Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu nie piszecie o Canals Noshahr czy może dlatego , ze to pewne że ta mapa będzie i nie ma sensu o niej pisać? Chyba to klasyczna szybka mapa przede wszystkim pod TDM gdyby ta mapę dali to byłoby zajebiście czy wy nie przepadacie za ta mapa? Może mapy będą podobne z B3 ale technika gry całkiem będzie inna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszelkich DM to dobra mapka. Jakoś nie pomyślałem o niej, ale z tego co na BLu widziałem to nie mam obaw, że jej zabraknie.
Chociaż jeśli wypadają 4 mapy na każde DLC to trudno, żeby wszystkie "wymarzone" mapy na jeden pack zmieścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze aby z tych map które wybiorą , coś dało się jeszcze wycisnąć. Nie mówię tu o podbiciu rozdziałki , ale np na takich Kanałach mogliby dać możliwość przewrócenia tych wysokich dźwigów , przez co zmieniłby się dostęp do niektórych flag. Dobry pomysł , misie ? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli na ps3 dadza kanały z dzwigami to bedzie gitara na bank :P kanaly sa spoko na DM, jednak na ps3 cienko sie gralo te mape, tak jak damavand.

 

pewnie beda 4 mapy w tym dlc jednak chcialbym najbardziej: Seine (CQ na 64 otwarte jak na raszu <3), Bazaar, Ziba i cos z BC2 (harvest day z BC1, port, atacama, panama)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW jeśli dadzą w DLC "stare" mapki i nie będzie Bazaru lub Sekwany to znajdę każdego kto nie zagłosował :hunter:

To ja. Zglaszam sie.

Ogladam filmik Matimi0, battlefieldowego youtubera i mowi, ze pytano ich jakis czas temu (zakladam, ze ma na mysli roznych pro graczy i youtuberow, ktorzy sa zapraszani na rozne eventy przez DICE i EA) jakie mapy chcieliby zobaczyc w BF... oraz jakie bronie. Moze ankieta z bronia jest w drodze :bomb_ie: Porusza tez ciekawy temat, mianowicie fakt, ze takie mapy z BC2 nie byly na przyklad robione pod 64 graczy. Dla mnie bomba, niech beda dostepne tylko w malym conquescie. Lepiej miec rozne mapy pod rozna ilosc graczy, niz probowac zrobic jedna mape pod rozne ilosci graczy i wszystkie mozliwe tryby, jak to robia w BF4. Powinni to dac za friko i wszystkim. Wtedy moze w koncu na serwerach z DLC byloby wiecej ludzi.

Edytowane przez Smokersky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy problem w mapach do BF4 jest taki, że Dice nie potrafi ich robić. Ich głównym celem jest to żaby się dobrze prezentowały, grywalność jest na drugim miejscu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy problem w mapach do BF4 jest taki, że Dice nie potrafi ich robić. Ich głównym celem jest to żaby się dobrze prezentowały, grywalność jest na drugim miejscu.

No, zgadzam sie. No ale to jakas inna ekipa robila mapy w BF3 na przyklad ? Bo jest DICE i DICE L.A... czy cos, niezbyt sie w tym orientuje, ale o DICE L.A uslyszalem dopiero w zwiazku z Battlefieldem 4. No bo tak jak w czasach BF3 wydawalo mi sie, ze niektorych map w nim nie lubie... dzis oddalbym wszystkie mapy z BF4 za trzy, cztery z BF3. Niektore mapy to wrecz zenada. Ta Lancang Dam, z wybuchajaca tama. Ktorej nikt nie wysadza, bo po co ? Ale ladnie sie prezentuje, gdy juz sie rozwali. Chyba wymyslili ta rozwalajaca sie tame, a pozniej przypomnieli sobie, ze trzeba dodac cos dokola. WIec dwa budynki... troche wody i wyspe... to tyle. Cale to levolution jest porazka. Mam nadzieje, ze nie zawita w przyszlych grach z serri, poza takimi tam drobiazgami jak otwieranie i zamykanie drzwi, oraz moze rozwalanie niektorych dzwigow, kij w oko kamperom.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TdM Kanały to jedyny argument dla której włączam od czasu do czasu Battlefielda3.

