Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę tu ciągnąć jakiejś bezsensownej dyskusji, więc napiszę tylko krótko: gra może być skillowa jeśli występują w niej warunki, w których wyniki zależą w maskymalnym stopniu od umiejętności gracza. Bez szczegółów, ale dla mnie np, żadna gra, w której występuja aim assist nie mieści się w pojęciu "skillowa". Do tego twórcy powinni dążyć do zlikwidowania lagów, poprawy wydajności serwerów, optymalizacji hitboxów, nielosowych miejsc respów itp.. Zdaję sobie sprawę, że jest to podział nader subiektywny i nie każdy będzie się z nim zgadzać, ale dyskusję możecie sobie odpuścić, bo jak zaznaczyłem jest to moja opinia, która wcale nie musi pokrywać się z opiniami innych i o semantykę nie mam zamiaru się kłócić.

 

No i uprzedzając: uważam, że BF to naprawdę dobra gra.

Edytowane przez fryz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok napisz jedynie jak mozesz jaki fps jest dla ciebie najlepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz, że Wolfenstein: Enemy Territory :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok napisz jedynie jak mozesz jaki fps jest dla ciebie najlepszy?

 

A po co? Ale ok, z perspektywy czasu, dla mnie najlepsze FPS-y w jakie grałem to Operation: Flashpoint oraz Mafia.

 

Napisz, że Wolfenstein: Enemy Territory :-P

 

Nie grałem. ;)

Teraz zauważyłem, że edytowałeś posta, więc:

 

Wracajac do gry uwazasz ze gra jest nijaka.....hmm pod jakim wzgledem?Dla mne to najbardziej kompletny fps jaki wyszedl mimo swoich bledow,posiada duzo zalet i kazdy znajdzie cos dla siebie w przeciwienstwie do COD,mamy tu duzo trybow,map,pojazdow i szczerze jestem ciekaw jaki fps wedlog ciebie jest dobry,bardzo mnie to ciekawi:)

 

Pod względem samej rozgrywki, jej dynamiki, różnorodności i sensu przemyślanych, taktycznych zagrań.

 

 

 

Gra taktyczna jest mozliwa ale jak w kazdej grze jest za duzo ogorkow,gimbazy i niedzielnych graczy zeby wszyscy chcieli to ogarnac,zreszta jest tak w kazdej grze wojennej,chcesz taktyk kampienia itp rzeczy to plecam ci rainbow six siege,moznazjesc obiad np w miedzyczasie i nikt cie nie zabije:)

 

Chwilowo sprzedałem PS4, ale na dniach pewnie kupię znowu i R6 i GTA:V to w zasadzie jedyne gry na których mi będzie zależało.

 

 

 

Troche niesprawiedliwie oceliniles bfa ale masz prawo do wlasnego zdania.

 

Dziękuję, zaszczyconym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w BF 2142 w ogóle nie moje klimaty > Mam nadziej , że jednak to tylko plotka nie chce żadnego BF w przyszłości z egzoszkieletem skakaniem wspinaniem lataniem i chodzeniem po ścianach aka Call of Duty . Niestety ode mnie nie zależy ale szkoda powinni jednak zrobić jakąś ankietę, chciałbym aby to byl zwyczajny Battlefield 5 coś pomiędzy Battelfield 3 a Battlefiled 4 . Jak wyjdzie cos takiego z rodem Halo z pomieszaniem z Dead Space to dla mnie osobiście będzie tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim tym którzy mają mieszane uczucia odnośnie tego że nowy bf będzie w klimacie sci-fi , proponuję odpalić na jutubie filmiki z gameplaya 2142, może rozwieje lub pogłębi ;) obawy.

Mam przeczucie że producenci nie zrobią wielkiego kroku w stronę hi-tech. Pewnie mają wyniki obładowań serwerów z ostatniego płatnego dlc, które już delikatnie nakreślało co może nas czekać w nowym bfie i widzą, że tłumów tam nie ma. Imo będzie kompromis, stara rozgrywka z kosmicznymi pierdólkami, aby pokazać że pchają serię do przodu :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole obawa o czasy bfa w czasie sci fi są bezsensowne.

Czwórka już to bardzo przypomina tarcze na czlogach, samo naprawadzajace rakiety,drony...

Ja bym chciał bfa w takim klimacie advanced warfare, jetpaki I te sprawy,wtedy praktycznie recon musiałby się ruszać

A tak to siedzą na tych budynkach i nic im nie zrobisz

Edytowane przez kazikosky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s. Przecież konsola ma polskie litery..

nie xone :)

 

co do gry to nie ma co sie spierac. Jeden woli heavy metal, drugi muzyke elektr., a znajda sie i tacy co lubia oba te gatunki. Co do rozgrywki to wystarczy odpalic yt i wpisac : BF2142. Jak dla mnie: kupa.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwórka już to bardzo przypomina tarcze na czlogach, samo naprawadzajace rakiety,drony...

