Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co niech skupią się nad headsetami, bo to zgroza, żeby oficjalne słuchawki do PlayStation nie były wspierane w konsoli PlayStation...

Jak zrobią wsparcie tylko dla wersji Elite, a dla poprzedniego modelu nie, to pęknę ze śmiechu :) Chociaż oba modele działają tak samo, więc raczej o to się nie martwię.

Swoją drogą to ciekawe kiedy planują puścić tego "apdejta".

 

Ja to pęknę ze śmiechu jak sony nie da opcji puszczenia dźwięku z gry i party jednocześnie na TV (do którego mam podpięte słuchawki) + mikrofonik do pada. Opcja która jest o zgrozo w PS3. 

 

Na razie daję sony mały kredyt zaufania. A co do "updejta"

 

Earlier this month in an OnPlayStation stream about peripherals (at 17:30), Jon Regala, Director of Product Marketing, Peripherals and Innovation, revealed when you can expect to see the PS4 update allowing Pulse Elite Headset compatibility:

I’ll admit, this one’s been a touchy subject because [shuhei Yoshida's] been out there saying things on Twitter, [scott Rohde's] some things – it’s been confusing.

The reality is this: Our PlayStation line of headsets, at launch, unfortunately will not work. It was just due to resource issues… we couldn’t make it happen. At PlayStation, we strive to make sure that everything is a perfect experience, and it wasn’t perfect.

The good news is: We’re fixing it, it’s nearly done. We will see it roll out in North America just after the first of [2014], so not too far away.

Regala then said the wait should be “only a month, month and a half,” so expect that update very early in January 2014.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, tylko że "early January" mamy w tej chwili a apdejta niet. :P 

Jako właściciel Sony Pulse Elite też czekam z niecierpliwością co na pierwszy ogień zostanie poprawione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, tylko że "early January" mamy w tej chwili a apdejta niet. :P

...

o 2015 rok chodzi im :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a kiedy dodadza obsluge MP3? To jest niewyobrazalne,zeby tego jeszcze nie bylo.W polowie listopada czytalem ze zostanie to dodane.Czyzby 2 miesiace to zbyt malo,by odblokowac ta funckje?Tym bardziej ze ps3 wspieralo mp3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie kiedy będzie. Od listopada nie było nowego patcha więc czekamy.

 

Poza tym pamiętajmy że obsługi DLNA i MP3 miało nie być wcale i została wymuszona przez użytkowników.

Oni mają swoje serwisy (u nas w kraju oczywiście nie dostępne) w których kupujesz bądź wypożyczasz MP3 i filmy więc dla nich to jest nie polityczne żebyś oglądał własne filmy czy słuchał swojej muzyki na ich konsoli zamiast kupić czy wypożyczyć od nich ;)

Co dla nas jest oczywiste i wymagane nie zawsze jest poprawne pod względem marketingowym a oni chcą jak najwięcej zarobić.

 

Na koniec jeszcze dodam - ludzie wyluzujcie i uspokójcie się.

Konsola dopiero co wyszła. Zrobiony został soft "na szybko" żeby się wyrobić z minimum na premierę. Chyba lesze to co mamy teraz (można grać) niż przekładanie premiery o parę miesięcy. W PS3 też nie wszystko działało od początku. Czekamy na poprawki softu w wielu kwestiach, a każdy uważa że jego wymagania są akurat najważniejsze...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a kiedy dodadza obsluge MP3? To jest niewyobrazalne,zeby tego jeszcze nie bylo.W polowie listopada czytalem ze zostanie to dodane.Czyzby 2 miesiace to zbyt malo,by odblokowac ta funckje?Tym bardziej ze ps3 wspieralo mp3.

Poważnie? Niewyobrażalne? Jest masa innych brakujących rzeczy, które Sony powinno dodać w pierwszej kolejności i napewno nie powinna to być obsługa mp3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec jeszcze dodam - ludzie wyluzujcie i uspokójcie się.

Konsola dopiero co wyszła. Zrobiony został soft "na szybko" żeby się wyrobić z minimum na premierę. Chyba lesze to co mamy teraz (można grać) niż przekładanie premiery o parę miesięcy. W PS3 też nie wszystko działało od początku. Czekamy na poprawki softu w wielu kwestiach, a każdy uważa że jego wymagania są akurat najważniejsze...

