Skocz do zawartości
Patricko

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem sobie aplikację na ios mynba2k14. Codziennie losuje się kopertę z punktami VC. Do tego można codziennie typować kto wygra w danym dniu w lidze nba i też są za to punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie problem z dzwiekiem 5.1 w NBA2k14? Puszczajac przez 5.1 Sony po pewnym momencie zaczyna gubic się dzwiek, i slychac tylko jakis gowna:)

Przez glosniki tv smiga ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nba ma ogolnie problem z dzwiekiem, 2k na razie milczy w sprawie naprawienia tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam takie laickie pytanko, u was gra też tworzy tak dużo save'ów? Folder na dysku waży mi już ponad 500 mb, a na chmurze już ponad 600, z tego co widzę jest kilka kopii pliku np nazwanego "Slot 1". Są różnie datowane więc przypuszczam że te ze starszymi datami można pousuwać i nic nie zniknie? :biggrin:

Aha no i przy okazji czy jest jakaś możliwość ustawienia żeby tyle tych save'ów nie tworzyło, bo to wygląda trochę tak jakby każdego dnia kiedy odpalę grę tworzyła się kopia każdego pliku gry ale nie nadpisuje się ona na stare...

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też tak scina gra przy halftime, przerwach na żądanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wgrywajcie aktualizacji jesli giercujecie w NBA. Coś spieprzyli i co chwila głos zanika. Przed aktalizacją wszystko ładnie mi chodziło,a teraz nie da sie grać. Te zaniki dzwięku są strasznie denerwujące. Po prostu masakra. Tych gier na czwórkę naprawdę nie ma za wiele i można chyba sprawdzić, jak na nie wpłynie aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wgrywajcie aktualizacji jesli giercujecie w NBA. Coś spieprzyli i co chwila głos zanika. Przed aktalizacją wszystko ładnie mi chodziło,a teraz nie da sie grać. Te zaniki dzwięku są strasznie denerwujące. Po prostu masakra. Tych gier na czwórkę naprawdę nie ma za wiele i można chyba sprawdzić, jak na nie wpłynie aktualizacja.

Potwierdzam, aktualizacja konsoli teraz rypie glos nawet jak mamy ustawione na LCM czy jakos tak, takze przy ustawieniach Audio jakie nam konsola proponuje (LCM,Dolby, DTS) glos taqk czy siak bedzie rwal :/ masakra tyle czasu minelo od premiery a ci hujki nie potrafia tego naprawic tylko ida w druga strone i pogarszaja jak moga kurwa masakra, zeby jeszcze te pierdolone gierki kosztowaly 100 zl ale kurwa 250-270 przepraszam za jezyk ale ile mozna.... ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie aplikację na ios mynba2k14. Codziennie losuje się kopertę z punktami VC. Do tego można codziennie typować kto wygra w danym dniu w lidze nba i też są za to punkty.

Sorry ale nie ogarniam gdzie wpisuje się te kody ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apka nie ma nic wspólnego z Locker Codes. Te wpisujesz w grze w opcji "Locker Codes". W apce logujesz się na swoje konto, wybierasz kopertę z VC i ewentualnie typujesz mecze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wracając do dźwięku w grze to już przed aktualizacją Ps4 do 1.60 w grze dźwięk lekko chaczyl dało się to zauważyć u mnie ponieważ 5.1 mam podłączone przez kartę dźwiękową która dekoduje mi dts na głośniki ma tylko jedna wadę ze w przypadku przecięcia dźwięku jak tutaj miało to miejsce dźwięk się pierdzieli więc grałem w 2K na stereo Po aktualizacji niestety nie da się grać i jest to moje najgorzej wydane 250ZŁ i w sumie doliczone też ps4 jako nie udany ZAKUP bo sorry ale takie rzeczy mną NEXT GENIE? przecież to jest kpina i wygląda to niestety tak jak by Ps4 JUZ sobie nie radziła ciekawe jak jest na Xo

 

Druga sprawa gdzie mam znaleźć w 2k14 adres email do tej apki ? Wpisuje ten który mam przypisany do PS4 nie działa, założyłem nawet konto na 2k sports tez nie działa.

