Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

 A sprawa jest prosta broni z czasów 2WŚ jest w sumie kilka ale praktycznie żadnych dodatków do nich. 

Polecam przejrzeć https://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Bro%C5%84_strzelecka_II_wojny_%C5%9Bwiatowej :)

Ja nie potrzebuje jakiś bzdurnych dodatków do broni. Dobrze zrobione mapy i dodatki nie są aż tak potrzebne 

Edytowane przez matiash91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie DLC Vietnam do BC2 - bez zbędnych gadrzetów a według mnie było to najlepsze dlc do bfa jakie wyszło. Mogli by wrócić do korzeni- pyknąć vietnam - 10 mapek i gierka by pozamiatała.

Edytowane przez Gregor_TSK
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie :), dlatego ankieta by się przydała ogólna dla fanów, aby zobaczyli Ci czego oczekują fani taki mniej więcej zarys w jakim kierunku powinni iść, ale oni chyba raczej tego nie zrobią, bo oni lepiej wiedzą niż fani.

Edytowane przez ps_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne ze male dzieci namowia rodzicow na super hiper gre z super jet packami blasterami i laserami,i bedzie wow ale fajne to jest tak sie swieci:)

 

Czy upadnie ostatni bastion normalnosci w grach wojennych hmm.Oby nie i zostali co najmniej w terazniejszosci.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak to wypali to będę mega zadowolony. Że nie można zrobić obecnie strzalanki w IIWŚ? bo nie ma dodatków do broni itp. bzdur?

Edytowane przez Thrasher8888
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to jak cał na Medal of Honor na nowym silniku ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko że nie będzie kampanii bo to sieciowy fps. Z tego co słyszałem ma być customizacja munduru itp. Na razie zbierają kasę na kickstarterze.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wypali to będę mega zadowolony. Że nie można zrobić obecnie strzalanki w IIWŚ? bo nie ma dodatków do broni itp. bzdur?

Matko i córko, czy ja widziałem swastykę? Nieee! Przeca zaraz to ocenzurują albo oskarżą twórców o propagowanie nazizmu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos ma ochote na partyjke multi? Psn id eloszki , lat 30 , skill równy 0 , headset jest.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli skill okonia. Jak odnowie plusa to na pewno zagramy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z utesknieniem :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz: "jak odnowię"

Czyli nie pogracie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak gracie to macie wlaczone to wspomaganie przy celowaniu czy absolutnie to wylaczacie? Musze w koncu ogarnac pada i nie wiem jak najszybciej sie naucze. Dzieki

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zadawaj pytań związanych z padem. rzadko kto go tutaj jeszcze używa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha,zostałeś jedyny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zadawaj pytań związanych z padem. rzadko kto go tutaj jeszcze używa..

Najlepsi, polscy gracze w piechocie graja padach, to fakt... Znam okolu 5 grajacych luzi na MnK- szalu nie robia. A jesli chodzi o wspomaganie, to jest to kurewskie przegiecie. Gdyby im to wylaczyc, to mordowalbym bym skuteczniej. Ja od paru miechow gram bez aa, i jest git. 

 

https://www.facebook.com/kabotynelkanguro.kabotyn/videos/1686534461598834/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja piernicze niezle.

Mam wrazenie ze duzo ludzi juz sobie odpuscilo granie. Z moich blisko 40 znajomych ktorych poznalem prawie tylko w bf4 juz prawie nikt w to nie gra. Hmm mi sie zdecydowanie lepiej gra z kims na hs wiec chyba tez musze sobie odpuscic. No nie ma sie co dziwic tyle czasu po premierze

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,ludzie grali i grac beda w BF4 do BF5 bo moim zdaniem sensownej alternatywy niema.Gram w ta gre dosc dlugo choc po kilka meczy w tygodniu,moze dlatego mi sie nie znudzila.Do BF 5 akurat dobije do 140:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja przegrałem bardzo dużo godzin w bf4 i od premiery R6 odpuściłem sobie. Zapełniam teraz pustkę do przyszłego bfa. Według mnie wychodzi jednak rok za późno. Bf4 mimo darmowych aktualizacji zdążył się przejeść. Nie wspominam celowo o bfh czy battlefront bo tego kijem nie chce dotykać

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu jest już zmęczonych po 1000 godzin to samo wałkować.. Ja np. czekam na otwartą betę Division i na premierę.. więc w BF4 już raczej nie zagram a później wiadomo nowy BF :D (póki co spędzam czas z rodziną i dzieckiem) czego i wam życzę. Bo jak wiadomo to tylko gra ale nie uważnie można przegrać życie..

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem gosci co maja po 3000 godzin dla nich chyba za pozno:)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpalilem bf po długiej przerwie i to co dzieje sie na serwerach to masakra. Utrata pakietow, ping ponad 200 (mialem trzy ikonki o slabym polaczeniu po prawej stronie, jedna o utracie pakietow i 2 "zegarki").

Pora zrobić sobie kolejną przerwę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×