 

Sorry, ale praktycznie wszystkie gadżety w BF4 występują w rzeczywistości, ewentualnie są w fazie testów. Dopiero ostatni dodatek wprowadził pojazdy i bronie z przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli te plotki sie potwierdzą to występuje duże prawdopodobieństwo,że na naszych oczach ostatecznie upadnie marka.Jak wyobrażam sobie gre w 80 graczy w klimatach Sci-Fi to zbiera mnie na wymioty.Już nie wspomnę o tym,że gdyby mapy/tryby/mechanika zostały stworzone z myślą o wojnie pozycyjnej to będzie totalna katastrofa.Z grami jest jak z innymi towarami oferowanymi we wszystkich sklepach,głos ma pieniądz i jeżeli te plotki sie potwierdzą to ja swoje pieniądze zostawię w portfelu i bede obserwował rozwój sytuacji.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się wczoraj znów przeprosilem z hardlinem. Dobra odskocznia :) Nie wiem, może to przez wyższy damage kuli, może przez to że grałem na mniejszym serwerze , a może to że grałem z zlagowanym Supasem ale grało mi się miodnie. Kille wchodziły jak w masło, dwie serie i kolo leży, a nie te całe magazynki gdzie kolo się odwraca , ubija mnie i ma 30% hp. Dziś chyba też kogoś aresztuję ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś chyba też kogoś aresztuję ;)

 

Starą dopadnij po kolacji :D i na kolana :D

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty, ale ja wziąłem sobie młodszą :D ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Ty, ale ja wziąłem sobie młodszą :biggrin: ;)

Ile ma wiosen ? :D  Moja już 32... :( Jeszcze trochę i wymiana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też grałem wczoraj w Hardline i w sumie cieszy mnie to,że mam tą grę.Kupiłem w sumie za tyle co pizza kosztuje także warto było.Mam też Premium,ale to już inna sprawa bo twórcy nie są w stanie doprowadzić do stanu takiego żeby więcej osób grało w DLC bo generalnie na DLC z reguły jest pusto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bfa w przyszlosci na pewno nie kupie.

Tak jak duza czesc graczy - czekam na II wojne swiatowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako konsumenta to juz powoli zaczyna wkurzać.Ewidentnie ze wszystkich stron słyszę że ludzie chcą pograć na konsolach nowej generacji w FPS multiplayer osadzony w realiach || WŚ z prawdziwego zdarzenia.I co?Zero odzewu.Kompletne unikanie tematu ze strony najpotężniejszych wydawców.Może na PC sie coś znajdzie bo na PC wszystkiego więcej i niewielkie studio jest w stanie coś stworzyć.Jeszcze troche to pomyśle że jest jakas zmowa najpotężniejszych wydawców dotycząca tematyki || WŚ w FPS Multiplayer a raczej nieformalnej cenzury na nią nałożonej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemcy zaplacili zeby nie dostac znowu wpierd...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jako konsumenta to juz powoli zaczyna wkurzać.Ewidentnie ze wszystkich stron słyszę że ludzie chcą pograć na konsolach nowej generacji w FPS multiplayer osadzony w realiach || WŚ z prawdziwego zdarzenia.I co?Zero odzewu.Kompletne unikanie tematu ze strony najpotężniejszych wydawców.Może na PC sie coś znajdzie bo na PC wszystkiego więcej i niewielkie studio jest w stanie coś stworzyć.Jeszcze troche to pomyśle że jest jakas zmowa najpotężniejszych wydawców dotycząca tematyki || WŚ w FPS Multiplayer a raczej nieformalnej cenzury na nią nałożonej.

Ja sądzę, że to nie jest zmowa milczenia. Po prostu myślą, że przemilczenie problemu w jakiś magiczny sposób sam go rozwiąże. A sprawa jest prosta broni z czasów 2WŚ jest w sumie kilka ale praktycznie żadnych dodatków do nich. Praktycznie zawsze celujesz celownikiem mechanicznym. To by musiała być gra mocno osadzona w realiach tamtych czasów więc trzeba dobrze znać historie nie to co teraz w obecnych grach gdzie konflikty są wymyślone. Kolejna sprawa to umiejętności gra wymagałaby bardzo dużego skila a jak widać deweloperzy idą wręcz w przeciwną stronę. Więc mocno skilowa gra nie będzie się dobrze sprzedawać. A jak się nie będzie sprzedawać to nie zarobią a jak nie zarobią to po cholere to robić. Lepiej zrobić coś co się sprzeda.. Takie mają priorytety i nic nie poradzisz.. My możemy jedynie głosować portfelem w nadziei, że jeśli takich jak my znajdzie się więcej to wspólny głos odbije się na dochodach za daną grę i wtedy zaczną znowu słuchać graczy..

 

p.s. ja wole współczesne uzbrojenie niechciałbym 2WŚ.. Po prostu tamten klimat mnie nie kręci..

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego samego jestem zdanie też nie chciałbym 2 WŚ , współczesne czasy to jest to, to byłby strzał w 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co będzie to będzie, jestem przekonany, że dice bubla nie wypuści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co będzie to będzie, jestem przekonany, że dice bubla nie wypuści

To samo myślałem podczas premiery BF3 i BF4.

Patch dobrem ogółu.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×