Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu Limitlesy stanowiły sporą siłę u nas w klanie Polish Fighters. Oczywiscie wnosili spory skill , ale po pewnych propozycjach, które zachowam dla siebie , pożegnaliśmy typów i przestaliśmy współpracować. Ogólnie trochę żenada :/

Największa beka to, że skoro mieli skilla to po kiego chcieli przekupić normalne polskie plutony, które umówmy się nie mają skilla? Samą grą pewnie by wygrali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie dziwi, bo oprócz czystych umiejętności posiadali też spore zgranie i fajne taktyki. Ogólny samograj z dziwnymi odpałami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Progralem na nowej mapie, ogólnie spoko. Ale problem miałem z pingiem. Na wszystkich mapach był w okolicach 150-200. Wiem że to nie było spowodowane netem bo grałem z Songiem i Cwirem i oni też tak mieli. Nic nie cięło, nic nie skakało, tylko hitmarki nie chciały wchodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na tych wcześniejszych mapach (z podstawki) nie wchodziły, na nocnych było spoko. w ogóle fajne te mapki, podobają mi się. tłumik i nokto i walka z przyczajki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochu kampa była. Ale klimat fajny. Kilka punktów oświetlony ch, a dalej ciemno jak w d*pie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na tych wcześniejszych mapach (z podstawki) nie wchodziły, na nocnych było spoko. w ogóle fajne te mapki, podobają mi się. tłumik i nokto i walka z przyczajki :)

witam,

 

przed chwila mieliśmy okazje powymieniać się nabojami ;) poznałem nik z forum :) 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proszę, ta franca jest na forum :). 4:9 chyba było ;). fajna runda chociaż szkoda ze więcej ludzi nie było. jutro też chyba gramy to zapraszamy na właściwą stronę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa super ale to jedna wielka camperiada! Snajperów jak psów i każdy biega z termo. Połowa albo na dachach albo w krzakach masakra jakaś.. A medycy to chyba po czterech biegają :/

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

przed chwila mieliśmy okazje powymieniać się nabojami ;) poznałem nik z forum :)

Hehe, ale się nakląłem przy starciach z Tobą, lagowałeś mi strasznie. Momentami miałem zgona a dopiero później widziałem że ktoś do mnie strzela :) No nic, zobaczymy jak się sytuacja uspokoi i ludzie tą mapkę pościągają , może będzie grało się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe zawsze jak ktos dostanie pare razy od kogos to tlumaczy sie lagami hehe:)Co do Polskich plutonow to dobrze ze pojawily sie pieniadze bfowskim e-sporcie ironia:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, akurat z @veganem polowaliśmy na siebie dość równomiernie. Ogólnie na staty nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio z tą kasą od limitless?
Spartan nie ma chyba na co dolarów wydawać :).
Nic nie mówię, ale oni z Xboxa przyszli :stupid:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lofciu na ścianie coś wieszał. Zajrzyj Siemku na battleloga.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 dolarów za granie w grę o pietruszkę :D to takich jaj na polskiej scenie dota nie było..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50$ to ~150zl. Ja bym się zgłosił. Bf4 by mi się zwrócił ;)

Tapatalk for Galaxy S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lofciu na ścianie coś wieszał. Zajrzyj Siemku na battleloga.

Dzięki. Nie loguję się od dawna, ale zerknę.

Zaskoczenia zero akurat.

Dobrze, że dojechałem do tego 140 lvl i usunąłem BF'a.

Dzięki tym pajacom i wałkom ekip typu NoMercy odechciało mi się grać i w jakieś klany się bawić.

BTW o tym też nie słyszałem :ohmy:

Chyba jednak zainstaluję BFa od nowa :whistling:

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Grać w BF4 można mimo wszystko. Klanowo, causualowo lub oba naraz. Na każdej scenie zawsze znajda sie osoby, które mają inne priorytety niż zabawa, wspólna gra i fair play. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nenesior - wiem o tym, ale stężenie kabaretu jest naprawdę wysokie a ja miałem nieprzyjemność spotkać większość z tych ludzi, o których wspominasz.
To jest gra na konsoli, czyli zero wsparcia, kasy itd. a nie którzy ten "e-sport" to chyba biorą zbyt serio.

Jeszcze to żałosne wpisywanie sobie jakichś haseł o Polsce Walczącej, husarii, Sparcie itd. przez ludzi, którzy nawet obok podobnych wartości nie stali.
No, ale to akurat klasyka zachowań.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misie,te nocne mapki są tylko dla użytkowników Premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy w Menu klikam na nocne mapki to wywala mnie do Premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak raz miałem. Wyłączyłem konsole do zera włączyłem i działało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uspanie nic nie dało dopiero gdy zaznaczyłem wyłącz konsole w opcjach zasilania i ponownie włączyłem było ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×