysowania. Tak jakby pozbyli się ciepłego filtru stąd takie wrażenie. Na pewno w FHD tragedi nie będzie. Ale mogli pokusić się o 60fps i nie walić takich cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ps3 przy GTA 3 cięło i lagowało niemiłosiernie. Kupiłem tą grę na ps3, włączyłem, wsiadłem do tego samochodu na moście, przejechałem się z 2 minuty i wyłączyłem tą grę. Nie dało rady grać.

 

Tak więc chętnie bym kupił i GTA 3 i SA na ps4, ale nie kupię, bo nie chce wydawac kasy w błoto. Jak ma mi ciąć to podziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do wersji konsol. Jak zauwazylem wszyscy na forum ktorzy chca kupic konsole kurczowo szukaja wersji 216 czy jakos tak sam mam biala wersje 1116A. Czy jest jakas widoczna roznica oprocz matwej pikrywki mniej psuja sie te nowe modele sa cichsze czy jak? Bo po przegladnieciu forum zaczalem myslec ze tylko te nawe konsole sie nadaja a reszta to zlomy

Sory za pisownie slownik w tel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do wersji konsol. Jak zauwazylem wszyscy na forum ktorzy chca kupic konsole kurczowo szukaja wersji 216 czy jakos tak sam mam biala wersje 1116A. Czy jest jakas widoczna roznica oprocz matwej pikrywki mniej psuja sie te nowe modele sa cichsze czy jak? Bo po przegladnieciu forum zaczalem myslec ze tylko te nawe konsole sie nadaja a reszta to zlomy

Sory za pisownie slownik w tel

Powiem Ci że mam egzemplarz z dnia premiery i nigdy nie miałem problemu, kultura pracy ok.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej sztucznie wytworzona panika, mój premierowy model też jest bezproblemowy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez kilka razy w wiedzminie zawylo ale to wszystko po ty co przeczytalem na forum i tej goraczce w poszukiwaniu tego najnowszego egzemplaza zaczalem sie zastanawiac nad sprzedaz bo wychodzilo ze w tym nowym modelu tak nazmieniali ze to prawie slim:-)

Dzieki za odp tez mysle ze to panika poczytalem troche i podobno ten nowy tez troche energii mniej zzera w uspieniu ale jak znam zycie ilosci nieznaczace w porownaniu do starszych wersji czy moze juz ktos z oszczednoscisamochod ktore piwstaly na skutek uzytkowania nowego modelu kupil samochod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jakbym nie miał konsoli to tez bym brał nową ale skoro mam i działa bez zarzutu to po co

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez żartów, konsola w trybie uśpienia pobiera tak niewielki ilości prądu, że tu się raczej nie da dużo zaoszczędzić. ;) Co do nowych to ponoć zdarza się, że piszczą w nich cewki czy coś, więc osobiście i tak bym chyba wolał zostać przy starszym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki podtrzymaliscie moja ,,stara'' ps4 nadal przy zyciu. A tak swoja droga wiecie moze czy w bialej wersji kolorystycznej mozna znalezc ten nowy model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Media Express do wyjęcia konsola + widzeźmin + TLoU + bloodrage wersja konsoli 1 TB C Chassis :CUH-1216BB01 
Cena 1799. Warto kupic?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co tyle szału?

Aplikacja PlayStation miała już wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta i wszystko było w jednej.

Zaraz jeszcze zrobią osobną żeby trofea sprawdzać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś miał taki problem z napędem,a mianowicie wyskakuje mi komunikat podczas grania po jakichś np. 30 minutach  "Aplikacja musi zostać zamknięta,ponieważ dysk jest ubrudzony bądź uszkodzony"

 

Dodam że od pewnego momentu napęd zostawia dość charakterystyczne  ślady na płytach,ale to raczej wygląda na brud, jak przecieram papierem nie ma już tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z domowych sposobów to:

 

41PWhXiAV1L._SY300_.jpg

 

A jak nie pomoże to serwis?