Edytowane przez kaktusr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że apkę jeszcze nie skonfirugowano do next gena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apka niby działa, ale na tym koncie co zakładałem odpalając pierwszy raz grę od 2K, a bratu co miał stare konto z poprzedniego NBA nie chcę zadziałać. A e-mail znajdziesz w NBA Today, daj kółko i Options i kliknij L2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile można maksymalnie wylosować vc w kopertach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy miałem 1450 ale nie wiem czy to max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, mam pytanko od niedawna gram w trybie sezon. Można tam sprzedawać i kupować zawodników? Jakoś w kalendarzu gdzie jest rozpiska z kim się gra w danym dniu itp. nie ma czegoś takiego jak okienka transferowe, w opcjach też nic znaleźć nie mogę. 


Edytowane przez hov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam, mam pytanko od niedawna gram w trybie sezon. Można tam sprzedawać i kupować zawodników? Jakoś w kalendarzu gdzie jest rozpiska z kim się gra w danym dniu itp. nie ma czegoś takiego jak okienka transferowe, w opcjach też nic znaleźć nie mogę. 

 

To masz tylko w trybie kariery. W season możesz dowolnie wymieniać graczy, bez uzyskiwania zgody drugiej strony, bez trzymania się zasad salary cap itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak w tym roku jest z tym all star weekend. Zagrałem sezon i gdy chciałem odpalić slam dunk contest nie poszło - mogłem zagrac tylko mecz gwiazd jak w nba 2k13.

To wszystko jest darmowe od początku czy trzeba mieć jakiś dlc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam problemy z dzwiękiem. Co ciekawe w menu, podczas wybierania składów jest ok, a jak tylko włączę mecz zaczyna się dziać masakra jakaś. Dzwięk jest i zanika i tak w kółko co kilka sekund. Na panelu od sprzętu audio co chwilę zmieniają mi się informacje odnośnie dzwięku z 5.1 (dźwięk jest) na 5.0 (dźwięk zanika). Irrytacja kompletna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co się ostatnio porobiło z NBA ??. Nie grałem trochę, dziś włączam i dzwięk się strasznie zacina, dużo bardziej niz to miało miejsce wcześniej. Można to jakoś obejść ??. Mam ustawione Linear PCM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - pytanie laika - chcę nabyć NBA 2k14 na PS4 - jak widzę niestety wersje pudełkowe to przynajmniej 250 pln, wiec trochę dużó... na allegro widzę również wersje cyfrowe, np:

http://allegro.pl/nba-2k14-hit-ps4-nowa-i3970479516.html

 

Pytanie - czy według Was po ściągnięciu gry (zakładam, że ta aukcja to nie oszustwo) będzie to wszystko działać, w tym tryb online itd? Czy muszę mieć wykupioną jeszcze jakąś inną usługę aby móc ją ściągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co się ostatnio porobiło z NBA ??. Nie grałem trochę, dziś włączam i dzwięk się strasznie zacina, dużo bardziej niz to miało miejsce wcześniej. Można to jakoś obejść ??. Mam ustawione Linear PCM

Nie można tego obejść.Nie wiem co oni tam robią.Przecież na pewno wiedzą o problemie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrać jakąś klasyczną drużyną? Powiedzmy Bullsami 95-94? Widzę na youtube te mecze, ale nigdzie nie mogę wyczytać jak to ogarnąć. Próbowałem i szukałem w markecie w grze ale też nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zagrać jakąś klasyczną drużyną? Powiedzmy Bullsami 95-94? Widzę na youtube te mecze, ale nigdzie nie mogę wyczytać jak to ogarnąć. Próbowałem i szukałem w markecie w grze ale też nie widzę.

 

Włącz np. Quick Game i przewijaj drużyny na sam koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×