Skocz do zawartości
kill

PLAYSTATION 4/SLIM/PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie..

Otóż wygrałem konsolę PS4 w jednym z konkursów internetowych...

Konsola do mnie dotarła, wszystko jest ok... W pudełku znajdowała się książeczka z gwarancją - niestety tylko na 1 rok...

Gdyby coś jednak nawaliło przez ten czas, to gdzie się powinienem zgłosić ? Bezpośrednio do Sony ? Uznają gwarancję gdy nie mam dowodu zakupu itd ?

Co to za fajny konkurs? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heinekena, wystarczyło odpowiedzieć jak najszybciej na 3 pytania, których w internecie jest mnóstwo... Udało się zgarnąć 10 L piwa Heineken oraz konsole :)  

 

Niestety konkurs już się zakończył... Jednak mój kolega wygrał konsole w konkursie lodów Koral ( nadal trwa )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens podlaczac ps4 do tv nie fhd tylko hd ready. Strace duzo na jakosci gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączaj do czego masz , ale na pewno trochę szczegółów i ostrości ci ucieknie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam 46 cali w salonie ale tam jakos mi strasznie nie wygodnie sie gra. Jakos tak do dupy ten pokoj poustawiany ze musze albo lezec na podlodze albo siedziec pod katem do tv. Zreszta cos mi sie z oczami dzieje i jest dla mnie za daleko do napisow w takim ac4 polowa tekstu mi uciekla bo nie bylem w stanie przeczytac. W sypialni mam jakias leciwa plazme 42 odleglosc o polowe mniejsza od tv i wygodne siedzisko na wprost tv. Chyba przykombinuje i podmienie te tv jak duzo strace na jakosci na hd ready.

W kazdym razie dzieki za info i zbieram na panasonica gt 60 - bezkonkurencyjny obecnie tv na rynku.

Pozdrawiam

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma kanapę 5 m od plazmy 55 cali. Do oglądania tv starcza ale jak gram to jakieś 2m od tv stawiam po prostu krzesło z salonu i tak gram.

PS bezkonkurencyjny to jest zt60 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie lepiej w konsoli ustawić stałe 1080p czy na automat? Chodzi mi o późniejsze upscalowanie, bo gier z 1080p za dużo nie ma.

Zastanawiam się jak jest naprawdę z tą gwarancją plus z Media Markt, raz piszą ze gwarancja plus obejmuje tylko jednorazową naprawę, raz piszą że to ściema z całą gwarancją, w regulaminie piszą co innego... Ktoś miał z tym doświadczenie?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redlumek

Cena tez. :)

Dzisiaj robue podmianke tv. Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam okazję kupic nowa konsole , zapakowaną itd. tylko nie dostane rachunku bo koleś zamawia chyba za granicą , pytanie jak jest z gwarancją , on mówi że gwarancja jest w sony a nie w sklepie którym kupuję konsole, jak będę oddawał na gwarancję to niby dzwonię do centrali , podaję nr seryjny i na tej podstawie jest realizowana gwarancja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Artexx

 

Sony rzeczywiście obecnie naprawia konsole (same konsole a nie akcesoria) bez dowodu zakupu bo konsole są na rynku mniej niz rok więc z założenia wszystkie są na gwarancji.

Problem się pojawi jak ci padnie pad - wtedy PRAM bez dowodu zakupu krzyczy 120zł za naprawę.

Problem również się pojawi po nowym roku jak konsole będą na rynku już powyżej roku i zaczną żądać dowodu zakupu.

Pamiętaj tez że Sony daje ci tylko 1 rok gwarancji (2 lata masz od sprzedawcy wynikające z polskiego prawa) więc sam zdecyduj czy chcesz mieć konsolę tanio czy bezpiecznie ;)

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czerwca podobno ma się zmienić coś z niezgodnością umowy z towarem, zresztą ciężko czasami wyegzekwować gwarancję kiedy nam się skończy umowa producenta. Może w większych sklepach to przejdzie bez problemu ale np.w jakimś małym sklepiku sprzedawca może nas olać (ponosi koszta) i trzeba wtedy biegać po papierki, do rzecznika praw itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od pewnego czasu przy wyłączaniu konsoli, konsola przed wyłączeniem pika 3 razy.

Dzisiaj musiałem ręcznie wyłączyć konsole przyciskiem, ponieważ dostała zwiechy. Pierw nie wczytywaly się obrazki aplikacji, później zakładka trofeow przeniosła się w główne menu i wszystko się zlalo. Po przejściu do Zasilanie konsola się zawiesiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 piknięcia podobnie jak w PS3 oznaczają nie poprawne zamknięcie/reset systemu.

