Skocz do zawartości
sieniu

Mała Liga GT 6

Rekomendowane odpowiedzi

Stefan a gdzie komentarz?! Nie akceptuje takiego filmiku :P Obijasz się coś, biznes biznesem, ale filmiki muszą być porządne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko moj na szybko film... jutro bedzie pelna relacja z komentarzem... po prostu sprawdzialem nagrywanie i ten kolor.. ale chyba wroce do starego systemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory panowie, ale przez te niuanse ze stabilnością pokoju muszę po prostu zrezygnować. Nie wiem czemu tak się dzieje i nie mam pomysłu jak to sprawdzić. Jeżdżę z innymi w eventach i wszystko jest malinka od kiedy mam kabel wpięty w konsolę, a tutaj cały czas jakiś problem. Nie ogarniam tego i bardzo żałuję, bo fajny klimat. Może coś wymuzgujecie, a jak nie Wy to może wujek Kazio coś wyczaruje. Wtedy lelek (ciekawe przechrzczenie, hehehe :biggrin: ) się znowu zjawi :P Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakieś to dziwne. Masz jakieś konflikty z różnymi osobami, bo ostatnio u Kowiego wyleciałeś, wczoraj najpierw od Elmijo, a potem od Errora :)

 

Po wyścigu znowu została poruszona kwestia ustawień zużycia opon i faktycznie przychylam się do tego co pisał Ino jakiś czas temu, o tym aby dać Bardzo szybkie zużycie opon. Chłopaki zrobili testy i wymusza to co najmniej 2 pitstopy na dystansie jaki robimy, a do tego na zużytych gumach się spowalnia. Bardzo to ułatwi pechowcom z pierwszego okrążenia, gdzie po ich wizycie w boxach na początku już nie mają szans praktycznie na dobry wynik. Jestem za tym aby od przyszłego wyścigu wprowadzić takie ustawienia. Oczywiście wtedy nie ma potrzeby narzucania do którego kółka należy zjechać na zmianę, bo to zweryfikuje sobie każdy, czy chce ryzykować na łysych oponach czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że z szybkim zużyciem trzeba wyliczać to kretyńskie zużycie paliwa, bo PD po 4 latach jeszcze nie zauważyło, że gra źle wylicza współczynnik zużycia w takim wypadku. Jeśli coś się zmieniło to poprawcie. Jak ktoś ma mało czasu na trening jak ja, to staje się to strasznie upierdliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w GT6 gra już uwzględnia szybsze zużycie i przelicza dobrze. W jakimś wyścigu na Szybkim zużyciu kazało mi dolać paliwa, które przy zwykłym zużyciu by się nie skończyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w GT6 gra już uwzględnia szybsze zużycie i przelicza dobrze. W jakimś wyścigu na Szybkim zużyciu kazało mi dolać paliwa, które przy zwykłym zużyciu by się nie skończyło.

W dodatku w czasie zmiany opon w GT6 cymbały leją aż 50 litrów zupy, w GT5 lali tylko 10.

Nie zmienia to faktu, że GT6 prawidłowo wylicza "orientacyjną" ilość zupy do końca wyścigu wyliczając średnie zużycie na poprzednich okrążeniach.

Bezpiecznie jest zalać 5 litrów więcej bo w większości przypadków właśnie tyle brakuje na bardzo szybkim.

Być może jest to spowodowane zużyciem gum, pewności nie mam. W każdym razie może się też zdarzyć jakiś nieplanowany spin lub 2 i wtedy ta 5 jest na wagę złota....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie... moze jakies update pierwszego postu.. tor fotka.. ilosc kolek..? moze potrzebna wam pomoc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sienia brak to nie ma jak zmieniac pierwszego postu, a przynajmniej byloby to bardzo uciazliwe.

Ja musze zawiesic starty tak na 2-3 tygodnie, nie mam czasu ostatnio na nic, nawet w weekendy, a o rozstawianiu sprzetu i pojezdzeniu nie ma nawet mowy. Wroce pewnie jakos w polowie marca.

Oczywiscie jak cos potrzeba bedzie to jestem, natomiast zgloszenia robbicie jak przed zmiana, czyli kazdy w swoim poscie.

Jesli chodzi o zmiany fury czy szybkosci zuzycia to kombinujcie moze uda sie znalezc zloty srodek na bug w pitstopach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

MONZA FOTO REPORTAŻ.

