Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy dał mi info, że też zagrał Lockera od początku do końca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też dziwne :)
Mnie nie wywaliło może z 2 razy przez ponad 30h gry :sweat:
bardziej męczy mnie kiedy posiadam na ekranie niekończący się ekran wczytywania :laugh:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokada nie wyrzuciła z gry hmmm ?? A jak na innych planszach ?? Ktoś ma jakieś niusy ? :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie zagrałem 3 mapy na conquest 64 0laga i brak crasha (wcześniej coś niemożliwego), ewidentnie poprawili netcode czuć każdą kulkę.

Edytowane przez zyggi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cykor

haha :laugh: mam :

1 x 100%, 4 x 25%, 2 x 50% i 1x 200 % :D

E co tam, ja mam chyba 5x200% ponad 10x50% ponad 20x25% i okolo 5x100% tu jest profil do podglądu

http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/soldier/Brow4r_PL_/stats/665129053/ps3/

Niestety nie ma kiedy korzystać z tych premi bo bf mimo ze jestem wielkim fanem jest dla mnie nie grywalny.

Sent from my GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt cofa niemiłosiernie,przed patchem nigdy mnie to nie spotkało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po patchu tragedia. postać skacze jak chce. Jestem w jednym miejscu, biegnę 5 metrów dalej i nagle się cofam albo pojawiam kawałek obok, do tego gdy teraz zminimalizuję grę by np odczytać wiadomość po powrocie nie mogę już nic zrobić w niej, jedynie przyciskiem PS wyłączyć. Eh nerwa mam. Nie dość, że wywaliło mi save, trofea w single nie wpadają choć mam spełnione wymagania to jeszcze to. 

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o ile wywalanie z serwera już mnie nie spotyka od poprzedniego patha, netcode dużo lepszy nareszcie nie mam wrażenia, że walę w gościa magazynek i nic. Ale niestety dzisiaj miałem straszne lagi. Podejrzewam, że to chwilowe. No nic cieszy mnie, że łatają grę i widać zmiany w dobrym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach serwera dajcie tylko Europę - największe lagi są jak gramy z USA. Polecają ten sposób dla europejskich graczy na forum BF. Dalej będą jakieś tam lagi występować ale powinny być dużo mniejsze. Czekamy aż kiedyś ich nie będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowana poprawa jeśli chodzi o crashe. Dziś mnie nie wywaliło. A to sukces :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch przynajmniej u mnie wykonał swoje zadanie, grało mi się dużo lepiej, niż przedtem, wyniki mówiły same za siebie, pierwsze miejsce i ratio 3.00 na każdej mapie, i mnóstwo zabawnych akcji (obronę Częstochowy tj. flagi A na Brzasku zrobiłem, jak dzielnie sam broniłem z Colta flagi przed nacierającą piechotą :biggrin:), w końcu gra stała się grywalna :thumbsup:

 

BTW. G36C jest świetne, dziś odblokowałem, jedna z najlepszych broni na bliski i średni dystans

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po około trzech godzinach gry zero wywalen, wszystkie rundy dograne do końca. Jedynie duże lagi i efekt szybkiego padania tak jakby po jednej kuli. Gra jest już grywalna na przyzwoitym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlc china rising na ps4 kosztuje 49€ (premium) w ps store, orientuje sie ktos gdzie mozna dostac taniej?

Edytowane przez bany1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem ok. 3 godz. i ZERO crasha !!! Locker od początku do końca zagrany !!! wszystko na podbojach 64 !!! jak dla mnie spora poprawa, co do lagów...nie wypowiadam się , bo raz gorzej, raz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostępne będzie Second Assault dla graczy z Premium i bez niego ? Wiem że premium dwa tygodnie wcześniej, chodzi mi o dokładną datę wyjścia dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z 2h gry na 2 konsolach i 0 błędów, poza tym wreszcie dodali kolejkę przy wchodzenia na serwery.

Tak miało być od początku.

Teraz już tylko czekam na zatokę omańska, moja ulubiona mapa.

Edytowane przez zwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rozegrałem wieczorem dwa mecz i nie wywaliło mnie ani razu.To juz duży sukces:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wywalać nie wywala, ale te cofki są masakryczne. Cholery można dostać. To już lepiej się grało przed patchem bo przynajmniej przed wywaleniem szło grać  a teraz skaczez jak małpa po lodzie.

 

P.S. Mam wrazenie, ze inne są animacje przy zabiciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka serwerów już działa a w "małego" Conquesta dalej nie można grać ? Ja o czymś nie wiem czy nie można go dalej nigdzie włączyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne walkowane milion razy moze i tak ale jakos tego niepamiętam, da sie premium na 2osoby ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×