Soft do przeinstalowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! U mnie te nakładki poprawiły fabrykę :) Gra się o niebo lepiej, sama gałka jest większa i co najważniejsze kciuk się nie ślizga :) Kupiłem je za grosze, niby od DS3, a pasują idealnie ;) Po kilku miesiącach nie wyobrażam sobie gry bez nich... :) Z tego powodu zrobiłem sobie mały zapas - 10szt leży w szufladzie w razie potrzeby :D

Witam a linka mógłbyś podać do tych nakladek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a gdzie się zgłasza do sony, że konsola jest walnięta?

Wróciłem po 2-tygodniowym urlopie do domu i niestety moja PS4 (nie było nawet podpięte zasilanie) zgłupiała.

Wczoraj mi beep-ała, odgłos identyczny jak przy wyjmowaniu płyty, przy włożeniu płyty - wypluwała ją.

Dzisiaj ledwo co ją uruchomiłem - była kompletnie dead, uruchomiła się po kilku minutach sama, czytnik BD (bez płyty wewnątrz) kręci sie co jakiś czas.. płyty nie da się wsunąć.

 

Porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli umiesz korzystać z internetów, to może sprawdź numer telefonu na infolinie do Sony, lub pojedź tam gdzie kupiłeś, lub do najbliższego salonu Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie szukałem w internecie, żeby zgłosić online. Niestety trzeba dzwonić na infolinię (15min wsłuchiwania się w melodyjkę w moim przypadku), potem po krótkiej rozmowie dostajemy na mail-a co, gdzie i jak.

Konsolę już spakowałem i wysłałem. 

Zobaczymy ile czasu im zejdzie z naprawą.

Najlepsze, że wczoraj zamówiłem sobie Watch Dogs i Wolfensteina ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, bardzo często zdarza mi się od jakiegoś czasu że kiedy konsola jest w trybie Standby i próbuje przesłać pliki zapisu do chmury to wyskakuje błąd z informacją "Cannot upload". Z tego co widzę podejmowanych jest kilka prób.

Gdy robię to ręcznie to po pytaniu czy chce nadpisać plik wszystko się uploaduje do chmury bez problemu. Jakiś czas temu wywaliłem sporo rzeczy z tej chmury i wydaje mi się że to nie jest problem braku miejsca na niej (swoją drogą jest jakiś sposób żeby zobaczyć ile tam jest zajęte?).

Ktoś słyszał/ doświadczył podobnego problemu? Mam dość mocne przeczucie że to coś po mojej stronie nawala ale wolałbym się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a gdzie się zgłasza do sony, że konsola jest walnięta?

Wróciłem po 2-tygodniowym urlopie do domu i niestety moja PS4 (nie było nawet podpięte zasilanie) zgłupiała.

Wczoraj mi beep-ała, odgłos identyczny jak przy wyjmowaniu płyty, przy włożeniu płyty - wypluwała ją.

Dzisiaj ledwo co ją uruchomiłem - była kompletnie dead, uruchomiła się po kilku minutach sama, czytnik BD (bez płyty wewnątrz) kręci sie co jakiś czas.. płyty nie da się wsunąć.

Porażka.

Mam to samo i zglosze wymiane na infolinii Sony.

Kupilem PS4 w MM i bylem sie dzisiaj pytac czy przypadkiem nie wyminia mi na nowa ale i tak wysylaja do Sony wiec szybciej bedzie wyslac samemu.

Daj znac jak zalatwia Twoj temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, bardzo często zdarza mi się od jakiegoś czasu że kiedy konsola jest w trybie Standby i próbuje przesłać pliki zapisu do chmury to wyskakuje błąd z informacją "Cannot upload". Z tego co widzę podejmowanych jest kilka prób.

Gdy robię to ręcznie to po pytaniu czy chce nadpisać plik wszystko się uploaduje do chmury bez problemu. Jakiś czas temu wywaliłem sporo rzeczy z tej chmury i wydaje mi się że to nie jest problem braku miejsca na niej (swoją drogą jest jakiś sposób żeby zobaczyć ile tam jest zajęte?).

Ktoś słyszał/ doświadczył podobnego problemu? Mam dość mocne przeczucie że to coś po mojej stronie nawala ale wolałbym się upewnić.

prawdopodobnie problem nowego FW ponieważ nie jesteś pierwszy który ma ten problem po ostatniej aktualizacji, u mnie też jest identyczny objaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam ten problem .... trzeba czekać na aktualizację , no i żeby poprawili tą wibracje w padzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jako ze od listopada analogi stracily juz znaczna ilosc gumy, mam pytanko. Jak najsprawniej oddawac na gwarancje pady? Poprzez sklep euro rtv czy konkretnie u sony? Gdzievi do kogo walić w tej sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem, lecz odpowiedzi nie dostałem :(

 

 

Czy gry kupione w ameryce, bez problemu będą działały w naszym pięknym kraju ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×