Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niech już dają 10 GB w chmurze, bo od maja mam full. Swoją drogą chore są te wielkości save'ów.

 

Czytajac instrukcje obslugi znalazlem tez informacje ze max 1000 - ot takie wymyslne ograniczenie, powinno  nie byc problemu ale niektore gry maja tendencje do robienia oddzielnego save do checkpoint.... i potem masz ich z 50 jak nie lepiej.

 

To czego ja bym sobie zyczyl w nowym sofcie to porzadnego sortowania DL list (wystarczylo by w sumie nawet zeby tylko w web shopie to dali) oraz kolejkowania pobierania.

 

Choc ogromne save to tez moze byc problem, dobrze ze Sony chce zwiekszyc przestrzen dyskowa bo nie oszukujmy sie 1GB to smiesznie malo - w platnej badz co badz usludze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że teraz nie ma już możliwości dorwać się na tą betę, bo przegapiłem okres zapisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech już dają 10 GB w chmurze, bo od maja mam full. Swoją drogą chore są te wielkości save'ów.

Rekord należy do Apotheon. Save ma 350mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SingStar własne filmiki też jako save wrzuca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedl update do wersji beta 3.0

Już ze 4 dni temu wyszedł (Update 3). Sony nawet maila o czasie nie potrafi wysłać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Betowcy...czy jest jakieś info do kiedy trwa beta? Tak z ciekawości pytam, bo zastanawia mnie kiedy chcą puścić już oficjalnie ten 3.00 :) O ile w ogóle przy tym tempie prac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadnego info. Nawet nie wiadomo czy testujemy tylko 3.00 czy nastepne wersje kiedyś tez...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do testujacych - czy na 3.00 wrocila w koncu normalna predkosc pobierania, ktora zostala totalnie skopana wraz z 2.00?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostanie naprawiony błąd z zawieszaniem się przy trybie czuwania? Dzisiaj zdarzyła mi się taka awaria i wyczytałem, że to "normalne".

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do testujacych - czy na 3.00 wrocila w koncu normalna predkosc pobierania, ktora zostala totalnie skopana wraz z 2.00?

 

No u mnie pobiera normalnie zarówno na uruchomionej konsoli jak i w trybie czuwania. ale pobierałem raptem dwie rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy poprawili pobieranie, nigdzie nie było takiej notki, to raczej bardziej wina serwerów sony. Bete RB6 pobierało mi 4 godziny (te 7,45gb) czyli około 500kb/s. Internet mam 6mb więc mogło iść ciut szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wina serwerów Sony, ponieważ do patcha 2.00 było wszystko OK. Po patchu 2.00 wszystko się zepsuło i tak jest do dzisiaj. Zobaczymy, jak będzie po wyjściu 3.00, ale od tych prędkości pobierania ludzie dostają już szału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobre, konkretne i wnoszące wiele zmian 3.0    to USB, nie od Sony...poczytałem opinie "betowiczów" i tyłka nie urywa, 80% opinii do śmiech na sali o "nowościach" w sofcie, oby się mylili...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co zacznie szwankować po upgradzie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się kiedy dodadzą tak oczywistą funkcję jak touchpad do przeglądarki internetowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się kiedy dodadzą tak oczywistą funkcję jak touchpad do przeglądarki internetowej.

 

Umówmy się że przeglądarka w PS4 to miły dodatek a nie główna funkcja konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemniej skoro touchpad funkcjonuje na klawiaturze to i na przeglądarce powinien działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×