Skocz do zawartości
Patricko

NBA 2K14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a ja mam inne zapytanie skonczylem wlasnie 1-y sezon w MyGM i przyszedl czas na zakontraktowanie graczy z free agency i moje dotyczy tego jak moge ingerowac w kontrakt ? Wyswietla sie okienko ze np 4 lata i moj klub daje 12$ zas gracz chcialby 12,5$ i nie ma opcji zeby podpisal ze mna. Jedynie co moge robic to spamowac go ta oferta za 12$ , ktos wie jak wejsc w to okienko by zmienic tam warunki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy ten kod ze spritem w nazwie wpływa na zdobywanie trofeów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żaden nie wpływa :)W każdym razie wpisałem i trofki wpadały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a ja mam inne zapytanie skonczylem wlasnie 1-y sezon w MyGM i przyszedl czas na zakontraktowanie graczy z free agency i moje dotyczy tego jak moge ingerowac w kontrakt ? Wyswietla sie okienko ze np 4 lata i moj klub daje 12$ zas gracz chcialby 12,5$ i nie ma opcji zeby podpisal ze mna. Jedynie co moge robic to spamowac go ta oferta za 12$ , ktos wie jak wejsc w to okienko by zmienic tam warunki ?

Nie grałem, ale mam sugestię. W tym trybie zapewne musisz za VC zakupić w ulepszeniach możliwość negocjowania Free Agents czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żaden nie wpływa :)W każdym razie wpisałem i trofki wpadały ;)

Kody już niestety nie działają, a chciałem troszkę więcej VC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne do końca tygodnia

NBA2K14 All Eyes on Me #LockerCodes- PS4/XB1: N14PS-WTQKV-V4NIQ-VXCI6-4FUYZ PS3/360 N14PS-YZRM7-N8QK3-YYAHH-LHSL7. Expires end of weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam także przycina czasami audio? I czy podczas grania w NBA 2k14 wasza czarnula także się grzeje, tzn ze słychać dość dobrze wiatraki i słychać np jak słabną lub jak zaczynają działać szybciej?  

Edytowane przez pattro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam także przycina czasami audio? I czy podczas grania w NBA 2k14 wasza czarnula także się grzeje, tzn ze słychać dość dobrze wiatraki i słychać np jak słabną lub jak zaczynają działać szybciej?  

Tak, czytaj bylo juz pisane o tym, musza to naprawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma nba 2k14 niech będzie szczęśliwy. Z ciekawości sprawdziłem ceny na portalach aukcyjnych. W sprzedaży tylko używki (sic!), przykładowo cena niedługo kończącej się aukcji to już 235 zł a jeszcze pewnie wzrośnie. 

Swoją drogą kto jest taki głupi aby sprzedawać tę grę ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na brytyjskim amazonie jest za 44,99 Ł z darmową przesyłką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na brytyjskim amazonie jest za 44,99 Ł z darmową przesyłką.

Dokładnie na nawet przez chwile była za 42.99 f  

Gdzie po kilku dniach od zakupu kurier DHL zapuka do drzwi z grą :)

Nadal ludzie nie wiedza nie chcą czy coś innego kupować z poza kraju.... dlatego allegro i tacy ludzie zbierają żniwa.Ich sprawa :)

Jeszcze troche i tam cena spadnie i bedzie ponizej 200 zł.

 

p.s.Tak odbiegając od tematu za 38 f jest przepremierowy wydanie Lego The Movie.Wiec albo to jednorazowy zeskok ceny albo (oby) ceny zaczynają sie stabilizować do poprzedniej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy u was też są takie lagi przy Online? Przyznam szczerze, że kupiłem tą gry tylko dla gry po sieci ale to jest tragedia :/ czy jest może jakiś polski pokój by zagrać z kimś z kraju bo cały czas łączy mnie z ludźmi z USA i przy takich lagach gra jest nie możliwa. Mój psn: chlopzmazur27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chciałem z kumplem zagrać online i ciągle błąd serwera nie wiem o co chodzi, a po necie z obcymi grałem z 6 razy i nigdy żadnych lagów nie doświadczyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie moge kupic ta gre? bo zaczyna mnie to irytowac. Nigdzie w sklepach jej nie ma :/

Edytowane przez Karollleeek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnia ktos w MyCareer jak zbierac pilke? gram centrem i po 20 spotkaniach mam 16 pkt, 2.5 bloku i tylko 3 zbiorki na mecz... statsy mam ladnie poprawione, mam nawet kupione signature skill zeby lepiej zbieral i dalej kicha

jakies porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z nba 2k14 na ps4.Gram sezon i nie pokazuje mi najlepszych akcji gracza meczu, po krótkim intro player of the game przerywa i są suche statystyki bez skrótów....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można najtaniej dostać NBA 2k14 na PS4?

Amazon angilelski

http://www.amazon.co.uk/Take-2-NBA-2K14-PS4/dp/B00D781NQM%3FSubscriptionId%3DAKIAIB6GVFETXQHO2UKA%26tag%3Dokazjeinfo-21%26linkCode%3Dxm2%26camp%3D2025%26creative%3D165953%26creativeASIN%3DB00D781NQM

 

Wychodzi 225 +/- zł

Za darmo wysyłka DHL do Polski.Lecz poczekaj bo co drugi-trzeci dzień cena spada do 210 zł.

Taniej na bank nie kupisz ewentualnie opcja z Play-Asia ale na paczke z PA musiał byś poczekać 2-3 tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest problem, mianowicie chciałbym przeskoczyć wkońcu z rookie na pro i razi mnie strasznie to że moi koldzy z drużyny raczej nie kwapią się w akcji ofensywnej do szukania sobie czystych pozycji do podania, czy jest jakiś sposób by wymusić na nich większy ruch w ataku bo stoją ramię w ramię ze swoim "plastrem" i mam przez to dużo strat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość możliwości ofensywnych w tej grze przyprawia o migrenowe bóle głowy. Po przytrzymaniu L1 zagrasz randomową zagrywkę, a pod kółkiem masz zarządzanie zasłonami do grania akcji P&R czy P&P, na początek powinno wystarczyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie, byłby ktoś chętny na pogranie razem on line? Dopiero co kupilem nba wiec raczej jestem słaby ale chętnie pogram i podszlifuje umiejetności :)



PSN Id: Homerr_PL

Edytowane przez chomik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! Są jakieś teraz kody na vc ? Bo nie mogę znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×