Skocz do zawartości
Patricko

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

chetnie z kims ptorenuje btw:] dzieki za porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się przełączać w ostatniej chwili i kombinować nie lepiej grać z pomocy? AI w NBA dobrze sobie radzi z obroną. No i ja jestem przeciwnikiem częstego skakania do bloku bo to zostawia dziury na desce, a polowanie na przechwyt z ogarniętym graczem przynosi więcej szkody niż pożytku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak gracie w ataku? na farta jak wyjdzie czy macie jakies opracowane zagrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko byle nie na farta, ta gra daje tyle opcji w ataku, że aż żal z tego nie korzystać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość sprawdzenia własnych statystyk z online? Ja nie widzę takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O kurde! Aż przetarłem oczy 5x czy to na pewno 2k14 ,a nie 2k15!   :ohmy: 

Już sprawdzam co i jak 

Patch ma 2426MB

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze nic ciekawego nie ma, działają juz serwery? Wczoraj byl problem a mielsimy juz grac :) dzięki temu chociaż z fife parę spotkań sir odbyło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie ściągam szkoda że nadal nasza super uber konsola nie ma opcji pauzowania downloadu bo jednocześnie leci update do killzone. Zobaczymy czy patch naprawił dla mnie najważniejszy błąd czyli dźwięk jak nie to allegro i do żyda a 2k15 nie kupie zapewne na premiere tak jak 2k14 kupie używkę i nie zobaczą więcej mojej kasy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak z ta liga? dzialaja juz serwy? moze zrobmy oddzielny temat do nbaszej ligi czy cos? fajnie ze w miare rowny poziom jest;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalezliscie sposob na problem z nagrywaniem gry? Nagrywa lecz bez dzwieku;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, bo nba 2k14 na ps3 kupiłem od razu po premierze. 
Kod do upgradu do ps4 wygasł 31.03.2014.

 

Dzisiaj kupiłem PS4 i chcę móc grać w nba. Co mogę zrobić? Gdzie kupić ten upgrade? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dziś sobie pograć w NBA w trybie online, ale niestety odbiłem się od betonowej ściany zwanej lagiem. Przecież opóźnienia w niektórych meczach są tak duże że uniemożliwiają prawidłowe oddawanie rzutów. Wielka szkoda bo jeden mecz udało mi się rozegrać prawidłowo i było przednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam rozegranych blisko 150 meczów online, w tym może ze dwa mi lagowały. Być może trafiłeś na zły dzień czyt. problemy z przeciążeniem serwerów 2kSports

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście nie udało się jeszcze rozegrać grywalnego meczu, każdy rzut był "very late". Może i mam internet 4MB ale w innych grach spokojnie daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 30 MB i też jest wyczówalne opóźnienie niestety, w fifie taki mini lag nie przeszkadza ale w nba to trochę słabo wypada, grałem dziś nicksami i carmelo w ogóle nie istniał bo ma specyficzny wyrzut, wymagający sporej precyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skutecznie bronić się przed trójkami w grze online? Stoję blisko obrońcą, macham łapami, skaczę, a te trójki wpadają jak szalone. Przed chwilą grałem mecz w którym przeciwnik punktował tylko w ten sposób, sporadycznie jakiś drive pod kosz. Myślałem, że te proporcje w tym sporcie są odwrotne...WTF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety taka zmora gier online:) najlepiej grac ze znajomymi jakas lige czy cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×