Skocz do zawartości
crash5

[Online] Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jest ktoś chętny do zrobienia trofeum SAPER ( dostarczenie 5 bomb w trybie unicestwienie ) ? 
chętnych zapraszam ;)  psn id:  DZIBSTER93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem grę i nadal jest to samo. Teraz za każdym razem na DM i Dominacji nie ma odpowiedniego dźwięku z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#UP Dzisiaj pierwszy raz miałem przypadek z dźwiękiem, przez godzinę kilka razy. Ping na serwerach wskazywał jedną kreskię?! Po restarcie modemu ping wrócił do normy i ani razu nie było problemu. Może w tym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Różnie było z tym pingiem. Raz jedna kreska raz wszystkie. Po godzinie problem sam zniknął. Zobaczymy jak będzie dziś. Jakby co to spróbuję z tym restartem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie panowie czesto pomaga reset routera lub zmiana dns. Ale niewiem jakie ma to znaczenie widocznie z serwerami tez maja duze problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce pograć to zapraszać PSNid: kar_paw gram głównie DM ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak i gdzie sie uaktywnia premie do xp? troche sie tego nazbieralo....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie gry Options i kwadrat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu pauzy "options" w prawym dolnym rogu masz premie najeżdżasz tam analogiem i wybierasz rodzaj premi lub kwadrat chyba naciskasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wciskasz start i kwadrat na tym ekranie tam pokaże Ci się lista z premiami do wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE daje ciała po całości. Miało być 100% PD. Mi nic nie nalicza, ma tak ktoś? Bany, podczas gry wciskasz na DS4 Options, dalej dajesz kwadrat albo strzałkę w prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się ze te 100% PD jest dla użytkowników Premium ale mogę się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi też, ale jak mieli ostatnio taki event to pisało "only premium", teraz nie piszę. Wynikałoby, że dla wszystkich a ja też nie mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zdaje mi się ze te 100% PD jest dla użytkowników Premium ale mogę się mylić

Podwójne xp będzie podczas dwóch weekendów w lutym. Dwa ogółem, w tym jeden dla wszystkich i jeden dla premium. Nie podano, które weekendy a  to co widać aktualnie w grze, jest zwyczajnie błędem.

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to dał wam coś ten patch? Ja tam różnicy nie widzę. Jak zdarzały się sytuacje że ładuje w kolesia pół magazynka a on dalej stoi, tak cały czas się powtarzają. Nie zawsze ale na mecz parę razy przegrywam pojedynki nie ze swojej winy a z winy gry. Parę razy miałem też tak, że szybko kogoś ubiłem a powinienem przegrać to fakt :)- ale tych jest statystycznie duuużo mniej. Jak dla mnie to cały czas mogę grać tylko na dystans, w krótkim dystansie ciągle przegrywam, więc dla mnie gra cały czas na długą broń i pojazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ostatnio często tak , że po odpaleniu rozgrywki ukazuje się moja postać bez broni i tak przez jakieś 10s  sobie latam :laugh:
druga sytuacja dotyczy także rozpoczęcia meczu lecz tym razem na działku czołgu , gdzie nie ma wcale celownika i nie idzie strzelać :biggrin:

Ogólnie gra na plus :laugh: co patch to nowe doznania :biggrin: a na internetach już piszą o nowej grze z cyklu BF gdzie wcielimy się w policjantów :laugh: Żenuła
Tak naprawdę to pokazuje gdzie EA ma graczy :whistling:
Przynajmniej mogli dać darmowe DLC w ramach przeprosin :laugh: ale nie :mellow: lepiej dać MEGA MIESIĄC ZBUGOWANEJ GRY :biggrin: i jakieś dupsy typu exp 25% :sweat:

Pozdrawiam ;)



 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh nic nowego ;) Wie ktoś może jak prosić o amunicje, apteczki itp? Taki chat się wyświetla.. niech mnie ktoś oświetli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1? :-(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przytrzymujesz R1 i masz kilka szybkich tekstów do wybrania

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze poprosisz o amunicje, jak i tak 90 % osob to zignoruje...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami może ktoś się trafi xd Próbować trzeba.. A nie zawsze jest kiedy pograć aby cały team miał hs'a włączonego i gadał w miarę zrozumiale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co racja to racja. Jakby mieli zasady, to by dali Chińską Nawałnicę za darmochę żeby zadośćuczynić za swoje błędy. Ale z drugiej strony to też pewnie nie do konca od dice zależy, tylko od ea, którzy rzucają kasą, narzucają terminy i trzymają dice w ryzach? 

Edytowane przez beardo0
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

China Rising to sobie mogą wsadzić. Po pierwsze już dawno wyszła, a po drugie była za freeko przy preorderach. Już nie mówiąc, że to DLC ssie po samą kolbę. Także ten tego...

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze poprosisz o amunicje, jak i tak 90 % osob to zignoruje...

Ja tam amunicji czy apteczek nigdy nie żałuje ;) chociaż fakt często latałem pusty i ostatnio nawet "naskakiwałem" na wsparcie dając komunikat o ammo i mnie olał

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×