Skocz do zawartości
Patricko

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) Kody na VC - Locker Codes. Patrz Fb i google.

 

Co do dźwięku to rwie jak cholera, ale jakoś mi to nie przeszkadza :)

 

Możecie mi powiedzieć tylko 1 rzecz? Jak zapisać kamerę? Ponieważ nie wiem dlaczego gdy gram mecz, ustawie sobie dalej, wychodzę to pyta mnie czy zapisać na inne mecze. Daję tak i za każdym razem muszę wchodzić w kamerę i przestawiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drazni mnie grajac online ze nie mozna w wielu przypadkach w ogole grac defensywa,cos pokombinowac tylko wiekszosc od razu turbo jamesem pod kosz i rzut,eh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie grac jakis konkurs wsadow albo za 3 pkt bo nie widze nigdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA ! coś wam powiem, wiecie co ? Był update do 1.62 i wiecie co ? NIE NAPRAWIA DŹWIĘKU ! HA ! DZIĘKI CI WIELMOŻNE SONY D.Z.I.E.K.I !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA ! coś wam powiem, wiecie co ? Był update do 1.62 i wiecie co ? NIE NAPRAWIA DŹWIĘKU ! HA ! DZIĘKI CI WIELMOŻNE SONY D.Z.I.E.K.I !

Też Ci coś napisze, tylko się nie załamuj...

Problemy z dźwiękiem w NBA 2k14 to wina producenta gry, nie Sony:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i tez ale przed updejtem do 1.61 wsztystko bylo w miare ok tzn dzqiek ciol tylko po optyku przy stereo po hdmi bylo git wiec sony ma rece brudne rowniez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie było ok. Mam ps4 jak i nba od premiery i jak było z dźwiękiem do dupy, tak dalej jest. I fakt, to jest wina 2K a nie Sony

Edytowane przez piotrekoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał coś pograć to zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare dni temu (sroda) odpalilismy z kumplem NBA i w trakcie pierwszego rozegranego meczu kompletnie dzwiek wysiadl. Po wyjsciu do menu konsoli (PS button ) i wroceniu do gry dzwiek z powrotem wrocil, co najlepsze dzialal bez zadnych przerywnikow itd w trybie DTS :D rozegralismy kilka kolejnych meczykow i zadnego przerywnika w dzwieku nie odnotowaliśmy. Jutro bede mial czas i sprawdze czy po ponownym uruchomieniu konsoli z gra dzwiek bedzie dzialal jak nalezy czy znow sie spierdoli jak mialo miejsce od czasu premiery ;] mam ogromna nadzieje ze przez ten czysty przypadek gra z normalnym dzwiekiem zostanie na dobre :) sorry za bledy ale pisze z tel pozdrawiam i nspiszcie czy tez mieliscie podobny przypadek pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przyszedł kumpel , chciałem mu pokazać nba i co??? i za cholere nie da się odpalić tego gówna próbowałem 30 minut .... to jest jakaś paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przyszedł kumpel , chciałem mu pokazać nba i co??? i za cholere nie da się odpalić tego gówna próbowałem 30 minut .... to jest jakaś paranoja

To się nazywa NEXT GEN ! zastanawiające jest naprawdę to co się dzieje z tym dźwiękiem. Sony milczy 2K również a ja ostatnio zakupiłem zestaw słuchawek od Sony i o dziwo dźwięk na słuchawkach jest w miarę OK czyli działa tak jak prze updejtem od Sony który zepsuł wszystko, przyhacza czasami i słychać to jednak nie ma przerw 2-5s w dźwięku i da w miarę komfortowo grać. MASAKRA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chetny do normalnej gry to zapraszam:) nie gram na pale turbo i do przodu,mozna cos pkombknowac:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze mozliwosci gry online nie ma? a jak sie da to jak? bo nie moge tego znalezc.. ;/

Edytowane przez Jacek ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam powaznie jest taka mozliwosc? prosze o pomoc ;/

 

 

Odezwji sie do mnie na gg to Ci wytłumacze co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny do gry ? 

 

zapraszam Nemsik_PL 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie mi jak wykonać wsady? Próbowałem z turbo kwadrat,samo i nic! Lecę sam na sam z koszem i dwutaktem konczy!Dunk mam 90 vertical 92 wzrost 188 i niewiem o co kaman!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa bo trzeba najpierw kupić:)dzięki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak robic wsady jak Howard i Shaq? musze miec ten signature skill z dunkami czy bez tego tez da rade?

bo moj Center robi te wsady ale slamazarnie i nie zawsze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można wybrać rodzaje dunków w edycji profilu zawodnika.

Normalnie robię dunki, a nic nie kupowałem.

Dziś wykonałem swój najlepszy wsad. Szkoda, że obręczy się nie da złamać albo zepsuć bo zapewne tak by było :biggrin:

Edytowane przez YildirimKebab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×