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z domowych sposobów to:

 

41PWhXiAV1L._SY300_.jpg

 

A jak nie pomoże to serwis?

 

Probowalem czyścić ten czarny materiał  wilgotnym patyczkiem do uszu.Dalej ślady się pojawiały.Już jest dawno po gwarancji. Jak tylko pojawi mi się znowu ten komunikat to zrobię zrzut i podeślę go tutaj.

 

 

EDIT:

 

Dokładny komunikat :

 

Nie można kontynuować używania aplikacji. Nie można odczytać dysku,upewnij się,że dysk  nie jest uszkodzony lub ubrudzony.

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze czy konsola 500gb biała w bundlu z GTAV to moze byc wersja 1216? Sklep mowi ze wszystkie ich sprzedawane konsole sa jak najbardziej 'up to date' ale mam jakas niepewnosc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda link, ja specjalnie dzwoniłem do media express spytać się o wersję konsoli, zapewnili że 1216B, także innej nie odbiore jak tylko tą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że u mnie to też nie działa. Mam automatyczne logowanie oraz zaptaszkowane wszystkie opcje w menu funkcji dostępnych w trybie spoczynku i kiedy wybudzam konsolę, ta dopiero zaczyna wszystko ściągać. Pobieranie naturalnie będzie kontynuowane, kiedy ponownie uśpię PS4, ale konsola sama w trybie uśpienia pobierania nie zainicjuje.

 

mi tez konsola nie pobierała nic w trybie czuwania i wczoraj się wkurzyłem , bo nie mogłem pobrać patcha do gry , a konsola pokazywała ze jest wolne 50 Giga a i brak miejsca 

zrobiłem defragmentacje dysku czyli odbudowa bazy danych i zdziwko mnie wzięło jak się pełno patchy do różnych gier co dawno grałem  zaczęło ściągać

 a dziś  mi trybie czuwania patch do fallouta 4 pobrało , wiec może zrób odbudowę bazy danych bo mi to pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poda link, ja specjalnie dzwoniłem do media express spytać się o wersję konsoli, zapewnili że 1216B, także innej nie odbiore jak tylko tą.

http://www.game.co.uk/en/m/white-playstation-4-500gb-with-gta-v-uncharted-collection-driveclub-fallout-4-steelbook-edition-2-month-now-tv-movies-pass-910840?pageSize=40&errorViewName=mProductDisplayErrorView&categoryIdentifier=737200&top_category=

Nie ma tu za wiele info w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzi mi ktoś czy opłaca się kupić np taki zestaw PS4 za 1799zł ale mając tylko 1200zł do dyspozycji?

 

Chodzi mi o wpłacenie odrazu 1200zł przy zakupie, a te 500zł wziąść na raty np. W MediaMarkt etc. Mam tylko 1200zł i nie uda mi się na tą chwilę więcej zebrać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma innego uczciwego sposobu na zdobycie 500 zl, to sie oplaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez konsola nie pobierała nic w trybie czuwania i wczoraj się wkurzyłem , bo nie mogłem pobrać patcha do gry , a konsola pokazywała ze jest wolne 50 Giga a i brak miejsca

zrobiłem defragmentacje dysku czyli odbudowa bazy danych i zdziwko mnie wzięło jak się pełno patchy do różnych gier co dawno grałem zaczęło ściągać

a dziś mi trybie czuwania patch do fallouta 4 pobrało , wiec może zrób odbudowę bazy danych bo mi to pomogło

Coś się usuwa przy odbudowie ? W ps3 chyba wiadomości leciały w kosz.

Obudowa przez recovery rozumiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie... Mam ps4 od premiery i jeszcze nie robilem inicjalizacji, czasami lekko scina podczas poruszania sie w menu, otwierania wiadomosci, dolaczania do imprezy, raz na jakis czas wywali z gry albo konsola sie zawiesi ze potrzebny jest twardy reset albo wywali jakis blad. Czy inicjalizacja moze w czyms pomoc? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może a nie musi.

Odbuduj najpierw bazę danych i wtedy sprawdź.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×