Skocz do zawartości
crash5

[Online] Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie miałem na myśli snajperów, tylko kamperów. Takich nie z karabinami snajperskimi tylko z zwykłymi karabinami szturmowymi, co czychają na ciebie na schodach, rogach, oknach, dachach, etc.To są najgorsi kamperzy. Ja nikomu nie nażucam jak ma grać. Piszę jak jest, nic poza tym.

Nie jestem wymiataczem w Bf dopiero się ucze ale granat powinien lecieć profilaktycznie w rozne przejścia miejsca zakamarki z tego co wyczailem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w B4 zrobiłem bodajże 2 gwiazdki jako szturmowiec. U mnie to jest tak, że po 3 COD'ach(MW, MW2, BO) i 2 Battlefieldach(BC2 i B3) strasznie znudziła mi się koncepcja biegania właśnie po mapie z karabinem, zabijania i ginięcia bądź nie- było mi wszystko jedno. Miałem już odpuscić i po raz pierwszy w tego typu grze zacząłem grać jako zwiadowca i gra zaczeła mnie cieszyć na nowo- obecnie mam bodajże 11 gwiazdek. SRR-61, headshoty, c-4 to jest to. Nie dajcie sobie wmówić, że coś jest cool a coś nie i a nie grajcie ciągle tak samo bo może się to Wam ,,przejeść jak trup"(cytat z Pulp Fiction)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem godne potępienia jest tylko to, jak ktoś wykorzystuje bugi i glitche, aby np. strzelać stojąc w ścianie. Na szczęście takich kwiatków w BF4 nie znalazłem, a jak ktoś gra uczciwie i nawet trochę pocampi ze snajperką, to w czym problem? To jest pole bitwy, snajperzy też na nim mają prawo być, a przez specyfikę broni nie będą przecież biegać i walczyć na krótkim dystansie :) Mnie akurat "snajperowanie" nie bawi, ale jak upoluje mnie jakiś strzelec wyborowy to nie wkurzam się bardziej, niż gdyby zdjął mnie koleś karabinem szturmowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie  rady dla zupełnie początkującego w multi?

Przeszedłem własnie kampanie na poziomie normalnym i mam ochotę na multi tylko jestem zupełnie zielony. Jaką klasę wybrać, jaki tryb. Jak ustawić czułość pada na początek. No i oczywiście co robić aby nie być "Kamperem" no ale i aby przeze mnie drużyna nie traciła pkt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nick Kodziro  ;)

gram głównie wieczorami po 22 do późnej nocki

Stara ekipa została na ps3 więc z checią pogram z kimś polsko języcznym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN Siudak

 

Szukam ludzi wieku od 25 lat bez piskliwego głosu w HS,grających a nie uczących się,dodając proszę o dopisanie ps3site bf4.

 

 

 

 

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wymiataczem w Bf dopiero się ucze ale granat powinien lecieć profilaktycznie w rozne przejścia miejsca zakamarki z tego co wyczailem

Taa, a tych granatów to worek bez dna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłbym z jakimiś fajnymi osobami ;)

PSNid:  kovalzdw
hs: dopiero za tydzień :/

Edytowane przez kovalzdw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanka 2 mam,czy jest już dostępny do pobrania ten dodatek china rissing i czy w BF 4 jest jakiś online pass?

Z góry dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak China Rising jest dostepny na PS4,cena 63 zł.Z uwagi na to,że osoby grające w multi na PS4 opłacają abonament PS+,onlinepass to już przeszlosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również zapraszam. Jeden Polak w drużynie to za mało. pike28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

   Czy wie ktoś jak jest z tym pingiem w BF4 na Ps4, kiedy wybieram serwer to ma on mieć dużo czy mało kresek i czy ma to jakieś znaczenie.

Edytowane przez rufusss_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tymi wyrzutniami rakiet dla technika. Jak siedzie w czołgu czy pojeździ to mam wrażenie że dostanę 2-3 razy i koniec. Jak latam za czołgiem technikiem to nieraz 4 razy trafiam przeciwnika z wyrzutni a on dalej stoi. Wszystkie te wyrzutnie są takie słabe? Tak naprawdę nie widzę różnicy czy strzelam z  MBT LAW, Javelin czy SPRAW. Wszystkie zadają uderzenie w granicach 20-25 pkt. Czy jest jakiś sposób namierzania czy celowania aby zadać większe uderzenie. Te punkty to tylko punkty czy odpowiadają procentowo co do siły uderzenia w pojazd przeciwnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tył czołgu celuj.

dużo zależy czy w czołgu jest pancerz aktywny itp

 

najmocniejszy jest chyba rpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te punkty co są pokazane przy uderzeniu to odpowiednik procentowy poboru "życia" czołgu. Nieraz jak jeździłem plotem miałem punktów ponad 100 a heli dalej latał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z serwerami wszystkie mam z jedną kreseczką ping. Zawsze miałem full ewentualnie bez jednej kreski. Teraz minimalny ping, też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cykor

Na technika chyba najlepszy jest smaw. Ściąga Heli na jeden strzał. Co do czołgów to polecam technikę: strzał z czołgu, wysiadasz i strzał z wyrzutni, wsiadasz i walisz tylko czolgiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te kreski nie warto patrzeć,osoby które zwracają uwagę na wartości które prezentują te kreski wiedzą,że można mieć 5 kresek i będzie lagowac a można mieć 3 i będzie ok.Dalej traktują konsole w taki sam sposób jak w poprzedniej generacji,widocznie nie zasługujemy na podawanie nam konkretnych wartości pingu z poziomu gry.Myślę ze restart routera nie jest w takich sytuacjach potrzebny,sprawdziłem że wystarczy anulować połączenie konsoli z internetem(np.poprzez odlaczenie kabla lub gdy używasz Wi-Fi w opcje-->sieć i wylacz połączenie).Po takiej czynności uzyskasz (prawdopodobnie) powrót do "normalnych" jeżeli można je tak nazwać wartości kresek pingu co oczywiście nie gwarantuje komfortowej gry.Oczywiście zdarzają sie przypadki gdy to router wariuje i faktycznie należy go zrestartowac,ale przynajmniej u mnie jest to rzadkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie kabla z konsoli pomogło. Jednak nadal są na niektórych mapach lagi takie że grać nie idzie. Najlepiej jak widzę że z działka czołgu gościa trafiłem bezpośrednio odłamkowym a on dalej biegnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na te kreski nie warto patrzeć,osoby które zwracają uwagę na wartości które prezentują te kreski wiedzą,że można mieć 5 kresek i będzie lagowac a można mieć 3 i będzie ok.Dalej traktują konsole w taki sam sposób jak w poprzedniej generacji,widocznie nie zasługujemy na podawanie nam konkretnych wartości pingu z poziomu gry.Myślę ze restart routera nie jest w takich sytuacjach potrzebny,sprawdziłem że wystarczy anulować połączenie konsoli z internetem(np.poprzez odlaczenie kabla lub gdy używasz Wi-Fi w opcje-->sieć i wylacz połączenie).Po takiej czynności uzyskasz (prawdopodobnie) powrót do "normalnych" jeżeli można je tak nazwać wartości kresek pingu co oczywiście nie gwarantuje komfortowej gry.Oczywiście zdarzają sie przypadki gdy to router wariuje i faktycznie należy go zrestartowac,ale przynajmniej u mnie jest to rzadkość.

z poziomu tabletu jak wyszukuje serwery na ps4 to pakazuje mi ping. Tylko nie za czesto za pomoca tabletu to robie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×