W tą mapkę można grać non stop, tak samo jak rush Szczyt Dewamendu. I pamiętne skoki spadochronowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy problem w mapach do BF4 jest taki, że Dice nie potrafi ich robić. Ich głównym celem jest to żaby się dobrze prezentowały, grywalność jest na drugim miejscu.

Dokładnie. Moim zdaniem są zbyt otwarte. Brakuje mi takich map, jak : sekwana, bazar, kanał panamski, epicentrum itp. Mapy są ładne, ale niegrywalne, jak dla mnie. No chyba że, ktoś gra tylko snajperem, więc będzie się czuł, jak ryba w wodzie. Ludziom się nie chce biegać po tak dużych mapach, więc biorą snajperę i kamperlandia pełną gębą. Dołączasz do gry, 32v32 , a i tak wszystkie flagi przejęte przez wroga, bo większość ma wyjeb@ne. Nawet większość map z dlc nie nadaję się do deathmatch'a. Jedynie drugie uderzenie jeszcze daje radę.

Edytowane przez Rafal76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem bardzo byłem zaskoczony bo spodziewałem sie totalnej porażki,ale całkiem przyjemnie grało mi sie dzisiaj TDM na mapie z ostatniego dodatku a mianowicie Operacja Zamieć czy cos w tym stylu (gwarantuje że nie grałem snajperem bo nigdy nie gram snajperem).Czasami zauważam że dużo przeciwników nie ma orientacji w terenie gdy mapa nie wyglada jak metro lub Locker.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Demonstruje jak mozna modyfikowac celowniki w CTE. Zapewne trafi to do nas w nastepnym patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nubek spamował mi PW jak skończyliśmy mecz z wynikiem 10-1 (1vs1) na na moja korzyść :D

f811e9a5e5f915f61fb7b1ec7c43fb08.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie dla ciebie okoni użyłem translatora:
odio a los putos yankis de mierda = Nienawidzę Yankees k**** gówno

Kolega chyba chciał powiedzieć, że wcale nie jesteś pro

 

Edytowane przez jodzio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okoniu, kupiłbyś wreszcie Ps4 i wtedy od nas będziesz dostawał hejty; los łazienkos*

* On będzie wiedział o co kaman :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem ciekawą sytuację. Pływałem na szturmie tą łodzią co ma 2 działka. Ktoś mi ją wysadził w powietrze, myślałem że przeciwnik podłożył c4, jednak przeżyłem z 100% zdrowiem. Potem myślałem że ktoś z mojego temu wnerwił się że nie on wbił na kierowcę i podłożyć c4, ale nie grałem na hc, więc nie wiem jak to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nubek spamował mi PW jak skończyliśmy mecz z wynikiem 10-1 (1vs1) na na moja korzyść :biggrin:

 

 

Supas też ma dość twojej gry na ps3 ;] i tutaj prosba do admina, zakaz wstepu do tego dzialu okoniowi. spamuje i pisze nie na temat ;] 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to Wy tu spamujecie :P

Ja przynajmniej hejty na PW dostaję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie popisze tutaj, w końcu gra na 8 letnim sprzecie. Niech sie dowartosciuje :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest już, mój drogi, rasizm! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiam sie, ale fora int poszly do lamusa. to juz nie te czasy zeby pisac post za postem. ludzie wbijaja tutaj glownie zapytac lub znalezc cos przydatnego. jak nic nie znajda, ida se poczacic na fb i powoli forum pada.

10-15 lat temu forum byly duzym skupiskiem ludzi, ktorzy brali aktywny udzial w dyskusjach. sam mam ponad 20k postow na roznych forach, ktore w tym momencie sa niemalze martwe ;] 

 

takze prosba o nie pisanie farmazonow itp. bo niebawem nie bedzie gdzie hehe

 

 

okoni, dla twojej informacji na PS4 dostalem raptem 2 h8maile od poczatku gry, a na ps3 przynajmniej raz dziennie. Dlaczego? bo jest za duzo graczy i zanim zaladuje ci sie pw to czekasz 5 minut i cie wywala z gry za nieaktywnosc.. także sam rozumiesz, że ten obrazek mozesz sobie wrzucic do dzialu PS3 ;] albo kupic sobie w koncu PS4 i dać życ innym.. niebawem święta, może coś Miki do skarpeti wrzuci. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×