Mnie też te braki aż tak nie doskwierają, ale jestem gotów zrozumieć oburzenie niektórych. PS3 nie miało nic i sukcesywnie to dodawali przez co obecnie jest naprawdę dobrym urządzeniem multimedialnym. Na PS4 oczywistym jest, że wymagania są "tak samo albo lepiej", a tu otrzymujemy dramatyczny krok w tył. Na PlayStation 2 nie było żadnych usług poza graniem i filmami na DVD, więc optyka była inna. Nie wymagam od Sony cudów, ale takie "zaawansowane funkcje" jak odtwarzanie filmów, muzyki to dla ich sztabu programistów jedne z mniej wymagających zadań są jak sądzę, w dużej mierze gotowe bo pewnie wykorzystują rozwiązania, kodeki itp. z masy innych urządzeń Sony, które te rzeczy wspierają. A mimo wszystko tego nie ma i nie ma też jasnej informacji kiedy będzie...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 PS3 nie miało nic i sukcesywnie to dodawali przez co obecnie jest naprawdę dobrym urządzeniem multimedialnym. 

 

PS4 też nie ma nic i rzeczy są dodawane sukcesywnie.

 

Czytajcie ze zrozumieniem. 

Jeżeli chodzi o filmy czy o muzykę to nie chodzi o to że konsola "nie może" tego robić, tylko że nie chce. Chodzi o to, że Sony ma swoje własne serwisy muzyczne i filmowe, oraz na pewno ma wiążące umowy i ustalenia z innymi firmami i dla nich to, że będziemy odtwarzać własną muzykę czy oglądać własne filmy zamiast od nich wypożyczyć, jest bardzo nie po myśli ;) (nie zarobią na nas)

Poza tym chyba niektóre kodeki do działania komercyjnego są licencjonowane? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych wspomnianych multimediów nie chcialbym na ps4, jak cos jest do wszystkiego to z reguły jest do niczego. U mnie filmy lepiej wygladaja z usb podpiętego do tv niż jak by byly odtwarzane przez ps3. Obsługa starych bezprzewodowych HS to priorytet, w drugiej kolejności aplikacje od serwisów zewnętrznych. Fleshem w przeglądarce tez bym nie pogardzil ;) (nie da sie sluchac internetowego radia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak będzie DLNA to będziesz mógł robić streaming bezpośrednio z telefonu/aparatu/PC czy czego tam jeszcze chcesz w Full HD, o ile masz wifi przynajmniej N 150mb/s. Do tego obsługa słuchawek bezprzewodowych i dla mnie rozwiązanie idealne do oglądania filmów w nocy jak rodzina śpi. Tego mi bardzo brakuje i na to czekam :D Na PS3 streaming Full HD jest w praktyce  nie wykonalny, a żeby puścić film z USB na TV w nocy, muszę się trochę wysilić żeby podpiąć słuchawki kablem a gniazdo słuchawkowe jest mocno ukryte w moim TV więc trzeba się nagimnastykować. 

 

Wsparcie dla słuchawek bezprzewodowych Sony i DLNA (jak będzie DLNA to MP3 też bo to idzie w parze) - tego bym najbardziej oczekiwał od update firmware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych wspomnianych multimediów nie chcialbym na ps4, jak cos jest do wszystkiego to z reguły jest do niczego. 

 

Pewnie, niech tylko w gry się gra......

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Niewyobrażalne? Jest masa innych brakujących rzeczy, które Sony powinno dodać w pierwszej kolejności i napewno nie powinna to być obsługa mp3.

Nie poważnie,piszę tu na żarty tylko T.T 

Tak,jest to niewyobrażalne,tak jak ktoś napisał dodanie kodeków do obsługi mp3 to żaden problem dla takiej firmy.Czy ja coś wspomniałem o tym,że to jest rzecz która trzeba dodać w pierwszej kolejności? Stwierdzam,że to powinno być( xbox one wspiera mp3 ;)))))  ),nic więcej.

Konsola nie jest tylko od grania - chcę na niej pooglądać filmy,posłuchać muzyki,pooglądać YT - słowem PS4 powinno być pod względem multimedialności tym czym jest poprzedniczka.Nic więcej.

 

PS.Na głupią odpowiedź typu - ' to kup xbox one ' nie reaguję.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwir, to jest konsola. Służy do grania, Jak chcesz multimedia to kup XBone :D

 

...a tak na poważnie to ilu użytkowników, tyle wymagań. Każdy oczekuje czegoś innego i innego "zestawu" funkcji.