 

Autodromo_ehaqqpx.jpg  Autodromo_ehaqqps.jpg  Autodromo_ehaqqhr.jpg  Autodromo_ehaqqrh.jpg  Autodromo_ehaqqrr.jpg  Autodromo_ehaqqrw.jpg  Autodromo_ehaqqra.jpg   Autodromo_ehaqqxs.jpg  Autodromo_ehaqqxq.jpg  Autodromo_ehqppre.jpg  Autodromo_ehaqqnx.jpg  Autodromo_ehaqqeh.jpg  Autodromo_ehaqqwh.jpg  Autodromo_ehaqqsh.jpg  Autodromo_ehaqqsn.jpg  Autodromo_ehaqqar.jpg  Autodromo_ehaqqan.jpg  Autodromo_ehaqqas.jpg  Autodromo_ehaqqqr.jpg  Autodromo_ehaqqqn.jpg  Autodromo_ehaqqqq.jpg  Autodromo_ehqppph.jpg  Autodromo_ehqpphh.jpg  Autodromo_ehqpphx.jpg  Autodromo_ehqpphn.jpg  Autodromo_ehqpphw.jpg  Autodromo_ehqpprp.jpg  Autodromo_ehqpprr.jpg  Autodromo_ehqpprx.jpg

 

ELMIJO77.png

Edytowane przez ELMIJO77
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle Elmijo świetne fotki :) Dla każdego coś miłego :)

To jeszcze czekam na filmik od Errorka i będzie git :)

 

To co w niedziele jedziemy na Bardzo szybkim zużyciu, czas kiedy zrobić pitstop wyjdzie sam w praniu, więc bez restrykcji, bo bez pitu nie da rady przejechać tak czy inaczej :)

 

 

Wyścig numer pięć 2.03.2014 tor Daytona (tor Drogowy Zmienna pora) (  )

Lista startowa:

1. Rholek
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14. 
15.
16.

Rezerwa:
1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Rholek
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14. 
15.
16.

Rezerwa:
1.norcinu

Edytowane przez un1cron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Un1cron wpisuj sie od razu na liste, mnie na bank nie bedzie wiec edytuj posta i masz jak w banku, ze pojedziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Rholek
2. sharent
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14. 
15.
16.

Rezerwa:
1.norcinu

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Rholek

2. sharent

3. drops

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Rezerwa:

1.norcinu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Rholek
2. sharent
3. drops
4.norcinu
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14. 
15.
16.

Rezerwa:
1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Rholek

2. sharent

3. drops

4. norcinu

5. Fuczak

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Rezerwa:

1.

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trzy pytania Panowie:

1. Jako, że tor na niedzielę "zawiera" w nazwie Zmienna pora nasuwa się pytanie o jakiej godzinie i na jakim upływie czasu jedziemy ?

     Fajnie byłoby zacząć i skończyć np. w południe.

     Wtedy połowa wyścigu w dzień i połowa w nocy... Ciekawie będzie się jechało przez tą godzinę...

2. Do testerów auta i "treningowców" - Ile mniej więcej zajmuje średnio przejechanie 1 lapa ? Trzeba według tego ustalić liczbę okrążeń i szybkość upływu czasu coby zmieścić się w 1 dobie na wyścig (jeżeli zostaniemy przy opcji 24h)

3. Jest też opcja zmiany pogody na tym torze, odpuszczamy to czy coś kombinujemy ? Z tego co pamiętam to na DAYTONIE nigdy nie pada deszcz, najwyżej jest wilgotno i szybko spada do 0%. Czyli zmienna pogoda raczej nic tu nie da....ale wolę zapytać....

 

Lista startowa 2.03.14

1. Rholek
2. sharent
3. drops
4. norcinu
5. Fuczak
6. INODrift
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.

Rezerwa:
1.

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienną pogodę możemy odpuścić, ale porę dnia to czemu nie. Tylko tak jak piszesz, ktoś musiałby to wyliczyć. A czy czasem zmienność ustawiona na maxa nie daje takiego efektu że doba mija w 1 godzinę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienność na 60 daje pełną dobę przy wyścigu 24 minutowym.

1 minuta mija w 1 sekundę i wychodzi 24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak damy zmienność na 30 to 1 minuta będzie trwała 2 sekundy? Wtedy przy wyścigu 48 minutowym minie doba. Więc by się troszkę zazębiło, ewentualnie dać zmienność na 25.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raczej 25 bo kwalifikacje też są wliczane do czasu wyścigu.

Chyba, że ktoś uprze się na dokładną dobę to prośba żeby wyliczył czas okrążenia x liczbę okrążeń + 15 min kwalifikacji.

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah skoro kwalifikacje się też liczą to daje nam jakieś 75 minut.

Ustawienie zmienności na 20 sprawiłoby rozumiem, że 1 minuta w świecie gry to byłoby 3s czasu rzeczywistego. Wtedy doba minęłaby po 72 minutach, więc praktycznie jak w mordę strzelił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiszcie mnie proszę na niedziele bo na tablecie mam jakieś problemy ze skopiowaniem tej listy :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×