Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Sipap napisał:

Czy mogłbyś napisać jak wygląda NBA 2K17 na PRO? Jest róznica ?

 

Wygląda niesamowicie. Wyższa rozdzielczość, hdr, 60 klatek. Normalnie szok. Działa płynniej. Warto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, domin74 napisał:

 

Wygląda niesamowicie. Wyższa rozdzielczość, hdr, 60 klatek. Normalnie szok. Działa płynniej. Warto. 

Dzięki za odpowiedź . Niestety tv z hdr dopiero w marcu , ale mam nadzieję że na fhd też zauważe różnicę . 

A właśnie jak ustawić parametry gier  (z patchem pod pro ) aby wyglądały lepiej na tv fhd?  Czy w ustawieniach konsoli dotyczących obrazu , też należy coś zmienić ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, bany4KHDR napisał:

 

Grasz na obu platformach, masz poronanie, twoja opinia jest przydatna. Brawo

 


Fantazjujesz - jakies dane odnosnie performancu po paczu masz? Porownanie z vanilka? Zle sie prowadzisz. 

 To akurat nie jest fantazja - najlepszym przykładem jest las argoński, na PRO przed patchem nie zwalniało praktycznie w ogóle, nawet w czasie zadym, teraz gubi klatki nawet zaraz po zrespownowaniu we własej bazie na dużym podboju.

 

Odnośnie NBA 2k17 i HDR - wydaje mi się czy z HDRem w tej grze jest coś nie tak - bez względu na ustawienia kolory są sprane, wyblakłe, zarówno w czasie meczu jak i w menu, np. wejdźcie sobie w Play Now Online i zobaczcie zdjęcia zawodników podczas wyboru drużyn- są prawie przezroczyste. Dobrym przykładem jest też np. parkiet LA Lakers - żółty jest o wiele za blady, a jak się zwiększy kolor to stroje zawdoników już są za jaskrawe.Jak się wyłączy HDR w menu konsoli wszystko jest ok, kolory soczyste i wszystko wygląda znakomicie.

Edytowane przez tjery14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grajac w watch dogs 2 na ps4 pro gra sie zawiesza i wywala do pulpitu.nieraz gram z 2 godziny a nieraz jak wlacze to zawiesza sie i wywala.miał ktos taki problem na ps4 pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem, który postaram się opisać.

Wczoraj zakupiłem PS4 PRO, uruchomiłem i wszystko działa jak należy. Zaznaczę że po 3 godzinach gry konsola jest praktycznie niesłyszalna.

Dzisiaj postanowiłem wymienić dysk na mój SSHD. Dyski owe zamieniłem a następnie przygotowałem pendrive zgodnie z zaleceniami.

Do kataloguPS4 a następnie UPDATE ścigałem plik aktualizacji i niestety PS4 PRO go nie widzi. Plik aktualizacji to 4.05, w konsoli był 4.06, ale tego nie ma na oryginalnej stronie sony a podczas instalacji oprogramowania pisze żeby włożyć pamięć USB z 4.06. Skąd go w takim razie skopiować? Czy to jest przyczyna tego problemu?

Przyznam że oprogramowanie na konsolach PS4 robiłem nie raz, ale teraz jestem lekko zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Artik-PL napisał:

Witam. Mam mały problem, który postaram się opisać.

Wczoraj zakupiłem PS4 PRO, uruchomiłem i wszystko działa jak należy. Zaznaczę że po 3 godzinach gry konsola jest praktycznie niesłyszalna.

Dzisiaj postanowiłem wymienić dysk na mój SSHD. Dyski owe zamieniłem a następnie przygotowałem pendrive zgodnie z zaleceniami.

Do kataloguPS4 a następnie UPDATE ścigałem plik aktualizacji i niestety PS4 PRO go nie widzi. Plik aktualizacji to 4.05, w konsoli był 4.06, ale tego nie ma na oryginalnej stronie sony a podczas instalacji oprogramowania pisze żeby włożyć pamięć USB z 4.06. Skąd go w takim razie skopiować? Czy to jest przyczyna tego problemu?

Przyznam że oprogramowanie na konsolach PS4 robiłem nie raz, ale teraz jestem lekko zaskoczony.

 

https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, Artik-PL napisał:

Witam. Mam mały problem, który postaram się opisać.

Wczoraj zakupiłem PS4 PRO, uruchomiłem i wszystko działa jak należy. Zaznaczę że po 3 godzinach gry konsola jest praktycznie niesłyszalna.

Dzisiaj postanowiłem wymienić dysk na mój SSHD. Dyski owe zamieniłem a następnie przygotowałem pendrive zgodnie z zaleceniami.

Do kataloguPS4 a następnie UPDATE ścigałem plik aktualizacji i niestety PS4 PRO go nie widzi. Plik aktualizacji to 4.05, w konsoli był 4.06, ale tego nie ma na oryginalnej stronie sony a podczas instalacji oprogramowania pisze żeby włożyć pamięć USB z 4.06. Skąd go w takim razie skopiować? Czy to jest przyczyna tego problemu?

Przyznam że oprogramowanie na konsolach PS4 robiłem nie raz, ale teraz jestem lekko zaskoczony.

 

Plik AKTUALIZACJI?? (ten mały coś ok. 300 mega) czy PLIK INSTALACYJNY (ten ok. 1 GB) zerknij co zassałeś...

 

Może masz ten mały to wtedy NIC nie ruszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś gra w WOT  na ps4 pro na tv 1080p?