Ja uważam i oczekuję, że konsola w dzisiejszych czasach poza grami powinna mieć przynajmniej podstawowe funkcje sieciowe/multimedialne jak DLNA. PS4 (w odróżnieniu od PS3 które nie wyrabia z obliczeniami) może śmiało pełnić funkcję odtwarzacza filmów z komputera czy dzielenia się z bliskimi zdjęciami/filmami z telefonu czy tableta (DLNA/Allshare/Samba itp. wszystko to to samo). Nie każdy musi mieć DLNA w TV czy chociażby specjalnie kupować PC albo ciągnąc metry kabli żeby pokazać swoje słit focie znajomym na dużym ekranie :D


Nie poważnie,piszę tu na żarty tylko T.T 

Tak,jest to niewyobrażalne,tak jak ktoś napisał dodanie kodeków do obsługi mp3 to żaden problem dla takiej firmy.Czy ja coś wspomniałem o tym,że to jest rzecz która trzeba dodać w pierwszej kolejności? Stwierdzam,że to powinno być( xbox one wspiera mp3 ;)))))  ),nic więcej.

Konsola nie jest tylko od grania - chcę na niej pooglądać filmy,posłuchać muzyki,pooglądać YT - słowem PS4 powinno być pod względem multimedialności tym czym jest poprzedniczka.Nic więcej.

 

PS.Na głupią odpowiedź typu - ' to kup xbox one ' nie reaguję.

 

Wybacz, ale teraz ten post wygląda rozsądnie a nie roszczeniowo. ;) 

Wystarczyło pomyśleć nad sensownym wyrażeniem swoich myśli i już jest to "przyjazne otoczeniu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwir, to jest konsola. Służy do grania, Jak chcesz multimedia to kup XBone :biggrin:

 

To chodzi o to do czego mnie PS3 przyzwyczaiło. Gdyby nie to że wiem że dodadzą DLNA i inne pierdoły których nagle nie ma i to że mam inne urządzenia pod TV które to umożliwiają, to bym się wkurzył (co by i tak nic nie zmieniło... na pewno bym nie lamentował na forum jak coponiektórzy). Ale teksty że ktoś by nie chciał multimediów bo co za dużo to niezdrowo to ręce mi lekko opadają... Lepszy flash do słuchania radia na konsoli niż możliwość oglądania wszystkich filmów i seriali jakie mam na media serwerze nie wspominając o zdjęciach  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ćwir, chłopie, to był przecież żart. Ja sam z niecierpliwością czekam na support słuchawek i DLNA bo każda inna forma oglądania filmów z mojego serwerka mediów (Mezzmo na lapku stoi) ma wady. PS4 + Sony Pulse i ja już pod względem multimediów będę zaspokojony - bo nie będę musiał kombinować w nocy z kablem od słuchawek żeby podpiąć bezprzewodowe słuchawki do TV bo ani TV ani konsola bezpośrednio ich nie wspiera (jeszcze). 

 

...są pewnie rzeczy realne i nie realne. Ci co płaczą o Flasha niestety go nie dostaną.

W sumie to mogli by dodać TuneIn Radio jak to zrobili w PS3, ale żeby mogło iść w tle :D Jak inni se mogą pisać rzeczy z kosmosu to ja też, a co :D ...aha, i ma być obsługiwane jeszcze w tym miesiącu bo strzelę focha na cały świat!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem że to był żart, odpisywałem na resztę posta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat nowej aktualizacji ?:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę długo milczą na temat nowej aktualizacji systemu. Niepokojące, tym bardziej, że miała się pojawić "na początku 2014", a luty to już niezbyt początek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę długo milczą na temat nowej aktualizacji systemu. Niepokojące, tym bardziej, że miała się pojawić "na początku 2014", a luty to już niezbyt początek.

 

Kurde, pewnie olali projekt Playstation 4 i wydalismy po 1800 i wiecej po nic ;(

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami nigdzie nie ma żadnych nowych informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazikosky, ale akurat te rzeczy zostały zapowiedziane przez Sony, więc strzał kulą w płot.

Poza tym serwisy w których można kupić legalnie MP3, a przecież o to im chodzi żeby kupić od nich a nie z innego źródła, niestety w Polsce nie działają.

Poza tym są ważniejsze rzeczy do poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np headsety :-) bo głównie na to wszyscy czekają :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT Daj jakiś link gdzie Sony mówi że da(na 100%) obsługę np: MP3 Bardzo dużo oczekujesz od kolejnych aktualizacji. Wiele sobie nie obiecuj to będziesz mniej rozczarowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×