Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga GT 6

Rekomendowane odpowiedzi

Ewentualnie drugi pitstop wymagany wprowadzic. Jeden zaraz po pierwszym kolku, i drugi jakos kolo 60-70% dystansu.

Jest kilka opcja do wyboru i musimy sprawdzic ktora najlepiej sie bedzie sprawdzac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstaję za propozycją Ino. To jest jednak gość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu aby ominąć problem pitstopu należałoby wprowadzić zużycie opon i paliwa na bardzo szybkie.

Wtedy każdy musiałby zjechać do pitu kilka razy bez względu na dzwony. Przyhamowałoby to "szczęściarzy" i pomogło poszkodowanym.

Do tego doszłoby główkowanie nad paliwem. Dodatkowo można wprowadzić przymusowy start na WM (szybciej się zedrą to i szybszy PIT) później wedle uznania - WŚ lub WT... Każdy będzie musiał myśleć jakie gumy założyć co wpłynie na liczbę pitów....

 

To tylko luźna propozycja... ale można ją rozważyć do kolejnej poprawki...

Popieram  te rozwiązanie na pewno więcej by się działo bo jazda po picie na początku z powodu uszkodzeń  kilkanaście okrążeń samemu jest nudna!!!

 

Twin Ring Motegi  FOTO REPORTAŻ . Tym razem bardziej KOLOROWO!!!

 

Twin-Ring_eheqnrx.jpg  Twin-Ring_eheqnre.jpg  Twin-Ring_eheqnra.jpg  Twin-Ring_eheqnxr.jpg  Twin-Ring_eheqnxw.jpg  Twin-Ring_eheqnxs.jpg  Twin-Ring_eheqnnp.jpg  Twin-Ring_eheqnnr.jpg  Twin-Ring_eheqnnn.jpg  Twin-Ring_eheqnna.jpg  Twin-Ring_eheqnex.jpg  Twin-Ring_eheqnee.jpg  Twin-Ring_eheqnes.jpg  Twin-Ring_eheqnwp.jpg  Twin-Ring_eheqnwn.jpg  Twin-Ring_eheqnwe.jpg  Twin-Ring_eheqnww.jpg  Twin-Ring_eheqnsp.jpg  Twin-Ring_eheqnsh.jpg  Twin-Ring_eheqnsn.jpg  Twin-Ring_eheqnsw.jpg  Twin-Ring_eheqnar.jpg  Twin-Ring_eheqnaw.jpg  Twin-Ring_eheqnqh.jpg  Twin-Ring_eheqnqn.jpg  Twin-Ring_eheqnqa.jpg  Twin-Ring_eheqepr.jpg  Twin-Ring_eheqepa.jpg  Twin-Ring_eheqehr.jpg  Twin-Ring_eheqerh.jpg

 

:zloto:  GUCIO GRATULACJE  :fans:

 

ELMIJO77.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da rade to zapodac na Dropboxa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się weekend i kolejny wyścig. Ustalmy może czy coś zmienimy, czy może zostajemy przy tym co było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni wyscig jedziemy tak jak poprzednio, zmienimy juz od nastepnego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chętnie się dołączę do wspólnego ścigania jako rezerwowy. Nie obiecuję, że w każdą niedziele będę w stanie jeździć ze względu na charakter mojej pracy ale jak tylko będę miał wolne to dołączę. Gram na padzie, umiejętności przeciętne ale zawsze walczę do końca i co najważniejsze z zasadami CRC. Troszkę się ścigałem w f1 2010 i 2011 oraz gt5 więc znam wszystkie zasady zachowania na torze.

 

PSid- andre_maks_PL

Mój nr auta- 86 (nie widziałem żeby ktoś taki miał, jeżeli się mylę to proszę poprawić i zmienie)

 

Obserwuję temat i jak w niedziele nie będziecie mieli kompletu to z chęcią dołączę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dzisiejszego wyścigu na MONZA, czas okr. to 1.55, mniej więcej to samo co na MOTEGI ,czyli 24 okr. zjazd do pitu max 13.

Mam nadzieje że dziś pojedzie nas więcej niż ostatnio, patrząc na nasze forum zastanawiam się, czy  się odbędzie i czy nasza liga nie umiera!!!

 

ELMIJO77.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak jakoś dziwnie pusto tutaj.. Kowi zapisów nie zbiera. Ja co prawda nawet konsoli nie miałem okazji włączyć przez cały tydzień, ale to tylko Monza, pamięta się zakręty :P

Tak czy inaczej zawsze lamie na Mozny, więc się nie martwie :)

Tak czy inaczej ja na wyścig się stawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój nic... LTE nie umiera...

Dopiero nabiera rozpędu... :yes:

Frekwencja się poprawi bankowo jak tylko PD poprawi te "śmieszne" błędy po PIT.

 

Btw. dziś odpadam - nadgodziny... jakaś pilna wysyłka do JPN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale moi drodzy zakladam ze kowi te zgloszenia jak co tydzien zbiera na pw.. wiec napiszcie do niego a on o 15-16 przedstawi liste.. Chyba??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram zbieram tylko weekend urodzinowy jest i dopiero wracam do zdrowia psychicznego i fizycznego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję wrócić do sposobu zapisu jaki był wcześniej. Nikomu z nas chyba nie zależy na ilości postów, zaśmiecać też to nie będzie, bo niby co ma zaśmiecać? :) Pusto tutaj strasznie.

A taki sposób zapisu nakręca troszkę hype na wyścig, więcej osób widzi że coś się dzieje i chętniej się zapisują. W tym momencie dla mnie to wygląda tak jakby LTE było trupem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to dzisiaj z frekwencją wygląda ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lista obecbosci

1. Kowal9023

2. lalek

3. Rholek

4. Gucio79

5. Sharent

6. Elmijo

7. Młody

8. Dawid_zaw

9. Drops

10. Un1cron

11. Error

12. Andre_maks

13.

14.

15.

16

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj misiu rysiu... zapis manie... a mnie kto zapomnial dodac:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest bardzo duze prawdopodobienstwo, ze nie zdaze wrocic :(

Prosba zeby ktos postawil pokoj i moze w ostatniej chwili uda mi sie dotrzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto stawia? Bo pustki coś na psn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja tabeli:

tabela_megane.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawid_zaw po wyścigu zamiast propozycji wyścigu "for fun" powinieneś się jakoś ustosunkować do Twojego delikatnie mówiąc for funowskiego przecięcia szykany nr 2 zaraz po starcie. Powołaliśmy komisję sędziowską więc macie Panowie co robić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze swoja kare odbylem... mysle ze gdyby nie ona to byc moze bylaby szansa powalczyc dluzej niz przez 15 sekund z kolegami... z pozycji 4 i 5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×