Skocz do zawartości
Patricko

Wymiana dysku w PS4

Rekomendowane odpowiedzi

dysk pod pc i pod ps3 pracuje bezproblemowo.

Jako osoba majaca wiecej doswiadczenia, pewnie mozesz potwierdzic lub zaprzeczyc - z tego co pamietam oraz z lektury tego watku jak i watku dotyczacego dyskow do PS3 bylo chyba pare przykladow dyskow WD ktore sprawialy problemy z Playstation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie podałem konkretny model dysku WD, z którym osobiście  mogłem potwierdzić istnienie problemu braku pełnej kompatybilności z ps4 tak aby nikt z forumowiczów nie zrobił złego zakupu :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś  z was używa  tych dysków: 

http://allegro.pl/nowy-dysk-hybryda-sshd-seagate-1tb-8gb-st1000lm014-i5976923465.html

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5677850031&reco_id=c77b55a2-ddeb-11e5-bb4e-0227efb591e4&ars_rule_id=201

 Zastanawiam się nad kupnem któregoś z nich i dlatego wolę zapytać czy ktoś już je użytkuje i może się wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SEAGATE mam - działa świetnie.

WD nie koniecznie będzie działać z konsolą więc nawet nie bierz go pod uwagę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w Neonet sa Seagate Expansion 2TB za 349 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam standardowy dysk 500 GB. Miejsca już powoli mi zaczyna brakować, a czasy ładowania w Wiedźminie trochę irytować. Mam na oku dysk hybrydowy Seagate http://www.morele.net/dysk-twardy-seagate-hybrydowy-sshd-2-5-1tb-sata-600-8gb-ssd-64mb-cache-st1000lm014-571532/

Ma ktoś? Czy z czasem ta podręczna pamięć zaczyna sobie nie radzić?

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aktualnie w Neonet sa Seagate Expansion 2TB za 349 zl

 

Wpisz w koszyku kod promocyjny 2000057948438 będziesz miał -3% od tej ceny :)

 

O ile jeszcze nie kupiłeś.

Edytowane przez Szopan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dysku 2TB. Może ktoś coś polecić ?

Myślałem nad Samsung SpinPoint M9T 2TB (ST2000LM003)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysil się trochę i przeczytaj sobie kilka postów wyżej. Od kilku storn ludzie piszą o sprawdzonych dyskach 2TB.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie. Przy zmianie dysku od nowa muszę konfigurować pracę przy dzieleniu kont? Wystarczy tylko, że dezaktywuję konto kolegi a potem na nowym dysku dodam jej jako podstawowe a swoje jako to drugie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ten dysk pasuje do ps4? 

http://www.mediaexpert.pl/dyski-twarde-zewnetrzne/dysk-seagate-expansion-portable-2tb-stea2000400-,id-471289

z góry dzięki za odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do zakupu nowego dysku do mojego PS4 ponieważ mam już sporo gier zakupionych cyfrowo, dokupuję nowe a nie ma kiedy ograć starych :)

Na dysk 1TB mogę przeznaczyć do 300zł chociaż czytałem, że są również dyski 2TB do naszego playa. Jeżeli dostał bym taki dysk to z chęcią również zakupię chociaż nie wiem czy taki dysk 2TB dostanę do 400zł?

Czytałem już parę wątków na tym forum apropo wymiany dysku itd. ale chciałbym to wszystko poskładać do kupy.

1.Czy możecie polecić jakieś dobre dyski do 300zł 1TB oraz ewentualnie do 400zł 2TB(oczywiście zrozumiem jeżeli w tych pieniądzach jest to niemożliwe)

2.W tym wątku jest filmik w jaki sposób ten dysk wyjąć itd. więc z tym chyba sobie poradzę ale czy można podczas takich czynności w jakiś sposób uszkodzić konsolę?

3.Czy jest możliwość przerzucenia wszystkich gier ze starego dysku na nowy(około 11 gier)? Gdzieś wyczytałem, że takiej możliwości nie ma i trzeba wszystkie gry pobierać na nowo z psstore. Jak to wygląda w realu?

4.W jaki sposób zgrać save'y z obecnych gier? To znaczy czy musi być to jakiś specjalny pendrive? Gdzie znajdę taką opcję w playu?

5.Coś wyczytałem o wgraniu na nowo firmware'u na konsolę, to znaczy że konsola nie ma zgranego systemu na jakąś pamieć wewnętrzną? Myślałem, że zmiana dysku spowoduje tylko przeniesienie danych tybu gry itd. Ale jak rzeczywiście to wygląda?

6.Jeżeli potwierdzi się informacja, że trzeba ten system postawić na nowo to w jaki sposób? Jak bym dostał opis krok po kroku będę wdzięczny :)

Sporo tych pytań i wiem, że sprawdzając forum pewnie bym doczytał co i jak ale będę wdzięczny za poświęcenie chwili i odpowiedź osób obeznanych w temacie.

Nie chce po prostu czegoś pominąć co spowoduję później problemy

Z góry dzięki za pomoc

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d883b3ecd6eb495e413a9d41aaf4547c.jpg

Jako że dysk 2tb leżał w domu, to cała operacja kosztowała 50zl. Jak narazie na partyzanta. Ale za taki pieniądz można

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze dopłacisz do PRO i kupisz SSHD, który wydaje mi się będzie miał lepszą wydajność niż SSD na PS4.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, JacaC8 napisał:

Za te pieniądze dopłacisz do PRO i kupisz SSHD, który wydaje mi się będzie miał lepszą wydajność niż SSD na PS4.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

 

Ale ja nie chce SSHD tylko SSD :24_stuck_out_tongue:

A dysk napisałem jaki do PS4 Pro bo konsole kupuję i chce do niej szybki dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do usunięcia.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ten dysk da radę z PS4/PS4Pro?

http://www.komputronik.pl/product/312191/seagate-mobile-hdd-2tb.html

Nie chce mi się dla 50zeta bawić w "sprawdzone rozwiązania" i rozbebeszać dysk w obudowie zewnętrznej, bo niestety nie każdy dysk 2TB posiada przejściówkę z SATA do USB, i czasem w takiej obudowie jest podpięty "na krótko". A i "rozbierając" taki dysk można rozp*** to co siedzi w środku.

Edytowane przez janki41
więcej szczegółów zapytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Czy ten dysk da radę z PS4/PS4Pro?

http://www.komputronik.pl/product/312191/seagate-mobile-hdd-2tb.html

Nie chce mi się dla 50zeta bawić w "sprawdzone rozwiązania" i rozbebeszać dysk w obudowie zewnętrznej, bo niestety nie każdy dysk 2TB posiada przejściówkę z SATA do USB, i czasem w takiej obudowie jest podpięty "na krótko". A i "rozbierając" taki dysk można rozp*** to co siedzi w środku.

Nigdy nie jest podpiety "na krotko" to jakas totalna herezja jest. Budowa dyskow zewnetrznych jest ustandaryzowana. Jakiekolwiek podpiecia "na krotko" itp podniosly by tylko koszt produkcji. Juz nie wspominajac w jaki sposob to w ogole wykonac i jaki by to mialo sens.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×