Nie bo PRO kąsola jest dla pro gier a nie dla free sciery...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc pograłem dwa dni na prosiaku. Testowałem dwie gry (Uncharted 4 i NBA2K17),które otrzymały poprawkę pod 4K.
Telewizor to 50 "sony FHD. Jeżeli ktoś twierdzi,że te gry nie wygladają znacznie lepiej na ps4 pro,to po prostu opiera się na filmikach z youtube i nie grał na tej konsoli.
Brak ząbków,wygładzenie krawędzi,mnóstwo szczegółów które na zwykłej ps4 nie były widoczne,ostry obraz,większa szybkość w menusach. Jeżeli taka różnica jest na zwykłym telewizorze FHD,to co dopiero jest na tv 4K i jeszcze z HDR-em. Wtedy naprawdę musi być wow!
Do tego konsolka jest bardzo cicha. Praktycznie niesłyszalna. Dużo bardziej cicha od mojej premierowej ps4,którą też uważałem za w miarę cichą.
Jedyny minus ,który mnie wkurza to te mikroskopijnie przyciski  od wyłączenia konsoli i wyjęcia płyty.
Kupno tv z hdr był planowane na marzec,ale nie wiem czy wytrzymam bo jestem ogromnie ciekaw ,jak wtedy będą się prezentowały te i inne gry.
Oczywiście jak bym nie znalazł kupca na starą konsolę za dobrą cenę,to pewnie nie zdecydował bym się na kupno PRO,ale absolutnie nie żałuję.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poki co restuje Rise Of Tomb Raider w opcji 1080p enhanced i pieknie to wyglada zaraz zaladuje wersje 4k supersampling do 1080p i zobacze co i jak :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Sipap napisał:

 

 

A mówiłem Ci, a raczej pisałem :)  U4 jeszcze nie włączałem, będę musiał sprawdzić. Na razie sprawdziłem tylko mypark w nba2017 i teraz cały czas włożona płyta bf1 i w to gram :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pisanie że konsola chodzi cicho  trochę jest bez sensu, jak kupiłem ps4 to też chodziła cichutko jak grałem w wiedźmin 3 praktycznie nic słychac nie było. ale po roku czasu chodzi znacznie głośniej. Chyba oczywiste to jest ze nowa konsola z pudełka chodzi o wiele ciszej .

Edytowane przez Damccio91x
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pisanie że konsola chodzi cicho  trochę jest bez sensu, jak kupiłem ps4 to też chodziła cichutko jak grałem w wiedźmin 3 praktycznie nic słychac nie było. ale po roku czasu chodzi znacznie głośniej. Chyba oczywiste to jest ze nowa konsola z pudełka chodzi o wiele ciszej .

Nie koniecznie. Moja og PS4 od nowosci wyla/szumiala z czasem bylo coraz gorzej. Wiec np dla mnie kultura pracy PS4 PRO od nowosci jest wielkim plusem. Cisza i spokoj :) nawet jak by miala wydawac odglosy mojej og PS4 kiedy wlaczony byl np netflix (ewidentnie slyszalny szum z paru metrow) to tez bym nie narzekal.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ze sprzedaza internetowa ale w londynskich marketach wielkiego zapotrzebowania na Pro nie ma. Na moich oczach wieprzowata murzynka wziela slima. To niczego oczywiscie nie przesadza ale taki przecietny John Smith nie wiem czy zdaje sobie sprawe z istnienia mocniejszej wersji. Zero reklam, niczego.

 

Dla porownania Dishonored 2 jest na co drugim autobusie i na przystankach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, vasyndrom napisał:

Ja poki co restuje Rise Of Tomb Raider w opcji 1080p enhanced i pieknie to wyglada zaraz zaladuje wersje 4k supersampling do 1080p i zobacze co i jak :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

A na jakim tv  grasz Kolego ? Chodzi mi czy z 4K i HDR czy tylko FHD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na Philipsie 8404H FHD. Rozdzialke mozna chyba wywnioskowac z mojego posta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minut temu, vasyndrom napisał:

Gram na Philipsie 8404H FHD. Rozdzialke mozna chyba wywnioskowac z mojego posta.

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

No i jak wypada:

" Rise Of Tomb Raider w opcji 4k supersampling do 1080p" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, kill napisał:

Tylko Sony potrafi zrobić mocniejszą konsolę, która jest gorsza od swojej słabszej wersji. :yao:

 

Tylko SOny wydaje mocniejszą wersję, aby blokować możliwości aby gracze ze starszej wersji nie czuli się pokrzywdzeni...

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, One Post Man napisał:

 

"Truly excellent enhancements for those using HDTV" - Mark Carny, 09.2016 :jSQVeJ4:

 

Ja j**** co tam sie od********, wychodzi na to ze nowe gry robione od poczatku "pod" Pro beda tylko gorzej chodzily przez wymuszony render w 1800p. Ile musi minac czasu zanim Sony przejrzy na oczy ze odj***** maniane i trzeba to naprawic ASAP?!? Nie wiem, zjechac z wymuszona rozdzialka do 1600p, zastosowac dynamiczna rozdzialke zamiast checkerboardingu, odblokowac cale GPU, cokolwiek, ale jesli nowa konsola jest 2.5x mocniejsza a wiekszosc gier chodzi gorzej niz na 3-letnim PS4, to... no nawet nie wiem jak to skomentowac, bo jest to pierwszy taki przypadek od 44 lat kiedy powstala pierwsza gra wideo czyli Pong...

Edytowane przez Żywy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×